Вчера активно обсуждали фразу Байдена по поводу предстоящих тяжелых дней и даже месяцев. Сегодня появилась свежая инфа от Туки. Даю ссылку:
Туке верю. Слежу за его постами в фб.
Но это всё временно. Мы прорвёмся. Просто будет тяжёлый период. Байден в курсе. Это он и имел ввиду. Надеюсь, что эти события ускорят поставку оружия. А наши военные не будет нести такие потери, как предвидит Тука.
Туке верю. Слежу за его постами в фб.
I_am_Ukrainian• 22 февраля 2023
Ответ дляDarina26
Да, это самое страшное. Я послушала корнейчука, думаю та что-то фантазирует много. Надо другие его интервью глянуть. Посмотрела про корону, про переворот в Белоруссии. Это уже давние интервью и можно делать выводы прав он был в своих рассуждениях или нет. К сожалению, я вижу что прав. Поэтому нынешние его варианты развития сценария очень расстраивают. А еще эта речь путлера вчерашняя мне она поддтверждает что рашка останавливается и будет держать то, что им нужно. Азовское море он уже назвал внутреним и поздравил с возвращением
Я тоже смотрела его. Его слова ужасны и я надеюсь, что он очень сильно ошибается. Сколько их таких уже было. Послушайте речь Байдена. Он сильно топит против россии, как-то мало похоже на договорняк. Уж слишком он активен по поддержке Украины, в Польшу летает, Санду поддерживает в его то 80 лет ! Слишком много телодвижений чтоб прикрыть обычный договорняк. Ломать комедию мог бы не выезжая из страны без риска для своей жизни и здоровья. Так что далеко не все сходится у этого Корнейчука.
Ответ дляVittoria66
Этот тип, позиционирующий себя как политолог, собственные фантазии, приправленные «фактами» вселенского заговора, выдал как истину в последней инстанции. Следуя его советам анализировать ситуацию, опираясь на факты, то весь собственный бред договорняка Байдена с Путиным не стоит и ломаного гроша, на котором он акцентирует постоянно внимание, развивая тему зрады.
Выводы из речи Путина Вы сделали неправильные. Цель Путина, что четко прослеживалось в его последнем выступлении, оттягивание неминуемого собственного конца.
Можна я поділюся своїми враженнями?
Я вчора насилу дивилася спіч хуйла і один момент точно прослідкувала- зняття з себе відповідальності за скоєне. В усьому винен захід та Україна, фашисти, нацисти. Якщо б ми не пішли, то вже була б загроза нашим територіям. Тому ми пішли раніше - отже, ми не винні.
І ще я підтримаю попереднього коментатора - він зауважив на тому, что ті землі, що він відхопив, залишаться з ним. Що вже є сталий сухопутний шлях до Криму. Як факт що стався.
Я в яких фразах ви побачили відтягування кінця? Я не сперечаюсь, просто хочу подискутувати. Всі люди бачать та сприймають по різному
I_am_Ukrainian• 22 февраля 2023
Ответ дляДресса
Можна я поділюся своїми враженнями?
Да. Действительно, он мельком сказал, что сухопутный коридор теперь за ними. Упомянул это. Но как знать, как знать. Обещанные ракеты этой ночью уже полетели. Раньше они не долетали. Это первый раз такой обстрел. Есть у Яковины видео об этом оружии и что нам это даёт (очень много чего). На зраду нас западом и договорняк с россией это мало похоже
Ответ дляДресса
Можна я поділюся своїми враженнями?
Я не согласна с путлером
Я не хочу ЭТОГО. Что значит ’сталий сухопутний шлях до Криму’? Яке вони мають право на нашій землі прокладати якісь там свої шляхи?!
Геть москалів з нашої країни! Не буде так, як вони собі марять
І Крим , і Азовське море - будуть знову наші. За що тоді стільки хлопців загинуло наших?
Їм цей шлях залиш, а завтра вони вже прокладуть собі шляхи через наші хати на Полтавщині, Черкащині, Київщині тощо.
