СМСница• 1 час назад

Сумка на колесах для покупок, молодые девушки вы пользуетесь?

А то вот мужа не будет месяц, а буду на 6 месяце беременности и думаю как ходить за покупками…
Конечно эта крутая, но 7000грн 😬
Щепотка_совести• 1 час назад
Да, у меня есть четырехколесная дизельная сумка

ОноВамнадо• 1 час назад
Так, слушайте, а с 3мя колесикам - это для лестниц? Я не знала!
Україна наше все• 1 час назад
Ответ дляСМСница
5кг это уже тяжело
можно с рюкзаком ходить или с сумкой на плече, кому как удобно, в них 5 кг нормально ощущаются
Угги в горошек• 1 час назад
Ответ дляЗамрійлива
Є і у нас такі, в метро часто бачу
Хорошо бы не в метро, а ссылку на продажу)) я не нашла
автор СМСница • 1 час назад
Ответ дляУкраїна наше все
Я беременная ау!
Україна наше все• 1 час назад
Ответ дляОноВамнадо
https://rozetka.com.ua/ua/468826244/p468826244/
вот такие, да
Відірву та викину• 1 час назад
Я вообще требую признать ’Кравчучку’ национальным достоянием.

ДолькиКабана• 1 час назад
беріть і не думайте, просто можна дешевше знайти. Це краще, ніж в руках тягнути, особливо вагітною
Україна наше все• 1 час назад
Ответ дляУгги в горошек
сумка для лестниц в гугл вбейте, там любые цены)
ОноВамнадо• 1 час назад
Ответ дляУкраїна наше все
вот такие, да
Спасибо!
Хомо_сапиенс• 1 час назад
Ответ дляНоу коммент
З ринків зараз є доставка.
Яблука і,груші минулого року, що вони вам дадуть?
Это с каких базаров доставка))?
Угги в горошек• 1 час назад
А, и все сумки, которые висят на липучке, обрываются от пары кило картошки, не берите такие или сразу пришивайте намертво к раме
Ноу коммент• 1 час назад
Ответ дляХомо_сапиенс
Это с каких базаров доставка))?
Львів, постійно користуюсь
Доставка продуктів ТзОВ Інтернет-ринок Шувар
Тепер не потрібно надриватися із важкими сумками, Інтернет ринок ’Шувар’ зробить це за Вас. Ми ретельно відбираємо свіжі й апетитні фрукти, м´ясце та інші смаколики, які стануть прикрасою кожного родинного столу.

Уся продукція закупляється на території гуртового ринку ’Шувар’ (відповідно перевірена державною санітарно-ветеринарною лабораторією), ретельно відбирається, фасується і доставляється Вам у зручний для Вас час безкоштовно (при замовленні понад 1400 грн).

Наші послуги
Доставка продуктів додому, прямо у квартиру
Доставка продуктів у термоящиках в офіс (зберігають свіжість продуктів протягом усього дня)
Безкоштовна доставка продуктів ХоРеКа (постачання індивідуальних позицій під замовлення, великий вибір імпортних товарів)
Доставка продуктів довготривалого зберігання по всій території України відбувається згідно тарифів логістичної компанії ’Нова пошта’ за рахунок покупця. Продукти категорії ’суперфреш’ не підлягають транспортуванню перевізниками.
Дую на вітер• 1 час назад
Ответ дляСМСница
С рынка?)
На ринок взагалі ходжу
Дую на вітер• 59 минут назад
Ответ дляЗамрійлива
Я немолода, але з 40 років користуюся кравчучкою. Чоловік і син з задоволенням у мене її позичають, якщо треба овочі везти чи інше щось важке
Машину чоловік не хоче купити?
Хомо_сапиенс• 56 минут назад
Ответ дляНоу коммент
Львів, постійно користуюсь

Наші послуги
Ну, так не все же во Львове. У нас обычный базар. Пришел, увидел, победил.. Какая доставка)) Даже проблема на оптовом на зиму овощи купить. Если нет кому отвезти и занести.
Ноу коммент• 56 минут назад
Ответ дляХомо_сапиенс
Думаю це не тільки у Львові так.
З Столичного сестра в Києві замовляє
Мені зручніше доставка
Хомо_сапиенс• 53 минуты назад
Ответ дляНоу коммент
Думаю це не тільки у Львові так.
З Столичного сестра в Києві замовляє
Мені зручніше доставка
Так Киев, Львов, большие города. А рядом и в других областных городах, и небольших населенных пунктах не все так оптимистично. Даже сам ассортимент не то, что доставка.
Ноу коммент• 52 минуты назад
Ответ дляХомо_сапиенс
В нас доставка по області, я в селі живу

Місячне Сяйво• 51 минуту назад
Ответ дляСМСница
Я сама люблю продукты выбирать
Тогда такси дешевле будет, чем сумка на 2 раза
Місячне Сяйво• 49 минут назад
Ответ дляГрайливаКиця
А зачем беременной толкаться на рынке?
Чтоб потом тему создать - меня беременную толкнула наглая бабка и передо мной забрала последний творог, который я так хотела.
Місячне Сяйво• 48 минут назад
Ответ дляСМСница
Яблоки, груши, овощи - это всё тяжелое. Уже один раз так скупилась, пожалела потом
Вы тоннами груши едите? Оставьте будущему ребенку посмоктать.
ХуАнита• 47 минут назад
я на тему купила, очень довольна. Единственное - ручка короткая, но у меня рост 160, мне норм, а вот муж уже не может везти удобно
Мастер Клас• 47 минут назад
Ответ дляСМСница
5кг это уже тяжело
У мене кицька 8. Дитя ваше буде 4. Вагітним треба гуляти, можна 2-3 рази сходити.
Але я не проти такої сумки для вас, якщо ваш образ вцілому шикарний, ніякою сумкою його не зіпсуєш.
Кили и Манджаро• 46 минут назад
Прчему вы все шарахаетесь этих сумок ?
И какое вам дело до мнения окружающих. Тащить на себе спина вопросильным знаком это гораздо вреднее,
Никому нет дела до вас, внешнего вида и здоровья.
Місячне Сяйво• 44 минуты назад
Так индусов ведь завезли в Украину, дадите ему 100 грн он сьездит с вами на базар и донесет сумку.
Замрійлива• 45 минут назад
Ответ дляДую на вітер
Машину чоловік не хоче купити?
Любите фантазувати?
По-перше, машина є. По-друге, її купив не чоловік, в мене розуму вистачає теж заробити. По-третє, магазин в нашому будинку з іншої сторони, було б дивно туди їхати на машині. По-четверте, навіть з машини йти в під´їзд до квартири з вантажем в руках я не маю бажання.

А ви зі своїм організмом робіть що хочете, мені наплювати.
Якщо автор хрче поберегти своє здоров´я, вона - молодець.
БезПаспортаНеПродаю• 45 минут назад
Живу в Німеччині, постійно ходжу а магазин з такою сумкою. Навіть за хлібом з молоком) мені зручно
БезПаспортаНеПродаю• 39 минут назад
Ответ дляУкраїна наше все
А можна і спокійно везти ці 5 кг)
Кили и Манджаро• 43 минуты назад
Ответ дляУгги в горошек
Француженки после 50 покупают с колесиками для лестниц. У нас таких не видела. Там тройное колесо
Такие ? Полно.