Вчера активно обсуждали фразу Байдена по поводу предстоящих тяжелых дней и даже месяцев. Сегодня появилась свежая инфа от Туки. Даю ссылку:
Туке верю. Слежу за его постами в фб.
Но это всё временно. Мы прорвёмся. Просто будет тяжёлый период. Байден в курсе. Это он и имел ввиду. Надеюсь, что эти события ускорят поставку оружия. А наши военные не будет нести такие потери, как предвидит Тука.
Туке верю. Слежу за его постами в фб.
Ответ дляЛюсильда.ua
Я не согласна с путлером
Я не хочу ЭТОГО. Что значит ’сталий сухопутний шлях до Криму’? Яке вони мають право на нашій землі прокладати якісь там свої шляхи?!
Геть москалів з нашої країни! Не буде так, як вони собі марять
І Крим , і Азовське море - будуть знову наші. За що тоді стільки хлопців загинуло наших?
Їм цей шлях залиш, а завтра вони вже прокладуть собі шляхи через наші хати на Полтавщині, Черкащині, Київщині тощо.
Не бувати цьому
Це не просто коридор до Криму. Він міг бути значно вужчий (по береговій смузі). А він включає майже всю Херсонщину і всю Запоріжчину
Ответ дляНамСвоюРобити
Не ’только’.)
Федералізація - це лише інструмент для захоплення країни в цілому. Так само, як і війна - це лише інструмент.
Так що годі тут впарювати цю маячню ригівську.
Так а хто про ’Київ за 3 дні’ впарює???
Ви хоч подивіться на який я комент пишу. Про послідовність.
Но бачу, що з цим туго у деяких))
Ответ дляOlgusya
Його взагалі там не має бути
Гнать падлюк до самого Уралу!
І ніякого їм узбережжя Азовського моря. Їх внутрішнє море... Яке ж нахабство! Це наше море!!!
Гнать падлюк до самого Уралу!
Ответ дляZhukOlena
О,так. Русняві воєнкори бідкаються, ’ хахли абстрєлялі весь лєвий бєрєг Херсонський області’
Так пусть валят с левого берега и аж до Волги! Им нечего делать возле нашего Днепра! Ух
я сегодня воинственная
Не обижайтесь, плиз
я сегодня воинственная
Не обижайтесь, плиз
НамСвоюРобити• 22 февраля 2023
Ответ дляmari_klim
Так а хто про ’Київ за 3 дні’ впарює???
Но бачу, що з цим туго у деяких))
Київ за три дні - це в межах одного політичного інструменту - війни, який і обговорювався.
А ви долучили теж політичний, але геть інший інструмент, про який мова не йшла взагалі.
Апель-синка• 22 февраля 2023
Странная формулировка ’Туке вот тут верю, а вот тут, где наши военные будут нести такие потери - не верю’... Тут или во все верю, или ни во что не верю.
Все мы надеемся, что наших погибнет минимально. Но когда проезжаешь мимо сельских кладбищ с флагами на могилах, то понимаешь цену этой войне (((
Ответ дляНамСвоюРобити
В нас нові правила на форумі?? Або в Україні закон новий, що відлік війни тільки з 24.02,22??
Аж Царьовим повіяло....
Ответ дляАпель-синка
У нас здесь все, что не по Арестовичу/Данилову/Буданову то все ’ніначасі’