Так точно!• 20 февраля 2023

Для тих хто розчарувався в особистому житті через вік.

До мене дійшло лише зараз, наскільки розумну жінку я знаю. Моя знайома. Вона була одна довгі роки. Навколо одружені всі: колеги, знайомі, молодша сестра і вже з дітьми. Проте від неї одного разу я почула фразу, яку сьогодні мені нагадали, вона сказала: «я або буду мати те, що я хочу або буду сама, мені гівна не треба». Ось так. Їй зараз 38 років. Вона немає зроблених губ. Просто середньостатистична жінка. В неї навіть хлопців не було за останні 12 років толком взагалі. Так працює, мільйонів не заробляє, дітей нема . І нарешті вона знайшла кого захотіла! Яка ж я рада за неї!!! Я тішилась наче то я знайшла когось🤣 і ще і красень який, добряк дуже.
До чого я веду, вона не пішла в коханки( а могла б, вона красиву фігуру дуже має), не відбивала ні в кого нічого. Тому мій меседж такий, що поважайте себе, не лізьте до одружених і чекайте те що буде вам підходити і щось достойне а не лайно з баду і найголовніша - поважайте себе.
Анчо Ус• 20 февраля 2023
Ответ дляТак точно!
Я думаю що так. Там різниця 4 роки буквально
Від долі не втечеш
Але моя знайома і готова була сама залишитися
Або те що я хочу або нічого. Такий рівень самоповаги і мені далеко до нього
А я вже невпевнена. Бо вона звикла до того, що сама собі хазяйка, і нічого не хоче міняти.
СОЛНЦА ЛУЧИК• 20 февраля 2023
Ответ дляСмешнюча
Она может с этим принцем ещё через полгода разбежаться. Если у неё не было опыта отношений, то в мужчина она как раз совсем не разбирается
Вы завидуете
Пез Году Неделя• 20 февраля 2023
Ответ дляТак точно!
Вона не пішла в 38 за козла ви дуже не праві .

