Люсильда.ua• 22 февраля 2023

Новости от Туки в подтверждение прогнозам Байдена

Вчера активно обсуждали фразу Байдена по поводу предстоящих тяжелых дней и даже месяцев. Сегодня появилась свежая инфа от Туки. Даю ссылку:
https://antikor.com.ua/amp/articles/610926-mohem_p...
Туке верю. Слежу за его постами в фб.
Но это всё временно. Мы прорвёмся. Просто будет тяжёлый период. Байден в курсе. Это он и имел ввиду. Надеюсь, что эти события ускорят поставку оружия. А наши военные не будет нести такие потери, как предвидит Тука.
Olgusya• 22 февраля 2023
Ответ дляKolibri_18
відписалася від нього. завжди дуже туманно, з закатуванням очей, гордим ’я навіть не буду коментувати’
Так, у Машовця конкретика тільки по складу підорозділів. Але кому то цікаво... Я завжди прогортую

Olgusya• 22 февраля 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Я не согласна с путлером
Я не хочу ЭТОГО. Что значит ’сталий сухопутний шлях до Криму’? Яке вони мають право на нашій землі прокладати якісь там свої шляхи?!
Геть москалів з нашої країни! Не буде так, як вони собі марять
І Крим , і Азовське море - будуть знову наші. За що тоді стільки хлопців загинуло наших?
Їм цей шлях залиш, а завтра вони вже прокладуть собі шляхи через наші хати на Полтавщині, Черкащині, Київщині тощо.
Не бувати цьому
Це не просто коридор до Криму. Він міг бути значно вужчий (по береговій смузі). А він включає майже всю Херсонщину і всю Запоріжчину
mari_klim• 22 февраля 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
Не ’только’.)
Федералізація - це лише інструмент для захоплення країни в цілому. Так само, як і війна - це лише інструмент.
Так що годі тут впарювати цю маячню ригівську.
Так а хто про ’Київ за 3 дні’ впарює???
Ви хоч подивіться на який я комент пишу. Про послідовність.
Но бачу, що з цим туго у деяких))
ZhukOlena• 22 февраля 2023
Ответ дляI_am_Ukrainian
Не поняла ?) ночью обстрелы их логистики же были. Явно к нам приехало это новое оружие. Готовятся наши к наступлению, надеюсь, пошла зачистка их баз
О,так. Русняві воєнкори бідкаються, ’ хахли абстрєлялі весь лєвий бєрєг Херсонський області’
yuyarosh• 22 февраля 2023
Ответ дляDarina26
Удалено администрацией...
Дуже смішно. Ви серйозно? А що він мав говорити? Я вср*ся! Мямлив ні про що. Що він досягнув? Нічого з того що хотів! Все пішло зовсім не так як він очікував. Зовсім не так.
Читака• 22 февраля 2023
Ответ дляDarina26
Удалено администрацией...
тю, слухала на швидкій перемотці, такого не помітила, навпаки заспокоїлась, бо погроз не почула
Darina26• 22 февраля 2023
Ответ дляЧитака
Кого слушали?
автор Люсильда.ua • 22 февраля 2023
Ответ дляOlgusya
Його взагалі там не має бути
Гнать падлюк до самого Уралу!
І ніякого їм узбережжя Азовського моря. Їх внутрішнє море... Яке ж нахабство! Це наше море!!!
автор Люсильда.ua • 22 февраля 2023
Ответ дляZhukOlena
Так пусть валят с левого берега и аж до Волги! Им нечего делать возле нашего Днепра! Ух я сегодня воинственная
Не обижайтесь, плиз

НамСвоюРобити• 22 февраля 2023
Ответ дляmari_klim
Так а хто про ’Київ за 3 дні’ впарює???
Но бачу, що з цим туго у деяких))
Київ за три дні - це в межах одного політичного інструменту - війни, який і обговорювався.
А ви долучили теж політичний, але геть інший інструмент, про який мова не йшла взагалі.
Апель-синка• 22 февраля 2023
Странная формулировка ’Туке вот тут верю, а вот тут, где наши военные будут нести такие потери - не верю’... Тут или во все верю, или ни во что не верю.
Все мы надеемся, что наших погибнет минимально. Но когда проезжаешь мимо сельских кладбищ с флагами на могилах, то понимаешь цену этой войне (((
mari_klim• 22 февраля 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
В нас нові правила на форумі?? Або в Україні закон новий, що відлік війни тільки з 24.02,22??
Аж Царьовим повіяло....
mari_klim• 22 февраля 2023
Ответ дляАпель-синка
У нас здесь все, что не по Арестовичу/Данилову/Буданову то все ’ніначасі’