КлараЦеткин• 21 февраля 2023
Хто буде працювати?
поспілкувалася з подругою, сиджу, думаю: скрізь пишуть "працюйте, треба працювати, підтримувати економіку..." а хто буде працювати?
Я розумію війна, треба захищати і таке інше, але я зараз про інший бік
Наприклад, є підприємство, виробляє продукцію +робить для ЗСУ бліндажі, буржйки, ключі для танків і т.ін - їх вже лишилось 10 чол, підуть вони - хто це буде робити, а ткож наповнювати якось бюджет? Інші шиють взуття +для бійців - закрійщик пішов, все - лишився власник, щось там намагається робити, але то питання часу про закриття. З вулиці людину без досвіду, вмінь не візьмешь, це ж не вулицю мести...
Враховуючи, що останні роки профтехучилища мамово закривали, і робітничим спеціальностям не навчали, а навчати молодих і нема кому буде
Ответ дляБолаболик
Значит нас ожидает тотальное обнищание , ну тех кто не тырит .
Сейчас читаю новости и везде такое пишут. Я так понимаю, что дальше будет вообще не понятно.
Президент РФ Володимир Путін у своєму посланні Федеральним зборам чітко дав зрозуміти, що готується до ще більшої війни з Україною. Про це сказав генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.
Ответ дляКарина75
🤦♀️… жесть конечно
TvoyaSovest• 21 февраля 2023
В нашому районі є птахофабрика. Там лишились одні жінки. Є роботи, які тянуть тільки чоловіки. Оголошення щотижня про набір чоловіків, але де їх взяти то. З коментарів під оголошенням можна посмвятися, але якщо задуматися, то не так вже й смішно..