А губи до того що багато думають що змінюють в зовнішності ті ж самі губи то вже щось зміниться . Тобто вона не дуже стоандартна бо тих губчастих всюди .
Я в 38-40 среди своих подруг не знаю ни одну ’губатую’.
И да то что она сейчас с кем то не значит что это то что она искала и ждала. В 90% случаев это согласилась на то что было.
У меня тоже была такая коллега. Точь в точь как вы описали. И что? Наконец то встретила ’своего’ - все как хотела и наконец то вышла замуж
Через три года развелась с ’козлом’
Смешнюча• 20 февраля 2023
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
Вы завидуете
Серьезно?))
12-летнему одиночеству и отсутстивию детей? Вам кажется это поводом для зависти?))
Пез Году Неделя• 20 февраля 2023
Ответ дляТак точно!
Ні він запропонував а вона ще не пішла ьо невпевнена ще) ось так от
Те она ещё не нашла? Тогда к чему этот спич? Это просто один из нескольких за 12 лет?
Пез Году Неделя• 20 февраля 2023
Ответ дляАнчо Ус
Дивна тема про чекання принца. Але в житті не все чорне і біле, можна не дочекатися свого, можна втратити шанс народити, можна дочекатися і розбігтися через місяць-два по причині того, що звик бути сам...
СОЛНЦА ЛУЧИК• 20 февраля 2023
Ответ дляСмешнюча
Серьезно?))
А сейчас вы оправдываетесь
Смешнюча• 20 февраля 2023
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
А сейчас вы оправдываетесь
А мне кажется вы пытаетесь перейти на личности
Пез Году Неделя• 20 февраля 2023
Ответ дляТак точно!
Від долі не втечеш
Моя кресная так никого и не дождалась . Всю жизнь одна. Ей уже 68.
Пез Году Неделя• 20 февраля 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Ну краще чекати чим жити з ким попало.
Он як пишуть він мене б’є,а я люблю)
Мені взагалі здається,що розумні жінки не одружуються)
Я одружена якщо-що.
Так вы замужем и не можете знать как это - быть всю жизнь одной и не иметь ни мужчину любимого ни детей.
А моя крестная знает - и уже в 40 она говорила, чтоб лучше б в 30-35 вышла за ’кого попало’ и родила детей и жила б как все , а потом развелась чем ’ждала’.
Бабайко• 20 февраля 2023
Ответ дляСмешнюча
Серьезно?))
Це не самотність, а свобода. Її особистий вибір.
Анчо Ус• 20 февраля 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Ну краще чекати чим жити з ким попало.
Он як пишуть він мене б’є,а я люблю)
Я одружена якщо-що.
Я свого чоловіка при першій зустрічі взагалі не розглядала як чоловіка. Але почали зустрічатися і закрутилося. Якби не почали зустрічатися і я його не відкрила для себе ’заново’ (працювали разом, але я його не сприймала як залицяльника пару років), не було б нашої пари, яка 16 років разом.
Анчо Ус• 20 февраля 2023
Ответ дляИз Кукуева я
Откуда вы знаете, что она именно ’ждёт принца’?
Та мабуть вже не чекає. Але вона, як подруга автора, ніколи не йшла на компроміси у відносинах з чоловіками. Але ж так не буває, щоб все було так, як ти хочеш.
Смешнюча• 20 февраля 2023
Ответ дляБабайко
Ну выбор так выбор, это личное дело каждого. Но автор в таком поучительном тоне написала, якобы это пример для подражания (нет)
Ненька наша• 20 февраля 2023
Ответ для90x60x90
а губи тут до чого? а в 38 і за козла підеш
Нащо ій козел,хай і останній.Не всім вони треба.
Клептоманка• 20 февраля 2023
Так можна прочекати все життя й не дочекатися, так що це теж ризик певний
Милашка-оторвашка• 20 февраля 2023
Ответ для90x60x90
Ну кожен суде по собі))
90x60x90• 20 февраля 2023
Ответ дляМилашка-оторвашка
Ну кожен суде по собі))
Не за аресою, я заміжня вже 15 років) І не дуже вірю у принців коли тобі вже сорокєт на горизонті
Ненька наша• 20 февраля 2023
Ответ для90x60x90
Ну в 38 за козла б пішли?
Мафиозная• 20 февраля 2023
Может вы про меня пишите,44 или найду любимого или сама.Много лет одна ,но спать,жить просто так не буду.
90x60x90• 20 февраля 2023
Ответ дляНенька наша
Ну в 38 за козла б пішли?
Неа, я б раніше заміж вийшла, не обов‘язково принца чекати, можна людину нормальну зустріти
Ненька наша• 20 февраля 2023
Ответ для90x60x90
Ну чисто теоретично.Мені 45 і абищо мені не потрібно,а то 38-ще велика частина життя попереду.
Мафиозная• 20 февраля 2023
Ответ дляТак точно!
Від долі не втечеш
Я даже не знаю що це,япросто не розумію навіщо спать і жити с тим кого не кохаєш.За гроші і блага ,я не хочу ,я сама зароблю .
Милашка-оторвашка• 20 февраля 2023
Ответ для90x60x90
А раніше козли не зустрічаються і за них заміж не виходять?))
90x60x90• 20 февраля 2023
Ответ дляМилашка-оторвашка
Ви невірно трактовали слово козел, це була метафора
Мафиозная• 20 февраля 2023
Ответ дляПез Году Неделя
Такая судьба
Чики-брык• 20 февраля 2023
Ответ дляАнчо Ус
А я обратила внимание на своего мужа, потому что улыбалась когда видела его. А потом долго (в т.ч. в семейной жизни) он был балагуром-весельчаком, душой компаний, а не идеальным семьянином.
НО! В первый день войны, когда моего дедушку выписали с переломом шейки бедра и с ковидом из больницы, именно он тянул моего дедушку (который ему по сути никто) на 9 этаж на своей спине, потому что лифты отключили. И именно тогда я поняла, что это вот он - мой человек и выбор оказался правильным.
Так что да, просто ждать бывает мало
Мафиозная• 20 февраля 2023
Ответ для90x60x90
Опыт был ,встречалась год,без секса,хороший ,но смогла себя пересилить
90x60x90• 20 февраля 2023
Ответ дляМафиозная
Як можна зустрічатись рік і не мати сексу? Садомазо якесь
Мафиозная• 20 февраля 2023
Ответ для90x60x90
Десь 25-27 було,він мене рік уламував.Може дуже подобалась,не змогла я з ним і розійшлися,я його кинула