Последний вагон• 22 февраля 2023
Діспорт, Академмічстечко, Київ. Порадьте гарного косметолога з мед. освітою
Дівчата, поділіться контактами косметолога, якому можна довірити своє обличчя. Хочу спробувати уколи Діспорт в міжбрівку.
Пробувала Ксеомін (слабий для мене виявився), і Релатокс (теж щось не дуже, навіть міміка залишилась майже як була..)
Дівчина-лікар, яка колола мені Ксеомін, порадила спробувати Діспорт, сказала, що він має сильнішу дію.
Можливо маєте гарного, перевіреного косметолога (важливо! щоб був з мед.освітою).
Цікавить район Академмістечка (Київ), ну або Святошинський район.
Буду вдячна за поради!
Аноним_Русалка• 22 февраля 2023
Дело не в бренде токсина, а в дозе. Это дозозависимые препараты.
Последний вагон
• 22 февраля 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Ксеомін, позіціонується як очищений ботулотоксін з м´якою дією. Кололи 1800 од. на 1 зону. Сказали, що це максмимум, який можна вколоти в зону
Аноним_Русалка• 22 февраля 2023
Ответ дляПоследний вагон
Ксеомин идет во флаконах 50 и 100 единиц. Вы что-то путаете.
Аноним_Русалка• 22 февраля 2023
Могу посоветовать Погребняк. Старая школа.
Молодые диспорта боятся т.к. у него очень большая диффузия.