КаваЗМолоком• 22 февраля 2023
Як правильно дати антибіотик?
Лікар призначив дитині Амоксиклав 2р в день.Якщо я перший раз дала в 12,то я можу другий раз дати в 20.00?Чи потрібно чекати 12 годин?Не хочеться будити вночі.
Сирожено_пирожено• 22 февраля 2023
Нет, для антибиотика важен одинаковый промежуток времени. 12 часов,
КаваЗМолоком
• 22 февраля 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Перший день можете. А завтра через 12 годин.
Чи можна тоді завтра давати о 10 і 22?
КаваЗМолоком
• 22 февраля 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
Чи можна тоді завтра давати о 10 і 22?
Кнопус• 22 февраля 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
Чи можна тоді завтра давати о 10 і 22?
Нет, сегодня вечером дацте , перед сном , и соотв утром, через 12 часов, сегодня вечером пропускать нельзя. Пс врач
КаваЗМолоком
• 22 февраля 2023
Ответ дляКнопус
Дякую