Яичница с беконом• 22 февраля 2023

Reserved яка якість одягу ?

ОноВамнадо• 22 февраля 2023
таке )
але на свої ціни, на 1 сезон - ок
Интернет Бродилкин• 22 февраля 2023
Трендові речі можна брати, базові ні, надовго не вистачить
Кубик Рубика• 22 февраля 2023
Маю спортивний костюм - скатався в какашку після першого ж прання. Синтетика жахлива
Свезло так свезло• 22 февраля 2023
Нормальна якість. Щось краще, щось гірше. Але точно не краще НМ та Зари в цілому
Губка Боб• 22 февраля 2023
Якість як і ціна)
Своїм підліткам беру модні речі на сезон, їм подрбається.
МояХатаЗкраю• 22 февраля 2023
Нормальна якість, якщо вибирати вироби з натуральних тканин - бавовни, віскози.
За повну ціну брати не варто, на сейлі - дуже навіть хороший варіант, бо речі в них завжди трендові і прекрасно формуються в капсули від верхнього одягу і до сумочок та біжутерії.
Ms. Доброта• 22 февраля 2023
Жахливе
Ms. Доброта• 22 февраля 2023
Ответ дляГубка Боб
Якість як і ціна)
Цена только в распродажу соответствует качеству
ФруктЕщеТот• 22 февраля 2023
всякая, но в целом вполне. Футболки мне нравятся, рубашки, платье одно летнее такое приятное есть. Но многое не подходит по крою, фасону.
МояХатаЗкраю• 22 февраля 2023
Додам - ті, хто пишуть, що якість жахлива, ви перете речі відповідно до рекомендацій, чи жахнули все в стіралку на 60 градусів, і думаєте, що норм буде?
Реально, беру і собі, і доньці речі в Резервед вже років 5 мінімум, ні одної не було поганої якості. Але ми і не затягуємо ті речі до дірок, і перемо згідно з рекомендаціями виробника.
Сигарный шланг• 22 февраля 2023
Кожаную сумку брала, классная, сомневалась конечно что кожа за такие деньги Но нет, она действительно кожаная
Зілля до весілля• 22 февраля 2023
Много вещей этого бренда.
Все носится отлично.
Не покупала только обувь себе.
Детям кроссовки и кеды, после детей еще и отдаю детям сестры все.
Зілля до весілля• 22 февраля 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
+++++
Губка Боб• 22 февраля 2023
Ответ дляMs. Доброта
И то правда)))
Ms. Доброта• 22 февраля 2023
Ответ дляСигарный шланг
Это за сколько?
Сигарный шланг• 22 февраля 2023
Ответ дляMs. Доброта
Это за сколько?
Не помню уже точно грн 600 наверно в прошлом году заказывала по скидкам перед войной
Ms. Доброта• 22 февраля 2023
Ответ дляСигарный шланг
Это круто
Ms. Доброта• 22 февраля 2023
Ответ дляСигарный шланг
Сейчас там какое-то говно кожаное страшное по скидкам стоит 1500грн
euhunter• 22 февраля 2023
Дуже різна. Є абсолютний трешак, а є дуже гарні та якісні речі. Лімітовані колекції взагалі ульот, там є практично дизайнерські моделі. І ціна приваблива. Особливо на розпродажі, я завжди багато купую.
euhunter• 22 февраля 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
У точку, такий же досвід.
А моя знайома поскаржилися на якість лляних штанів, мовляв, всю тканину розтягнуло як марлю після першого ж прання. Прала на 60 з віджимом 1200. Доросла людина,я не розумію...
Сигарный шланг• 22 февраля 2023
Ответ дляMs. Доброта
Сейчас да, я видела В том году сумочку не большую чёрную багет брала
Слоник-тоник• 22 февраля 2023
Ответ дляИнтернет Бродилкин
Є чудові штани з розділу Premium з вовни, головне не погладшати)
Слоник-тоник• 22 февраля 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Футболки білі там багато років купувала, все одно їх довго не поносиш, ціна чудова
Слоник-тоник• 22 февраля 2023
Ответ дляСигарный шланг
А в мене рукавички, за 299 грн просто чудові, по півтори тисячі кольорові б не купувала під верхній одяг
Сливочная пенка• 22 февраля 2023
А я вчора придивилась дитині куртку на весну там, така ціна була зі знижкою смачна, але дала собі до сьогодні подумати, а сьогодні зайшла на сайт , а всьо...її немає вже(( І тепер лише вона і потрібна.
А всі інші кукртки є. Таке буває? Може почекати і вона з´явиться? Жалію, що не заскриншотила((
Чеширская кошечка• 22 февраля 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
теж цікаво)
бо багато чого є самє цієї фірми.
наприклад плаття віскоза або бавовна можна довгенько років носити))
футболки подобаються.
куртку купила,теж непогана.
нічнушки є.
єдиний мінус-штани,скатуються швидко
...аяприкольная• 22 февраля 2023
ціни занадто високі як для такої якості.
але речі модні, іноді дітям там щось беру по знижкаї
за повну ціну не купила б
краще некст