Успокойся_Успокойся• 22 февраля 2023
Термін подачи скарги на рішення блокування податкових
Добрий день, підкажіть, будь ласка, подавили на розблокування податкової, пришла відмова, в який термін можна подати скаргу? Раніше було 10 днів, але зараз говорять термін необмежений?
Чебурастик• 22 февраля 2023
Як же ці виродки задовбали своїми блокуваннями ( Війна в країні. Економіку тримаємо як можемо, а вони лише палки в колеса ставлять, безпідставно блокуючи ((
Успокойся_Успокойся
• 22 февраля 2023
Ответ дляКатрадзе_Я
10 робочих днів
А коли пропустили термін, вже нічого не можна зробити? Кажуть, можна зі скаргою подати клопотання, але як, до податкової додзвонитися не реально