Бабка-ежика• 20 февраля 2023

Є ось така страшна стіна в туалеті

Там колись шафа була
Що можна зробити?
Пофарбувати чи буде погано?
Якщо фарбувати в який колір?
Або шпалери?
Грошей не багато(
Светка-пипетка• 20 февраля 2023
Ответ дляБабка-ежика

Страшний ( з 90х
Автор, я бы кафель покрасила
А сне у грубой штукатуркой прибран а

Доктор Хаос• 20 февраля 2023
Берете шпаклевку, накидуете ее на стену, берете шпатель, делаете художественные разводы, грунтуете, красисе белой краской. Перед шпаклевкой стену зачистить ,обработать против грибка и прогрунтовать. Будет вот так.
автор Бабка-ежика • 20 февраля 2023
Ответ дляСплюшка
Кафель недорогой нельзя, он облезет просто, будет еще хуже. Найдите на ютубе видео: как перекрасить кафель
Ні плитку чіпати не буду, тільки зробити акуратніше стіну прямо
Доктор Хаос• 20 февраля 2023
Хотя наверное штора найкращий вариант, заодно и трубы уберете.
автор Бабка-ежика • 20 февраля 2023
Ось таке придивилась
Прикольний варіант
Помию стіну, пофарбую труби і мабуть куплю такі ролети
Банан-барабан• 20 февраля 2023
Ми поклеїли шпалери на флізеліновій основі. Спеціально стіну не готували, вийшло пристойно. Знайшла німецьки шпалери по 90 грн за рулон.
автор Бабка-ежика • 20 февраля 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Дякую
Вже подивилась ролети
Подобається
автор Бабка-ежика • 20 февраля 2023
Ответ дляБанан-барабан
В вас рівні стіни
Одяг та сумки• 20 февраля 2023
шпаклевать и краской в нежно светло оливковій. только не розовій

Я такая наивная• 20 февраля 2023
Ответ дляБабка-ежика
Дівчата треба так, щоб я сама впоралась (
Я зашити гіпсокартоном мабуть не зможу(((
І може порадите якусь не дорогу і не смердючу краску
Можно бамбуковой шторкой заднюю стену закрыть
Банан-барабан• 20 февраля 2023
Ответ дляБабка-ежика
В вас рівні стіни
То Вам так здається.) В мене і на кухні шпалери поклеїні поверх отакої радянської плитки як у Вашому туалеті. Плитка дуже не рівна, а під шпалерами все дуже рівненько виглядає. Ось фото в процессі для наглядності. Фартук з іншої плитки теж клеїли поверх старої, бо збивати був зовсім не варіант, там все намертво трималось.а так обновили
ГендиреХтор• 20 февраля 2023
Ответ дляБабка-ежика
Ось таке придивилась
Прикольний варіант
Вариант. Плитка правда прикольная. Как не смешно). Просто от нее плясать нужно.
Удачи. Потом хвастаните.🥰
Водійка хімарса• 20 февраля 2023
Найпростіше буде шпалери. Обідрати, злегка пройтись теркою, погрунтувати і заклеїти шпалерами. Можна в епіку знайти на знижках, в них там є по 1-2 рулона залишки з гарною знижкою. Бо під фарбу ще вирівнювати треба, та й фарба недешева. Для труби взяти саму дешеву універсальну (дерево-металл) білу фарбу, або для батарей, баночки 0.5 вистачить на два шари.
автор Бабка-ежика • 20 февраля 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Дякую
Баба Яга• 20 февраля 2023
Ось у нас так, вживу виглядає не жахливо, симпатично
Тільки обов’язково добре відмити плитку, злегка зашкурити і погрунтувати
Фото туалету, грунту та фарби не смердючої на водній основі додаю
автор Бабка-ежика • 20 февраля 2023
Дівчата шторки не буде блін(((
Я подивилась бойлер впритул до труби між ними немає зовсім відстані
Буду дивитись шпалери і трохи вирівняти стіну під них
автор Бабка-ежика • 20 февраля 2023
Ответ дляБанан-барабан
Гарно вийшло 👍
Баба Яга• 20 февраля 2023
Я й на кухні таким чином пофарбувала, щоб не збивати плитку, ось до і після
Dashko007• 20 февраля 2023
Якщо просто щоб було чисто, і дешево, купити однотонну шторку для душа і завісити то все

Банан-барабан• 20 февраля 2023
Ответ дляБаба Яга
Гарно, свіженько.
Банан-барабан• 20 февраля 2023
Ответ дляDashko007
Теж варіант
Банан-барабан• 20 февраля 2023
Ответ дляБабка-ежика
Гарно вийшло 👍
Дякую. І Вам побажаю оновлення малим коштом.
Конфиденциальность• 20 февраля 2023
Ответ дляБабка-ежика
Лучше найдите кого-то и таки обшейте гипсокартоном, оставив ревизионный люк, где нужен доступ к трубам. А зашпаклевать и покрасить потом сможете сами. Гипсокартон уже даёт ровную поверхность.
Мама Карло• 20 февраля 2023
Боже, девочки спасибо всем за фото! Даже не думала, что плитку можно и красить и обои на нее клеить.
Прилипало• 20 февраля 2023
Ответ дляБаба Яга
Чим фарбували ?
пу_пугренчик• 21 февраля 2023
Ответ дляБабка-ежика
Ось таке придивилась
Прикольний варіант
ну как мыть это??? это же туалет!! только гипсокартон туда- потом закрасить. И не мучайтесь. это кусок гипсокартона всего, он выйдет дешевле, чем жалюзи. Напишите объявы на доме, найдется мужчина, у которого заваляется обрезок от ремонта- и привинтит вам. Покрасите сами
ebbi• 21 февраля 2023
Ответ дляБабка-ежика
Просто щоб виглядало ’чисто’ бо страх, а не туалет (((
Пофарбувати в пастельний тон,як на стінах.І трубу в той же колір ,щоб зливалася.І буде ок.
ebbi• 21 февраля 2023
Ответ дляБабка-ежика
акрилова для вологих приміщень.затонувати прямо в магазині
ebbi• 21 февраля 2023
Ответ дляДоктор Хаос
+
Можна шпаклевку даже валиком наносить с гладким недлинным ворсом.Потом грунтовка,краска и нормальный вид недорого и быстро
Форточка с диоптриями• 21 февраля 2023
Посмотрите декоративные штукатурки. Трубы покрасить. Не бойтесь что краска с запахом, за день выветрится. Первые пару часов откроете все окна. Не надо шторок. И жалюзи не нужны. В санузле все должно мыться.