Одна_на_всей_планете• 21 февраля 2023
Чорті що чи як буть
Я нещодавно стала мамою. Сексу нема, не хочу. Чоловік вже пару раз натякав. Но сил нема у мене. Ну, думаю, ладно , апетит приходить під час їди.
Отже що я виявила - чоловік на двлх роботах, тобто прибуває , їсть і сідає за другу. І сидить до 1-3 ночі.
В який саме момент я маю цим зацматися, особливо якщо я маю провити ініціативу, і не забуваємо що у мене ще дитина.
(Чого ініціативу - бо недавно була сварка, і він жалівся, що почуває себе пригнічено, через те що секса нема. А так як він ініц ослбо не проявляв, то я так зрозуміла ж «терпить» коли я трохи розгребуся з дитиною і все повернеться на свої місця)
Не знаю, може у більшості все як по маслу було після появи дитини. Такі можуть не відписувати. Цікавить ті, у кого також настав сексуальний бардак якийсь
Одна_на_всей_планете
• 21 февраля 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
В браке секс самый унылый. Какой там может быть интерес?
Для секса есть любовницы
А роль жены: кухарка, уборщица, разнорабочая, аниматор, мамка-друг...
Для секса есть любовницы
Приходьте, будете коханкою, якщо сподобаєтеся і аналізи будуть хороші🤗🤗🤗, ви вирішете мою проблему😚😍
БезникаЯ• 21 февраля 2023
Автор, когда рождается ребенок, папе начинает не хватать мамы. Он может терпеть несколько месяцев. А потом может внезапно вспыхнуть и наделать глупостей. От скандала до связи на стороне или рукоприкладства. Потому что ему кажется, его усилия тупо не ценят. И любые, даже справедливые, возражения будут отметаться.
Поэтому, не запускайте. Говорите с ним и изыскивайте возможности побыть вдвоём.
Одна_на_всей_планете
• 21 февраля 2023
Ответ дляПросто Мария
Автор, Ваш час сексу перед їжою, між двума роботами)
Я ему сообщу))) чтоб была какая-то уже ясность