Точный_сантиметр• 22 февраля 2023
Ви вірите, що так можна заробити?
Чи це чергова розводка?
А вот я вам сейчас расскажу• 22 февраля 2023
Только автору объявления. Курсы скорее всего платные
Разгуляшка• 22 февраля 2023
Может и можно. Но 2000 грн в день - это вряд ли.
Ещё это и развод какой-то может быть...
Бабка-ежика• 22 февраля 2023
Курс з цими матеріалами буде коштувати 2000. Одна дуринда в день, і автор об´яви заробить 2000 в день. Все ’чесно’. В самому курсі буде якесь сміття з копірайту.
Разгуляшка• 22 февраля 2023
Ответ дляБабка-ежика
Ага, мусор, который может каждый найти в интернете бесплатно))))
Stiflers Mom• 22 февраля 2023
500 грн в день - примерно так и стоит работа с контентом. 2000 - это если вы привлекаете своими силами рекламодателей, но на это у вас не будет времени.
Меня смущает ’для роботи потрібно курс’ - скорее всего, вас будут заставлять его купить и выучить, а работа потом. Не чистый развод, но деньги вперёд
Ksenia-e9d7• 22 февраля 2023
Это типа ’продам курсы по фрилансу’. Спрашиваю, ’зачем они мне нужны???’ - ’а вы потом можете продавать их другим’
Tatjana-c49e• 22 февраля 2023
Це не розвод,а реально можна заробити.Там три напрямки роботи,можна купити Vip пакет-все разом,або один вид заробітку.Я сама тепер так працюю,не погано заробляю.Або відкриваєте інтернет магазин-надається база постачальників,або виконуєте завдання або працюєте куратором-перепродаєте навчання і допомагаєте навчати заробітку других людей.Все навчання знаходиться на закритій телеграм сторінці.Там все покроково розписано як заробляти.А іще є сторінка з відгуками дівчат ,що працюють,пишуть хто скільки заробив за день.
Пищалка• 22 февраля 2023
Ответ дляTatjana-c49e
сколько нужно заплатить за информацию и то, чтоб добавили в телеграмм?
Ольчик1998• 22 февраля 2023
Ответ дляПищалка
Тоже интересно
Tatjana-c49e• 22 февраля 2023
Ответ дляПищалка
Якщо окремо 1 вид заробітку-300 грн.Vip курс-це всі види заробітку-550 грн.За меньше не можна продавати.А то бан Вам і мені.
Tatjana-c49e• 22 февраля 2023
Ответ дляПищалка
550 грн і працюєте в трьох напрямках.
Распутница• 22 февраля 2023
Ответ дляборигнув
мені це чимось сєтєвой маркетинг нагадує. тільки раніше таке було офлайн, а тепер стало онлайн. були такі шо і заробляли, але основна маса ні.
Это пирамида
Tatjana-c49e• 22 февраля 2023
Ответ дляПищалка
Напишіть ел.адресу,кому цікаво,зроблю скрини,подивитеся скільки заробляють дівчата.
Распутница• 22 февраля 2023
Ответ дляTatjana-c49e
Сколько продала, столько и заработала
Бабка-ежика• 22 февраля 2023
Ответ дляTatjana-c49e
Дайте мені 50 гривень, і я вам в будь-якому телеграм-каналі напишу, що я на цих курсах по 8000 в день заробляю. Ніби ми не знаємо, як ці відгуки пишуться))))