Так точно!• 20 февраля 2023
Для тих хто розчарувався в особистому житті через вік.
До мене дійшло лише зараз, наскільки розумну жінку я знаю. Моя знайома. Вона була одна довгі роки. Навколо одружені всі: колеги, знайомі, молодша сестра і вже з дітьми. Проте від неї одного разу я почула фразу, яку сьогодні мені нагадали, вона сказала: «я або буду мати те, що я хочу або буду сама, мені гівна не треба». Ось так. Їй зараз 38 років. Вона немає зроблених губ. Просто середньостатистична жінка. В неї навіть хлопців не було за останні 12 років толком взагалі. Так працює, мільйонів не заробляє, дітей нема . І нарешті вона знайшла кого захотіла! Яка ж я рада за неї!!! Я тішилась наче то я знайшла когось🤣 і ще і красень який, добряк дуже.
До чого я веду, вона не пішла в коханки( а могла б, вона красиву фігуру дуже має), не відбивала ні в кого нічого. Тому мій меседж такий, що поважайте себе, не лізьте до одружених і чекайте те що буде вам підходити і щось достойне а не лайно з баду і найголовніша - поважайте себе.
БолеИменее• 20 февраля 2023
Ответ дляТак точно!
Вона красива жінка)
Слухайте мало шмар які самі лізуть в коханки ??))) ви цікава))
Вот всё хорошо в вашем посыле, кроме осуждения других людей
Ганцю в кєдах• 20 февраля 2023
Чота, мне избранника знакомой Автора жалко. Ему явно встретится не один инсектоид, невиданной красы и породы.