Я не Тролль• 23 февраля 2023

Фірма Sane як вам?

Наш виробник, купувала крем то сподобався. А нещодавно взяла пінку, також хороша, але трішки сушить шкіру. А вам як?
НуПогоди!• 23 февраля 2023
Мне маска отбеливающая понравилась, крем для сухой кожи. Хотела бы взять пилинг и мицеллярку.

Файна цьоця• 23 февраля 2023
Моя історія така. Я користуюся доволі дорогою косметикою. Дивилася огляд якогось блогера, де він дууууже хвалив відбілюючу маску. Купила. Для моєї шкіри це дійсно ван лав. Вона очищує, при цьому не пересушує і живить. На цьому піднесенні скупила інші маски, креми, тоніки. І нічого не зайшло. Все роздала. Але цю маску купую вже 3 роки і буду рекомендувати!
автор Я не Тролль • 23 февраля 2023
Ответ дляФайна цьоця
Що за маска? Чи вона там одна?
Файна цьоця• 23 февраля 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Що за маска? Чи вона там одна?
Відбілююча. Як і попередня порадниця писала.
So_so• 23 февраля 2023
Ооо, я недавно открыла для себя их крем для чувствительной кожи лица с гиалуроновой кислотой + витамин С + Е
Sane Hyaluronic Acid + Vitamin C + E Face Cream For Sensitive Skin за 179 грн, он намного лучше моего Payot с орхидеей за 3500 грн.
автор Я не Тролль • 23 февраля 2023
Ответ дляSo_so
І мені цей крем дуже сподобався) напевно візьму ще щось для проби. Замовла завжди з мейкапу, а це випадково побачила в Аврорі)
Пи Пи Пилюля• 23 февраля 2023
Маска отбеливающая и с салицилкой
Крем для сухой кожи с маслом ши на зиму отличный
Форточка• 23 февраля 2023
Масками користуюсь цієї фірми, обожнюю, ефект є (мені 31, шкіра проблемна), тепер думаю взяти на пробу інші продукти.
автор Я не Тролль • 23 февраля 2023
Ответ дляФорточка
Мені 29 також проблемна шкіра. Комедони замучили уже(

Форточка• 23 февраля 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Від цього більше всього мені сиворотки допомогли з ретінолом і з кислотами, ну і взагалі комплекс догляду, який треба кожного дня виконувати. Нажаль повністю шкіра безпроблемною не стала, але якщо нічого не робити то все в десять разів гірше. Маски кожен день роблю (різні), відбілююча від Sane про яку писали вище - класна, спробуйте, вона у мене обов’язкова в догляді, класно знімає запалення і трошки таки підчищає
автор Я не Тролль • 23 февраля 2023
Ответ дляФорточка
Дякую, спробую. Чим ви ше користуєтесь?