Не бувати цьому
I_am_Ukrainian• 22 февраля 2023
За 1 февраля. Коротко - кирдык всей рос логистике на южном фронте. Ночью мы увидели, что эти ракеты не просто обещания были. Вот так
Чашечка кофе• 22 февраля 2023
Ответ дляI_am_Ukrainian
А давайте подождем официальных сообщений? Русня может писать все что угодно
I_am_Ukrainian• 22 февраля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Не поняла ?) ночью обстрелы их логистики же были. Явно к нам приехало это новое оружие. Готовятся наши к наступлению, надеюсь, пошла зачистка их баз
Svetljachokkkk• 22 февраля 2023
Ответ дляkryasanchik
Экономически очень сильно почувствуют и все идет к краху империи
Хотелось бы.
Но к сожалению.... У меня много родственников и знакомых в рашке. Ничего они там не чуствуют экономически, так, по-мелочи. Как жили, так и живут, ни страха ни боли нашей не чувствуют.
Kolibri_18• 22 февраля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Где вы этот бред про дамбу берете? Ее невозможно ракетой разрушить
катастрофу вони вже вчиняють, спускаючи нам каховське водосховище
і ракет на дамбу не треба
interior_designer• 22 февраля 2023
Ответ дляDarina26
Удалено администрацией...
ой где-то я это уже читала, ваш второй аккаунт не Protruziya часом
Kolibri_18• 22 февраля 2023
Ответ дляДресса
Можна я поділюся своїми враженнями?
відтягування кінця - бо вкінці знову було потрясання ядерною зброєю
Ответ дляЛюсильда.ua
Я не согласна с путлером
Не бувати цьому
Так це зрозуміло, що ніхто з ним не згодний. Розмова зараз йде про намагання зрозуміти його посил та наступні дії.
Карпатський грибар• 22 февраля 2023
Слова Байдена - ближайшие годы будут тяжелыми - не уверен, что правильно перевели. Имеется в виду, что тяжелыми на поле боя?
Скорее всего, будут тяжелыми годы восстановления, 1945-48 тоже были непростыми.
Vittoria66• 22 февраля 2023
Ответ дляДресса
Можна я поділюся своїми враженнями?
Більшість часу в промові Путіна виділено на обіцянки покращення життя для населення, процвітання та стабільність в економіці країни. Ніякої конкретної мети продовження війни в Україні та планів по іі завершенню, чітко означив цілі, він не висловив. Порівняйте його промову 24 лютого 2022 року з вчорашньою, і все стане зрозуміло.
Ті землі, що під його окупацією, ніяким чином не закріплені за Росією, так як триває війна, де не визначений переможець.
В України є чітко озвучені мета та цілі по іі досягненню для свого народу та міжнародної спільноти, в порівнянні з Росією.
Ответ дляKolibri_18
Я чомусь ці моменти потрясання ядеркою відкинула і не розглядала взагалі. Війшов з договору? Та тому що цей договір не дуже й працює. Мені чогось здається, що для ядерної війни неважливо підрахування скільки ракет в тої чи іншої сторони. Вистачить по одній шмальнути. Загроза по ядерці тільки в тому, що буде важче відслідковувати переміщення цієї зброї. І це переміщення може статися не тільки на території рашки, а й на окупованих ним наших землях. Але... навряд чи він насмілиться ії використати. І навряд чи прям таки буде нарощувати ії виробництво. В них існування наприклад літаків, які несуть ядерну зброю зараз відбувається за рахунок використання наявного парку - тобто частина йде на розборку і ремонт інших.
А ось те, що він все одно вперто і упевнено говорить про свої завоювування наших земель і не відмовляється від своїх намірів - оце я почула. Він хоче гнути свою лінію( Ні в якому разі не нагнітаю, звісно, він не може сказати що все пропало. Йому ж треба щось казати
brenda2305• 22 февраля 2023
Ответ дляКарпатський грибар
нет, он говорил не про Украину конкретно и не про восстановление. Он говорил, что в ближайшие годы диктаторы будут пытаться подавить демократию. И каким будет мир дальше - зависит от ближайших пару лет. Он говорил про весь демократический мир.
