Кто сталкивался ,прописал доктор ребёнку антибиотик сумамед, можно ли при его употреблении дать как жаропонижающее мефинаминку, так парацитамол и ибупрофен не работают.
@ альонка@• 22 февраля 2023
У нас сьогодні піднялась 38,5 на швидкій сказали що мефенамінка при такій не подіє,Сказали дати парацетамол разом з ібупрофеном ,зараз вірус просто жах...
@ альонка@• 22 февраля 2023
Ответ дляазу
Сойдутся ли они с антибиотиком
Можна мефенамінку як жарозн.
Loredana17• 22 февраля 2023
Ответ дляазу
Сойдутся ли они с антибиотиком
Я би давала. Любий жарознижуючий препарат сумісний з антибіотиком. Це ж різні групи. Тим більше, ви ж одночасно давати не будете.
Loredana17• 22 февраля 2023
Дитині недавно збивала всім, що було. Більше 40 набігло.Парацетамол, ібупрофен зовсім не брали. Німесіл збив
Lampochka_05• 22 февраля 2023
Ответ дляазу
Сойдутся ли они с антибиотиком
Ну взагалі-то треба читати інструкцію до обох ліків і дивитись, чи можна їх приймати одночасно