Дуняша• Изменено сегодня в 15:36
Питання. Чи є шанс, що це не розвод?
На олх продавець продає товар значно дорожче за його вартість. Але, його можна і за таку вартість продати. Я пропоную пʼяту частину суми, того що це фігня і більше воно не коштує для мене. Стартова ціна цього може бути і половина того, що я пропоную. Також, я питаю, чи можна придбати частку цього товару(це можна, його продають у роздріб). Умовно, мені не треба 10 кг манки, а лише 1кг і саме 1 кг я готова взяти по ціні продавця, тобто по дуже оверпрайснутій. Продавець пише, що без проблем, може віддати все за мою запропоновану ціну, лише кошти наперед тре кинути. Рейтингу нема, відгуків нема, ніяких даних, новачок на платформі з весни лише.
Кине?
Дуняша
• 2 часа назад
Ответ дляХвильоватиша
Скорее всего. А больше вообще негде купить?
Практично, якщо є, то частково. І він, надсилаючи фото складу всього товару, на передній план ставить найрідкісніше і найцінніше, що міг би у роздріб на раз продати за дорого як я і питала.
Не хочу бути упередженою, але ще й Одеса ..( а там таке можуть робити на раз-два
Дуняша
• 2 часа назад
Ответ дляМольфарочка
Не знаю. Але навіщо ризикувати?
Бо майже нема інших подібних пропозицій. Ну я можу спитати про олх доставку, але ж він вже написав-наперед, тобто, навряд
Нога на ногу• 2 часа назад
Ответ дляДуняша
Ищите продавцов эксклюзивной фигни на развес из Львова. Там порядочные и честные люди.