Доль Чекомбана• 20 февраля 2023

Краска для стен матовая или шелковисто матовая?

Смотрела обе , нравиться шелковисто матовая а вот что с потолком? Кто то шелковистым матом покрывал или покупать отдельно мат для потолка? Стены и потолок белые будут
Атаманша• 20 февраля 2023
На матовых любое пятнышко будет видно. Берите шелковисто-матовую.

Акукарача• 20 февраля 2023
А потолок может лучше водоэмульсионкой покрыть?
Апрель Ивановна• 20 февраля 2023
Ми брали на стіни шовковисто матову, але на текстурні стіни, а стелю того ж виробника матову, і на гладку стелю теж матову, можу давати пораду, бо самі фарбували
О_Юми• 20 февраля 2023
Ми взяли на всю квартиру матову, але з 1 класом вологого миття. Особисто мені не подобається блискучі поверхні. Особливо стеля
автор Доль Чекомбана • 20 февраля 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
А якоі фірми брали ? Колір не відрізнявся чи у вас не білі ?
автор Доль Чекомбана • 20 февраля 2023
Ответ дляО_Юми
Так ось і мені стеля блискуча не подобається а стіни мабуть легше мити не матові
О_Юми• 20 февраля 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Це від фарби залежить, а не від матовості. Звичайно матову фарбу стінку до стирання важче виготовити, тож матові зазвичай дорожчі. Але і виглядають чудово.
Для драки• 20 февраля 2023
На потолке и стенах полностью матовая краска.
Апрель Ивановна• 20 февраля 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Файдаль, білі- на текстурній поверхні не відрізниш, у Епіцентрі є зразки, матова може бути трішки жовтіша

автор Доль Чекомбана • 20 февраля 2023
Ответ дляО_Юми
У вас яка фарба ? Виробник
автор Доль Чекомбана • 20 февраля 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
У вас по кольору вживу є різниця?
Апрель Ивановна• 20 февраля 2023
Тут біла гладка матова стеля і стіни шов мат, на 2 фото
О_Юми• 20 февраля 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
У вас яка фарба ? Виробник
Ми взяли Текнос Біора, у Тікурілли також є матова Джокер, але в нього другий клас стійкості до миття. У Флюгера ще повністю матова Дексо 1 з першим класом стійкості, але ціна зависока як на мене.
Апрель Ивановна• 20 февраля 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
У вас по кольору вживу є різниця?
ні, практично, не дуже видно
автор Доль Чекомбана • 20 февраля 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
А шовковистий мат на стелі думаєте б сильно блестів чи ні?
Атаманша• 20 февраля 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Производитель кто? У всех по разному. Выкраску желательно сделать.
автор Доль Чекомбана • 20 февраля 2023
Ответ дляАтаманша
Тріора, білий
Атаманша• 20 февраля 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Тріора, білий
Ну вообще хорошо, есть образец. Блеска не будет, будет легкая шелковистость. По сравнению с матовой отражает больше света, то есть будет светлее.
автор Доль Чекомбана • 20 февраля 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Можно ще фото білоі кімнати ?

Тишком_нишком• 20 февраля 2023
У меня и стены, и потолок дома шелковисто-матовые. Не блестят. Просто реально именно чуть ’глаже’ выглядят, чем матовые. Сейчас на съеме, тут матовая краска - вообще не нравится. И пачкаются как-то сильнее, и почти не моются. Может, конечно, еще от производителя краски зависит. Но я не помню, какая у нас была.
Апрель Ивановна• 20 февраля 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Так, думаю, що буде блистіти і буде виглядати як підвісна стеля, мені не подобається точно, на стінах є незначний відблиск, але ви спробуйте шов-матову і самі побачите
Апрель Ивановна• 20 февраля 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Можно ще фото білоі кімнати ?
Це фото увечір, у нас всюди білі стіни, просто текстурні і тому є тіні, 1-2 фото матова гладка стеля, 3-текстурна теж матова, стіни сіра шов-мат
Щепотка_совести• 20 февраля 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
В мене колись була шовковисто матова фарба на стінах. То вона взагалі не блищала, даже і приблизно. Тільки трішки була гладшою ніж просто матова. Я взагалі не люблю блискучі поверхні, але шовкивиста більше до вподоби.
О_Юми• 21 февраля 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Так вони ж блищать лише коли світло падає навскоси. Якщо є лед підсвітки і всілякі бра, то блиск буде помітний
Та_шо_ж_таке• 15 марта 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Який номер фарби на 3 фото?
Дуже сподобався,може пам´ятаєте