У мене романтік) сама собі влаштувала, а то помреш і не діждешся ні від кого.
Ответ дляМуркамурковна
А шо у вас 23 ? Яка річниця?
Так завтра, а сьогодні рік тому був останній спокійний вечір.
Чашечка кофе• 22 февраля 2023
Ответ дляhealer09648293
Кому как
Ответ дляavicber
4 утра 24го взагалі то.
Тобто завтра останній спокійний
Завтра о 4 ранку...а після завтра вже буде 25 ранок. Ой блін...таки напилась вже

Муркамурковна• 22 февраля 2023
Ответ дляhealer09648293
Тю блін
Муркамурковна• 22 февраля 2023
Ответ дляhealer09648293

Сьогодні 22
МаргаритаЛьвовна• 22 февраля 2023
Ответ дляhealer09648293

вы сколько уже выпили?
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
вы сколько уже выпили?
Тільки 1 сидр

Чашечка кофе• 22 февраля 2023
Ответ дляРойЛеля
Та ті свічки вже напалили за 2 місяці стільки, що відвернуло.
Мені здається річниця все ж 24, а завтра 23.
Хіба ні?
20 февраля 2014 года война с россией началась
Ответ дляСтрекозявка
Автор, завтра придется еще раз пиццу заказывать
Та ж завтра працювати треба, то вже не то
Ответ дляЛушпаечка
Перу, попрасувала одяг, завтра сподіваюсь встигну гарненько прибрати у квартирі - на випадок, якщо виключать світло-воду через обстріл тих падлюк.
Ще в мене релакс - в´яжу під серіальчик
Що дивитесь.
Я думаю щось включить і помалювать.
Теж перу друге прання на всяк випадок.
Кайфую від світла, особливо подобаєттся вуличне освітлення. Прям білі ночі за вікном, злітна смуга. Виглядую періодично подивитись і який кайф
Я думаю щось включить і помалювать.
Теж перу друге прання на всяк випадок.
Джулияробертс• 22 февраля 2023
Ну в мене др 24 го... Не святкую і привітань не чекаю, в усіх на устах буде тільки слово річниця...
Джулияробертс• 22 февраля 2023
Ответ дляЛушпаечка
Ще в мене релакс - в´яжу під серіальчик
Оце ви молодець, мрію теж в´язати
Ответ дляЛушпаечка
Ще в мене релакс - в´яжу під серіальчик
я тоже стираю нон стоп, даже стулья с поролоном полностью, котов вчера помыла), но только из-за возможных перебоев со светом, пока работают еще полы с подогревом и все быстро высыхает. А так то я не собираюсь умирать еще как автор
Ответ дляБезникая
Мені просто сон дурацький приснився
ПанВиктория• 22 февраля 2023
Зараз переглядаю супермаму. А от вже якщо завтра, то буду вставати в 6, щоб зварити холодець. Тушковане мясо. Котлети. Прати. Прибирати. Мама прийде торт мені пекти. Чекаю чоловіка😌 та й день народження мені)
І надіюсь, що якщо ті падлюки будуть пускати ракети, то вони розвернуться і полетять на їх будинки, де сидить їх рідня.