АфродитаПетровна• 22 февраля 2023

Як би у вас було 100$

Що ви собі купили? На що жаба давить, або немає лишніх грошей?
Тільки не їжа, закрити борг, чи щось таке,
А просто в вас з´явилися ці гроші за умови, що ви наприклад купуєте щось для душі)
Новогодняя пальма• 22 февраля 2023
Ответ дляН@Диете
ИМХО, на хлеб сейчас можно заработать. И на колбасу к нему.
Да, но только имхо

Виннипуховна• 22 февраля 2023
Ответ дляТамбовский мел
Де я написала, що за 100 у відпустку?
100 у відпустці прогуляти. В ресторан піти, купити квиток із Парижа в Стразбург та заплатити за ніч в готелі, піти в мулен руж можна ще із келихом шампанського. Із Брюселя в Брюгге проїхати, погуляти і переночувати там.
Коли є гроші на відпустку, $100 погоди не зробить
Н@Диете• 22 февраля 2023
Ответ дляНовогодняя пальма
Да, но только имхо
Попробуйте поработать - обязательно заработаете.
Тамбовский мел• 22 февраля 2023
Ответ дляВиннипуховна
Розпишіть будь-ласка
Я просто реально не уявляю, де за ці кошти можна жити, що їсти, і на чому іхати
Ну якщо у мене недалеко. Біля Дніпра є бази із спа. Вистачить на 2 дні
Накладные мюсли• 22 февраля 2023
Ответ дляВиннипуховна
Куда можна поїхати у відпустку за $100 та ще там погуляти?
1000 проїзд, 1000 житло...2000 на поїсти та погуляти містом на вихідні...будь куди..Карпати, навесні он сакури цвітуть в Ужгороді. Але це бюджет на одну людину. Було б бажання
Здесь на минутку• 22 февраля 2023
Я бы пошла в брокард и выбрала бы себе какие то духи. Так хочется приятный настоящий аромат
Новогодняя пальма• 22 февраля 2023
Ответ дляН@Диете
Вы где-то прочитали, что я не работаю?
Фруты_Буты• 22 февраля 2023
Ответ дляОтмотала своё
Углы Джоли сделала бы!
100 уе хватит разве?
Безникая• 22 февраля 2023
Ответ дляНакладные мюсли
Вже зараз цвітуть.

Н@Диете• 22 февраля 2023
Ответ дляНовогодняя пальма
Вы где-то прочитали, что я не работаю?
И что, вам за это не платят?
Стрекозявка• 22 февраля 2023
Ответ дляВиннипуховна
Вы через слово читаете?
Виннипуховна• 22 февраля 2023
Ответ дляНакладные мюсли
Де знайти житло за 500грн/доба?
І що і де їсти в гуляти два дні на 2000?
Тамбовский мел• 22 февраля 2023
Ответ дляВиннипуховна
Ну кому як
Мені краще, коли у мене є зайві 100 доларів, ніж їх немає
От не збирався у Діснейленд. А тут є 100 просто так - і пішов. Трішки додав - уже й з дитиною пішов
Ms. Iphone• 22 февраля 2023
Я все в в крипту вкладываю сегодня появились 50 баксов, улетели через 2 минуты на биржу
Эксклюзивно и изысканно• 22 февраля 2023
Крем
автор АфродитаПетровна • 22 февраля 2023
Ответ дляН@Диете
Хм, девушки... Не думала я, что кто-то мечтает о 100 долларах. Ладно бы о 100 тысячах долларов, это бы имело смысл.
Ні як раз ця сума доступна багатьом, і ідея саме в тому, щось не за велику суму для душі)
Бо будуть писати Мальдіви, золото
Видящие_помогите• 22 февраля 2023
Добавила б и робот пылесос купила
Тамбовский мел• 22 февраля 2023
Ответ дляВиннипуховна
Де знайти житло за 500грн/доба?
Якщо постійно нити і вважати, що все погано, то вас і 100 тищ доларів не зроблять щасливою. Щось буде не таке
Накладные мюсли• 22 февраля 2023
Ответ дляВиннипуховна
Де знайти житло за 500грн/доба?
на букінгу Ужгород наприклад, до 1000 куча варіантів. В субботу приїхати, і в неділю назад
Якщо не їсти стейки, то вистачить, просто по місту погуляти, змінити картинку

Борщец• 22 февраля 2023
Ответ дляВиннипуховна
Тодоренко катается)
Вкаблучках• 22 февраля 2023
Ответ дляН@Диете
Не факт, работаю, аванс не дали. Хорошо если зарплату дадут. Могут на свой счёт задним числом отправить. Вот летом было, отработали месяц, а денег не хватало, задним числом перевели на неполную рабочую неделю и оплатили соответственно.
Новогодняя пальма• 22 февраля 2023
Ответ дляН@Диете
И что, вам за это не платят?
Случайные заработки - это не та работа, о которой я мечтала
А если у вас есть деньги на хлеб и колбасу, рада за вас. Только завтра их может не быть, поверьте.
Новогодняя пальма• 22 февраля 2023
Ответ дляВкаблучках
Так это ж здесь не все в состоянии понять
Сорока-ворона• 22 февраля 2023
купила б ментора з тестування ПЗ хоч на якийсь час)
Ms. Dolly• 22 февраля 2023
Чергову сукню, якраз сьогодні нову побачила цікаву
Новогодняя пальма• 22 февраля 2023
Ответ дляСорока-ворона
Можно поподробнее? Звучит очень загадочно. Зачем он вам?
Воленс-неволенс• 22 февраля 2023
100$ - з’їздила б у Львів на вихідні
А була б лишня тисяча $ - новий айфон
Сорока-ворона• 22 февраля 2023
Ответ дляНовогодняя пальма
Для координации учёбы и помощи в том, чём самостоятельно сложно разобраться
Безникая• 22 февраля 2023
Ответ дляВиннипуховна
Де знайти житло за 500грн/доба?
На 2 дні не вистачить поїсти одному 2 тис? Демаю і 600-700 вистачить
парИла я парИла• 22 февраля 2023
Ответ дляMs. Iphone
как успехи?