ТигрЛьвович• 21 февраля 2023
Ніколи не фарбувала волосся
Мені 32 і я ніколи в житті не фарбувала волосся...мій природній колір блонд, але типу мелірування , завжди на зиму тьмяніє колір на літо вигорає . Так от , в один чудовий день мені стукнуло пофарбуватися , планую це зробити вдома, самостійно. Так от питання яка фарба найбільш якісна для домашнього використання і чи варто взагалі це робити? З волоссям потім все добре буде?))
лаМпочка• 21 февраля 2023
Ой я маю теж такого типу волосся як у вас і моя вам порада не вздумайте робити самостійно фарбування. Бо тільки буде гірше ! Якщо хочите світліший колір то до майстра.
лаМпочка• 21 февраля 2023
Ваш тип волосся сам по собі досить делікатний і слабкий, а невдале домашнє фарбування зробить мочалку на голові. Кажу з власного досвіду мала оди раз такого типу експеримент, поки все не зрізала нічого не допопмогло
Екатерина Димина• 21 февраля 2023
Я в первый раз покрасилась в 36. Сначала у специалиста 2 раза, а потом дома решила попробовать. И сожгла себе волосы
В итоге выстригали, отращивала, воссианавливала почти год. Так что...какой бы краска хорошей не была, лучше в первые разы к специалисту походить)
ТигрЛьвович
• 21 февраля 2023
Ответ дляУкраїна наше все
В який колір бажаєте пофарбуватися?
Трошки світліше від свого
Помилуйте мадам• 21 февраля 2023
Ответ дляУкраїна наше все
В який колір бажаєте пофарбуватися?
Скоріш всього автор піде в єву і там по картинці зоорієнтується.)))
Я такая - жду трамвая• 21 февраля 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
И осветлит себя суперблондом на 12%
Швабристка• 21 февраля 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Трошки світліше від свого
Вам нужен хороший колорист. Трохи світліше, вы получите просто рыжий
Бутербродница• 21 февраля 2023
Не покупайте краску масс-маркет. И для начала хотя бы посмотрите видео в нете по колористике.