Кофе в лобби• 21 февраля 2023
окупність проекту
Правильно рахувати окупність проекту як інвестиції (із податком, %% по кредиту), поділені на дохід, який буде приносити проект в рік?
і цифра, яка вийде показує окупність в роках
Кофе в лобби
• 21 февраля 2023
Ответ дляОловянный_Прагматик
Чому дохід, а не прибуток?
маю на увазі чи сама логіка правильна, що витрати поділені на прибуток буде окупність в роках
Кофе в лобби
• 21 февраля 2023
Ответ дляОбнимашкина
Зарплаты, аренды и остальное тоже учтите
тобто
(власні інвестиції в проект + % по кредиту річні + собіварість і ін витрати) / отриманий прибуток ?
чи (власні інвестиції в проект + % по кредиту річні) / (дохід - собівартість з витратами) ?
Оловянный_Прагматик• 21 февраля 2023
Ответ дляКофе в лобби
тобто
Перший варіант невірний. Ваші інвестиції включають в себе собівартість на першу партію товару/послуг, не можна собівартість ще раз додавати.
Кофе в лобби
• 21 февраля 2023
Ответ дляОловянный_Прагматик
дякую! тобто другий варіант, від доходу відняти ще всі витрати?
Оловянный_Прагматик• 21 февраля 2023
Ответ дляКофе в лобби
Так, ви маєте орієнтуватися на прибуток (дохід мінус всі витрати).
Кофе в лобби
• 21 февраля 2023
Ответ дляДело было давно
Подивіться Roi - return of investment.
але там навпаки: прибуток/інвестиції
Дело было давно• 21 февраля 2023
Ответ дляКофе в лобби
але там навпаки: прибуток/інвестиції
Тому що там відсотки. Це я вам закинула на почитати трохи бази. Дівчата абсолютно точно вказали вам на помилку - не можна плутати валовий дохід і чистий прибуток. Інвестиція повертається виключно чистим прибутком.
Дело было давно• 21 февраля 2023
Ответ дляКофе в лобби
але там навпаки: прибуток/інвестиції
Не можна поділити гроші на гроші і отримати роки. Ділячи гроші на гроші ми отримуємо відсотки. Мені не відразу дійшло, чому не роки. Пардон.