А я с Рио-де-Житомира!• 21 февраля 2023

Двійня. Як гуляєте з дітьми?

Майже 2 роки. У візку завжди. Сусіди наголошують на необхідності гуляти кожного дня))). Я в розпачі. Йде тепло. Вони хочуть бешкетувати. Закритих майданчиків нема. Мами двійнят чи погодок, -що порадите. Який ваш досвід?
автор А я с Рио-де-Житомира! • 21 февраля 2023
Ответ дляАнонимарик
Приучите к горшку, всему свое время. Пятилетних в памперсах я не видела.
Сейчас холодно, так что лучше памперс, чем мокрыЕ штаны.
Согласна!

МДТ• 21 февраля 2023
Ответ дляПрилипало
Ну ви порівняли. Так собі, наче ніякої різниці, чи 2 чи 5.....
То не важливе, головне, що більше одного однакових або з мінімальною різницею. Також на майдинчику гуляла сім´я з трійнею, там були мама, папа і собака. У собаки було своє місце і вона реально слідкувала за своїми малими. Як вівчарка пасла овець.
У кожного свій досвід. Одна мама може вигулювати дітей лише в колясці. Для біганини треба двоє.
Нервогенератор• 21 февраля 2023
Ответ дляПрилипало
Але ж не безвихідь. Вибачте, але то треш возити тільки у візочку.
Звісно. Я ж пишу автору треба звикати, навчитеся справлятися. Я переїхала від мами дочці був рік а чину майже три, чоловік на роботу і вперше х дітьми сама. Я три дні не гуляла. А потім взяла себе в руки і пішла. На початку було важко. Але я згодом звикла. І сиділа ще з дітьми друзів 1-2 дітей максимум дивилась мої +4ро вік 4-6років
Нервогенератор• 21 февраля 2023
Ответ дляПрилипало
Ніякої
МДТ• 21 февраля 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
І моя. Та чоловік не встигає гуляти. Я одна
Є браслети які з´єднані пружиною між собою, я такі побачила, коли мої вже перестали розбігатись, як горох. На морі особливо часто бачу, мама чи папа ходять з дитиною з´ єднані такою довгою пружиною. Спробуйте хоча б одного на пружину, інший на вільному вигулі, потім поміняли. А ще важливо мати елементи одягу, які Ви легко розпізнаєте серед десятків інших дітей.
Нервогенератор• 21 февраля 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Спасибо!) Меня тоже клюют яжематери, что в коляске, что не вытаскиваю ее каждый день, особенно зимой. Плюс я даже не начинала приучать к горшку. приду такая летом на площадку ...в коляске...в памперсах...тут еще ремень-поводок советуют (а я давно на него заглядываюсь). Чувствую меня кто-то поснимает и видео сбросит в ютуб и т.д.)))
Та норм в памперсах дочка в холодну пору ходила до 3-3.5років на мамок начхати
ГендиреХтор• 21 февраля 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Мама, подружки? Хоть на полчаса. Просто вокруг дома обойти для начала.
Прилипало• 21 февраля 2023
Ответ дляНервогенератор
Ніякої
Та тоді немає різниці, чи один чи два чи п´ять.....
МДТ• 21 февраля 2023
Ответ дляПрилипало
Ну чого, різниця трохи є
Коли один - важко з дитиною

Коли їх вже двоє - кошмар, я себе просто не пам´ятаю в той період, просто туман

Коли троє - в мами вже 6 рук, 10 очей

Чотири і п´ ять в моєму випадку влились в колектив органічно і незамєтно.

Але коли з цього дєтсада мінусуються діти, виростають, то становиться набагато легше. Навіть коли мінус один, вже значно легше.

ulyano• 21 февраля 2023
Мої варіанти
- на ’вигул’ брала няню-студентку, яка 2 години в день могла час від часу приходити
- їхала візочком з ними далеко, але де був парканець довкола
- якщо в різні боки летіли, то ближчого хапаю на руки і біжу за другим )
- мильні бульбашки, машинки на шнурочку, крейда трохи впорядковували ситуацію на нерозбігання
- 2 гойдалки, гірка давали змогу тримати вкупі
- говорити-говорити-розказувати-співати щось цікаве, аби менше кудись летіли, після прогулянок втомлювалась найбільше моя щелепа)
Сарафанное радио• 21 февраля 2023
Ото вашим соседям нефигом заняться, еще совать нос кто и как гуляет. Мне абы те чужие дети не верещали и не шумели, а так пусть хоть до совершеннолетия в коляске сидят или вообще не гуляют.
Скромняшка• 21 февраля 2023
Як це закритих майданчиків нема? Зазвичай якась огорожа завжди є. Може тоді на візочку доїхати до такого майданчика, де є огорожа?
Беріть із собою всякі лопатки-пасочки, щоб в піску колупались, крейду на асфальті малювати, якісь іграшки, щоб займали їхню увагу.
alena2013• 21 февраля 2023
Ответ дляКожугетовый ансамбль
А чому в два роки вони весь час у візку????.
Потому что, как правило, они разбегаются в разные стороны.
Простоваля• 21 февраля 2023
Моїм теж майже 2 , гуляють з ними два дорослих. Мені одній нереально справитися. У візочку вже не їздять. Деколи саджаю їх в подвійний причіп для ровера, але посадити їх туди - теж задачка. Зі сторони виглядає ніби я обряд екзорцизму проводжу. Якщо двір чи майданчик закритий, то ще якось можна пробувати з ними гуляти самому без допомоги, але вони всюди лізуть і можна недогледіти, падають, плачуть. Треба якось дотягнути років до 3.
Кукарачка• 21 февраля 2023
На площадке есть двойня. Мама гуляет только с бабушкой. Один взрослый следит за одним ребенком, второй - за другим.
автор А я с Рио-де-Житомира! • 22 февраля 2023
Ответ дляПростоваля
Я морально готуюсь до найважчої весни та літа. Треба якось протягнути цей рік і не збоживоліти!))
Ответ дляСкромняшка
Ось так, немає на жаль. І таке буває. Та для візку місця в підїзді немає, і ліфту немає, і гаража немає, і авто, щоб склавти візок - теж немає. І таке теж буває. Та помічників теж немає
Ответ дляСкромняшка
З ними вийти лише на вулицю - ще той квест, а потім починається найцікавіше: розбігаємось. Іграшки нам на 5 хвилин(( поки що. Дякую, крейда зараз мабуть буде слушною порадою, спробуємо!
Скромняшка• 22 февраля 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Але ж ви пишете, що гуляєте з візочком. Ну от запхали їх у візок, доїхали до більш менш безпечного для дітей місця і там вже їх розважаєте. У вас же десь мами з дітьми гуляють, і ви туди. Познайомтесь з іншими мамами, потоваришуйте з кимось, хто гуляє в той же час, що і ви. От і буде вам ще одна людина. Простіше вдвох пасти трьох дітей, ніж одній двох.

Скромняшка• 22 февраля 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
В принципі якщо зовсім нема куди піти, то можна і біля будинку дітей розважати, тільки подалі від машин. Але доведеться вам аніматором попрацювати, щось вигадувати постійно) Беріть із собою хліб або зерно і голубів годуйте. Діти люблять і це надовго їх займає.