Чебураха с перцем• 22 февраля 2023
Пачка печенья "Мария" за 1 раз, это много или нормально?
Пару печенек мне мало, так выходит, что за чаем уходит на одну меня целая пачка. Задумалась: может это обжорство уже. Это много? Как у вас?
Схема сыра• 22 февраля 2023
Ответ дляЧебураха с перцем
С фигурой у меня все ок
Боже, як воно в вас лізе? Ті галети такі не добрі, що з голоду від сили 2 шт можу з´їсти.
Бутербродница• 22 февраля 2023
Ответ дляЧебураха с перцем
До какого времени?
До возрастных изменений обмена веществ, у всех по-разному)
Чебураха с перцем
• 22 февраля 2023
Ответ дляНепонятно
А если еще чай с сахаром, да после нормального обеда....
После обеда целую пачку не осилю
Чебураха с перцем
• 22 февраля 2023
Ответ дляСхема сыра
Мне другое ничего нельзя. С желчным проблемы. Врач сказал, что из сладкого только это печенье. Вот я и начала его есть. Был бы выбор - ела бы что-то другое, точно не его.
Чебураха с перцем
• 22 февраля 2023
Ответ дляБутербродница
Ну в 55 меня фигура точно волновать уже не будет
Схема сыра• 22 февраля 2023
Ответ дляБутербродница
Я точила багато до 40 років. Все було ні в прок. І марію я не їла. Я могла гречку з м´ясом в обід з´їсти, і куском торта Наполеон притоптати з чайком. Ані грама не прибавлялось. З 40 десь стала помічати , що джинси туговато налазять. То перестала жерти наполеони кожен день, і пішла в бассейн. А зараз і мучне майже не їм. Крім макаронів, і до борщу ломтик чорного.
Бутербродница• 22 февраля 2023
Ответ дляЧебураха с перцем
Это вы сейчас так думаете)
Чебураха с перцем
• 22 февраля 2023
Ответ дляБутербродница
Это вы сейчас так думаете)
Значит будет диета. Переживу, ничего страшного
Схема сыра• 22 февраля 2023
Ответ дляЧебураха с перцем
То вам не можна так багато, раз підшлункова болить. Ви знаєте, що чай руйнує підшлункову більше вашої марії?
Чебураха с перцем
• 22 февраля 2023
Ответ дляСхема сыра
Проблема в желчном
Схема сыра• 22 февраля 2023
Ответ дляЧебураха с перцем
Чого? ))) Буде, ще і як. Це ж ваш зовнішній вигляд і здоров´я.
Схема сыра• 22 февраля 2023
Ответ дляЧебураха с перцем
Проблема в желчном
Жовчний, це завжди і підшлункова. Ферментів же не виробляє добре, без нормального функціонування жовчного.
Бутербродница• 22 февраля 2023
Ответ дляЧебураха с перцем
Вряд ли ваш врач, разрешая Марию, имел ввиду сразу пачку с чаем
Состав пшеничная мука, сахар, растительное масло (высокоолеиновое подсолнечное), сироп глюкозы и фруктозы, молочная лактоза, разрыхлители (бикарбонат натрия и аммония), соль, эмульгатор (соевый лецитин), антиоксидант (метабисульфит натрия)
Питательная (пищевая) ценность на 100 г продукта: белков - 8,1 г; жиров - 8,5 г; углеводов - 73,1 г
Не лучше испечь себе яблочное, овсяное, творожное или любое другое печенье на полезных жирах?
Цыбулька• 22 февраля 2023
Ответ дляСхема сыра
А я обожаю затяжное печенье 🙂
Доктор Хаос• 22 февраля 2023
З таких тем привідкриваються очі , коли люди пишуть що на харчування в них йде 20 тис в місяць на трьох і не розуміють що на 7 тисяч теж нормальне збалансоване харчування тільки не відрами
Скокмоно - стокнуно• 22 февраля 2023
Я могу сьесть сама упаковку печенья мария в припадке пмс)) ну и это мне заменит прием пищи
Помидорина• 22 февраля 2023
Автор, я теж можу за 1 раз пачку з´їсти. Але розумію, що це багато.
Мені здається, що нормальна порція 3-4 шт.
Помидорина• 22 февраля 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Це не означає, що автор відрами їсть. Просто коли лікувальна дієта, то асортимент обмежений. І печивом можна замінити, наприклад, обід на роботі.
Колега колись розповідав, що його дружина одразу після пологів була на дієті через гв, то їй пачку ’марії’ в день було мало.
Ті, в кого 20 тис. на харчування, той ’марію’ не їсть.
Але так, бувають різні перекоси в харчуванні і різний об´єм їжі.
Тут теж читала, що комусь пляшка олії і пакет крупи на кілька місяців, а в мене вони за тиждень закінчаться. Але от м´яса чи сметани вживаємо мало.