ZaRaZa• 22 февраля 2023
Купили сік "Наш сік" одеський, всередині згусток і неприємно пахне
Запитання в тому, що це у ньому може бути, сік яблуко, діти вже напилися його вчора, менший випив небагато наче все ок, а от старший випив багато- вночі болів лівий бік. Переживаю тепер, що то там було у тому соці. Згусток обнаружили вже вранці, а от запах ще вчора мені здався не таким як треба.
ZaRaZa
• 22 февраля 2023
От не повірите, завжди сама відкриваю і пробую, а це раз не встигла і тепер діти напилися
Грабля• 22 февраля 2023
Он начал портиться. Я один раз из любопытства разрезала пакет с соком, который стоял в холодильнике долго, там комки были а них плесень.
ZaRaZa
• 22 февраля 2023
Ответ дляГрабля
Срок до 10 місяця
ZaRaZa
• 22 февраля 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Пюре якесь не розмішане, кусок фрукта.
А запах?
Грабля• 22 февраля 2023
Ответ дляZaRaZa
Срок до 10 місяця
Да все равно на те сроки, если хранили неправильно, или туда что то попало.
У вас скорее всего просто неразмешанное пюре
Я тут с краю постою• 22 февраля 2023
Ответ дляZaRaZa
Я купувала не так давно цей сік дитині і спробувала сама, сік був бананово -яблучний, і сік мені не сподобався, він пахнув сушеними бананами, можливо вони роблять якийсь компот з сушених бананів і соком розмішують.
Я не купую дитині цей сік бо він мені самій не сподобався, купую малятко, у них дуже смачні соки, але в мене дитина ще мала.
ZaRaZa
• 22 февраля 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Я теж не купую цю фірму, чоловік купив. Малийсам відкрив, надпив і каже: мені не подобається. А от старшому зайшов, каже так пахне, а в нього після корони проблеми з нюхом і смаком.
Куплю орехи• 22 февраля 2023
Ответ дляГрабля
Он у вас в холодильнике уже вскрытый, наверное, стоял? На пачке указано употребить за сутки после открытия. Но я несколько дней могу пить. Если через неделю не допили, то выливаю
Я тут с краю постою• 22 февраля 2023
Ответ дляZaRaZa
Я їх соки не купую, а от пюре чудо-чадо беру малому постійно.
ZaRaZa
• 22 февраля 2023
Ответ дляГрабля
А що туди може попасти, я от думаю, хоч би не хімія якась.
Куплю орехи• 22 февраля 2023
Много лет покупаю его. В основном, персик и томат. Никогда не было сюрпризов.
ZaRaZa
• 22 февраля 2023
Ответ дляКуплю орехи
В мене з соком таке вперше, я взагалі дуже прискіплива до продуктів, терміни дивлюся і цілісність упаковки.
Куплю орехи• 22 февраля 2023
Ответ дляZaRaZa
Если переживаете, дайте сорбент хотя бы старшему.
У меня как-то, года в 3, ребенок нашел в коляске недопитый этот сок в маленькой пачке. Он там несколько дней открытый пролежал, мое упущение. Он его через трубочку всосал, я чуть с ума не сошла. Сама попробовала, а там цвель на вкус. Ничего не случилось.
Если нарушилась герметичность, но пачка не была заметно вздута, то ничего страшного.
ZaRaZa
• 22 февраля 2023
Ответ дляКуплю орехи
Мені здалося що трохи була вздутість. І що тепер?
ZaRaZa
• 22 февраля 2023
Ответ дляirina _d
Ничего туда не попало, скорее всего, была нарушена герметичность упаковки
Тепер буде отруєння виходить? Чи пронесло? Пили вчора.
Куплю орехи• 22 февраля 2023
Ответ дляZaRaZa
Дайте сорбент.
Со вчера уже сколько времени прошло. Уже бы проявилось, если бы отравление/расстройство вызвало.
ZaRaZa
• 22 февраля 2023
Ответ дляКуплю орехи
Дайте сорбент.
Меншому не дам, все виригує, реакція на ліки. Старшому дам. Дякую.
ZaRaZa
• 22 февраля 2023
Ответ дляirina _d
Да нет, максимум это расстройство и диарея
Дякую.
ZaRaZa
• 22 февраля 2023
Дівчата, дуже усім дякую. Заспокоїлася хоч трохи. Совєтчіца це супер. Багато років з вами.
ZaRaZa
• 22 февраля 2023
Коли почалася війна, перше куди я зайшла щоб подивитися новини, це на порадницю у кідстаф.
Верочка 100%• 22 февраля 2023
Ой, автор, не первый раз слышу, что сейчас в пищевой промышленности сложно с сырьем и химичат из того, что найдут.
Но ’соком’ врядли можно отправиться. И если бы вчера сок был странный, то дети бы сказали
Недавно брала томатный сок галичина типа прямой отжим. Я такой дряни до сих пор не пробовала ни разу. Такое впечатление что наколотили из испорченной подгоревшей томатной пасты. Никто не захотел пить.