Ошеламиссимо• 20 февраля 2023
Якісне взуття підлітку на яких наших сайтах дивитися?
Розмір 40-41, 15 років, де можна купити якісне взуття, щоб не замовляти з-за кордону, а можна було повернути, якщо розмір не підійте.
Люда Людоедова• 20 февраля 2023
А окрім інтертопу десь взуття для підлітків існує? 42р стопа вузька дорослі широкі
Мядуза аля моргонер• 20 февраля 2023
Ответ дляЛюда Людоедова
У дорослих є різна повнота. В тому ж clarks
Люда Людоедова• 20 февраля 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
За такі гроші купувати 12р хлопцеві який приходить з вулиці як незнаю хто ?! По 3-5тис за пару. Та він взуття вбиває швидко. Я ж кажу окрім інтертопу де все космос ціни немає більше? Що Україна окрім міди нічого не шиє, і то там теж ціни до 3тис
Мядуза аля моргонер• 20 февраля 2023
Ответ дляЛюда Людоедова
Да. Я купую своєму 12 річному взуття в інтертопі. Нічого він не вбиває. Носить як всі люди. Міда не подобається, дубова
Люда Людоедова• 20 февраля 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Міда широка. Навіть моєму чоловікові. Я в інтертопі нічого на нього найти не можу. Підійшли одні 5тис. В мене немає такого взуття за таку ціну. Хоча я не росту і ношу кілька років.
Мядуза аля моргонер• 20 февраля 2023
Ответ дляЛюда Людоедова
Ну що ж поробиш. Нехай босий ходить, чи що. Йдіть на базар
Люда Людоедова• 20 февраля 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
На базарі нічого не беру. Раніше поки малий був купувала нормальне взуття. А зараз доходів таких немає щоб по три тисячі брати, та й ще ж нога росте. А він те взуття в хлам за місяць убиває. На інсайтах незнаю як обрати розмір щоб сіло. Хто його знає чи підійде.
Мядуза аля моргонер• 20 февраля 2023
Ответ дляЛюда Людоедова
На розетці пошукайте. Іноді там дешевше інтертопа і поміряти можна