Ви будете тут вночі з 22 на 24?
Ответ дляЧашечка кофе
Хватит уже нагнетать!
Ну здрастє? Чим я нагнітаю?
Sokol_v_tapkah• 22 февраля 2023
Вообще, если не спится, то бываю тут ночью. Если обстрелы, то тоже захаживаю в хвилювалочку. Так веселее, та и не на столько страшно. Я одна, а тут вроде и компания сразу. Еще и интересная
Автор, вы имеете ввиду все ночи с 22 по 24?
Ответ дляSokol_v_tapkah
Я в минулому році 24 проспала. То в цьому вирішила чергувати)
Sokol_v_tapkah• 22 февраля 2023
Ответ дляBelosnezka1980
У нас так гупало, что я проснулась от 1 взрыва) так что, хорошо, что спали, хоть немного меньше стресса поймали
Color never seen before• 22 февраля 2023
Ответ дляOksana0612
А буває так щоб ніч з 22 на 24?
Бува, така велика 36 годинна ніч )
Ответ дляdulenok
Я тоже...а когда проснулась пошла на работу под звуки залпов
Зранку мене розбудили не тільки з звісткою, що у нас війна. Чоловік 24 зайшов в порт в новоросійську, і перестав виходити на зв´язок. Через три дні скинув смс, що вже треті сутки його допитує фсб.
Oksana0612• 22 февраля 2023
Ответ дляColor never seen before
Бува, така велика 36 годинна ніч )
У Вас так бува?
Ответ дляOksana0612
У Вас так бува?
Не, у меня на работе бывает такой рабочий день но очень редко.
Ответ дляZelenkа
Буду тут, але ляжу вдягнута.
Зі мною говорити будете?