Просто я• 23 февраля 2023

Просто пообщаться. Хвылювалочка.

Как вы, крошки мои? Чем сегодня будете заниматься?
ПанВиктория• 23 февраля 2023
Ответ дляkatosha
О, сестра. Я з неділі поихворіла, то харчувались з Галі Балуваної. Вже курку на бульйон поставила)
Не болійте більше☺
Я готую на завтра 😁 може чоловік приїде відпустку. Жду точну відповідь ближче до вечора. І мені др ще завтра) тому зараз холодець вже буду йти розливати, а далі вже піду готувати інше)
frumoasa17• 23 февраля 2023
Ответ для Просто я
Доброе утро. А дочка как? Как её там принимают?
Вона найкраще за всіх. Вчора отримала солодощів більше, ніж дозволено у мене, так як я суттєво обмежую їх і була щаслива😆Поки бавлять, відносяться добре, а там не знаю. Якщо що, то розмова буде коротка.
Kvitkaliliia• 23 февраля 2023
Ответ длячаревна
У меня ’ хвилювалочка, ассоциируется с масштабной тревогой. Тема, пережить вместе ракетный удар или угрозу, а так....
А так людей і без сирени трохи підтрушує, тож разом легше
ali_kat• 23 февраля 2023
Со швейной машинкой буду играться. Швы новые создавать. И кацапам желать всякого чего они заслуживают.
кенгуруша• 23 февраля 2023
Ответ для Просто я
Это интересно. Давайте.
Воть)
автор Просто я • 23 февраля 2023
Ответ дляБасина
Капєц, дівчата, ви жирдяйки!
(Ваги тріснули, покочусь на кухню, заїм стрес)
Я подкатываюсь следом за вами
frumoasa17• 23 февраля 2023
Ответ дляirina _d
У меня, кстати, тоже такая ерунда бывает- слышу звук тревоги, хотя нет этого звука. Точно дурка нас ждёт, скучает)))
У мене таке було після 7-9 травня, коли у нас дуже низько літаки літали. Тоді ’виносили’ Зміїний.
Алёна-01• 23 февраля 2023
Доброе утро!
Вот это вы ранние пташки! Я только проснулась и то благодаря будильнику
кенгуруша• 23 февраля 2023
Ответ дляTotka
Я с Вами - у меня 58,5
Надо скинуть 3 кг, осенью 55 была
Блин, я столько весила классе в 8-м🤣
Grga• 23 февраля 2023
Ответ дляKlodia
Мое почтение)
Вчера я приняла эпохальное решение- не хочу быть «плотненькой» женщиной средних лет! Хочу быть худой! Все, вес свой нынешний зафиксировала, стартую с похудением. Сегодня буду час гулять и ужинать творогом с зеленью.
Рост: 178, вес 78,5. Промежуточная цель: 75. Скриньте))))
Моя тема любима! Я ось пару місяців, як зрозуміла, що треба рахувати калорії і це не за 3 дні робиться. Бо раніше, всі 45 років не доходила до мене ця інформація. І почалися приколи, бо я нічого не їла, а денна норма калорій вже є, я в шоці до сьогодні😂🤪
автор Просто я • 23 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Ну и отлично рада за вас
автор Просто я • 23 февраля 2023
Ответ длякенгуруша
Воть)
Попробую. Интересно.
кенгуруша• 23 февраля 2023
Ответ дляKlodia
Мое почтение)
С Вами что-ли стартонуть 🤔а то все никак)) все такое вкусное.
У меня 85 кг🥺🥶
Grga• 23 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Доброго ранку. Потренувалася та поснідили. Поки не знаю що придумати. Відправила свого, кілька зустрічей сьогодні, не до мене поки що.
Не кажіть так, він на зустрічах, щоб у вас все було
Басина• 23 февраля 2023
Ответ для Просто я
Я подкатываюсь следом за вами
Затор із колобків біля холодильника))) хоч би без жертв...
автор Просто я • 23 февраля 2023
Ответ дляАлёна-01
Доброе утро!
Да, Я жаворонок. Но в 21-30, особенно зимой, уже глаза слипаются сами.
Klodia• 23 февраля 2023
Ответ дляGrga
І дуже добре худнути допомогає те, що ціни на снеки некорисні підскочили. Чіпси улюблені 50 грн пачка. Фіг їм, тільки творог по 25 грн пачка, тільки хардкор!
Сестры Гримм• 23 февраля 2023
Ответ длякенгуруша
У меня 85 кг🥺🥶
Хтос худає, хтось погладшати не може.
Klodia• 23 февраля 2023
Ответ длякенгуруша
У меня 85 кг🥺🥶
Стартуйте. Сейчас как раз период начинаний, надо записывать планы и намечать новые.
автор Просто я • 23 февраля 2023
Ответ длякенгуруша
У меня 85 кг🥺🥶
Можно сделать отдельную ветку ,, хвылююсь и худею,,
Vodoleya• 23 февраля 2023
Ответ дляАлёна-01
Доброе утро!
Я Вас умоляю, я сова, очень и очень сова, если бы не работа, то дрыхла бы ещё долго))
katosha• 23 февраля 2023
Ответ дляKlodia
Агонь! А рост у вас какой?
Я вчера перед сном на весах увидела 79,1, мне поплохело((( утром 78,5 и это знак.
171 см. Теж після НГ злякалась, думала що ті цифри - то якась помилка. Тому в терміновому порядку 9.01 вийшла в зал, ну і харчування теж довелось коригувати.
Grga• 23 февраля 2023
Ответ длячаревна
Разве тревога масштабная?
Зачем создавать тему ’ хвилювалочку’ чтоб просто поболтать, чтоб обезценить еее?
Страшно не тільки коли тривога
frumoasa17• 23 февраля 2023
Ответ дляGrga
Я розумію що це необхідне. Ревнощі це не до мене, особливо щодо справи.
katosha• 23 февраля 2023
Ответ дляПанВиктория
Не болійте більше☺
Дякую) Вам гарно зустріти чоловіка і насолодитись часом разом)))
Zelenkа• 23 февраля 2023
Котяка десь затягла навушники, шукала, плюнула. Доброго ранку!
frumoasa17• 23 февраля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Хтос худає, хтось погладшати не може.
Це я
автор Просто я • 23 февраля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Хтос худає, хтось погладшати не може.
Ведьмы среди нас??!!!
Сестры Гримм• 23 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Це я
і я
Zelenkа• 23 февраля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Хтос худає, хтось погладшати не може.
Якщо це ви, то всі свої 12+ шлю до вас на попу)))