Про Украину он говорил, что будет тяжело в контексте нашего контрнаступления.
Ответ дляЧашечка кофе
Напомню, что изначально он хотел Киев за 3 дня. Благодаря силам обороны амбиций очень сильно уменьшились.
Если быть последовательными, то изначально он хотел только федерализации Украины) По крайней мере так озвучивал.
Понятно, что этим он хотел подмять часть Украины под россию, но в составе одной страны. Но это была бы совсем другая история...
Карпатський грибар• 22 февраля 2023
Ответ дляДресса
пуйло сказало:
Мы приостанавливаем (не выходим) действие договора о ядерных вооружениях. Если США не будут проводить испытания, то и мы не будем.
Дурні (основна маса) це розуміють: ми коли захочемо, тоді й поновимо випробування ядерної зброї.
Розумні розуміють правильно: ми ніколи не повернемося до випробувань (бо США не повернуться).
Vittoria66• 22 февраля 2023
Ответ дляI_am_Ukrainian
Так нужно же было показать хоть какой-то результат своему электорату, что сегодняшние и будущие жертвы в этой войне не напрасны. Сухопутный путь в Крым на данный момент, действительно, контролируется россиянами, но на войне все может измениться в один день.
Путин даже при всем желании не отступит и будет воевать, так как это единственный путь сохранение собственной жизни и власти.
НамСвоюРобити• 22 февраля 2023
Ответ дляДресса
Можна я поділюся своїми враженнями?
Це ж очевидно - торгується.
Намагається продати Заходу схему, що я ось взяв, що хотів, давайте замирюватись, бо ж ядерка.
Це підтверджують випробування Сармата напередодні, про яке Штати були попереджені.
Так що це декларування лише з однією метою: виторгувати перемир´я для передишки і підготовки до нового наступу за якийсь період часу.
Херсон у нього теж був ’назавжди з парашею’. І?
НамСвоюРобити• 22 февраля 2023
Ответ дляSvetljachokkkk
Хотелось бы.
Санкції не на пересічних росіян направлені.
Це ж прямо оголошувалось
Svetljachokkkk• 22 февраля 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
Це ж прямо оголошувалось
Маю надію що діють вже.
Але хотілося б дуже- дуже щоб і путінські бабки відчули на собі.
НамСвоюРобити• 22 февраля 2023
Ответ дляДресса
Так а що ви сподівались почути?
’Йаусталйамухожук’?
Згортання севео?
Мав сказати: усьо, чимчикуймо по домівках?
Що саме для вас було б сигналом, що він відмовляється від планів? І від яких саме планів?
’Йаусталйамухожук’?
Згортання севео?
НамСвоюРобити• 22 февраля 2023
Ответ дляSvetljachokkkk
Маю надію що діють вже.
Це поза правилами демократичного світу.
Svetljachokkkk• 22 февраля 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
Це поза правилами демократичного світу.
Шкода.....
Renesmeе 16• 22 февраля 2023
Так пишуть що наступ вже йде російський 8 днів і що на нього не хватає у них сил. Напевно такий наступ як плакати перед вчорашньою промовою
НамСвоюРобити• 22 февраля 2023
Ответ дляmari_klim
Не ’только’.)
Федералізація - це лише інструмент для захоплення країни в цілому. Так само, як і війна - це лише інструмент.
Так що годі тут впарювати цю маячню ригівську.
Ответ дляKolibri_18
Буданов сказав, навесні вирішальні бої. Це звучить вже не так оптимістично, як ’літом поїдемо в Крим’
Воно звучить так, що ми і захід хочем виграти якнайшвидше, підемо в контрнаступ, а росія, як скажена собака, вчепиться і буде за нас триматися, поки не здохне
Буданов ще до кінця 2022 року Крим збирався звільняти