kuskus• 23 февраля 2023

Як ви думаєте, щось сьогодні вночі буде?

MrsQueen• 24 февраля 2023
Ответ дляMary5421
Реальний Київ писали про навчання на цілу ніч
Цікаво, чого саме сьогодні мають бути навчання. І саме в цей час

Ana-0ae3• 24 февраля 2023
Ответ дляkuskus
Вам видно було? Я в середині масиву, можу лише здогадуватись по звуках
Я не вставала смотреть
Но близко и громко
Сейчас все тихо
Mary5421• 24 февраля 2023
Ответ дляMrsQueen
Не знаю. Самій страшно. Блокпостів по області знову наставили( невже бульбаші полізуть 😔🙈
автор kuskus • 24 февраля 2023
Ответ дляMrsQueen
Бдять і правильно роблять
Ваша величність• 24 февраля 2023
Ответ дляMary5421
Чого вони мають лізти?
Картопляник вже загрози від України не бачить, так і сказав.
Безникая• 24 февраля 2023
Просунулась от звуков ветра, 🙀 испугалась
сегодня оказывается будут митинги по всей Европе в поддержку Украины, вы знали? Так что на до эскалации со стороны врага
LusyaVerusya• 24 февраля 2023
Ответ дляЕлена10001
Та ні, щось знов проїхало
Удалено администрацией...
agata116• 24 февраля 2023
Ответ дляLoraine
Я також, хоча напевно таки до 6 посиджу. Кави випила з літру(
Читаю таке і думаю, який жах, шо з психікою і нервовою системою наших людей, як же вони налякані....який стрес вони отртмали, просто жах, що коїт ься з психічним здоров´ям нації((
автор kuskus • 24 февраля 2023
Ответ дляLusyaVerusya
Удалено администрацией...
Ой, ну таке не треба писати змініть

Loraine• 24 февраля 2023
Ответ дляagata116
Лягла поспати, сон не йде. Ще й вороння за вікном. Переможемо,й будемо звикати знову до всіх звуків. Гарного та тихого дня, дівчатка!
agata116• 24 февраля 2023
Ответ дляLusyaVerusya
Удалено администрацией...
Писали ж не розказувати і не фоткати нічого
Це лишне ви пишите!
agata116• 24 февраля 2023
Ответ дляLoraine
І вам, бережіть себе.
Loraine• 24 февраля 2023
Ответ дляagata116
І вам, бережіть себе.
Дякую, І Ви)
LudaSHS• 24 февраля 2023
Ну что

Доброе утро
У нас школа .

Ой так боялась плана
Китая

https://hromadske.ua/posts/kitaj-oprilyudniv-svoyu...
LudaSHS• 24 февраля 2023
мирный план... и не план
А посто ’позиция китая’
оригинал
Запощу и сюда
Чтоб не тягали пугалки цитаты или выкулубки
LusyaVerusya• 24 февраля 2023
Ответ дляagata116
Це лишне ви пишите!
Не полумала. Вже не видалити.
LudaSHS• 24 февраля 2023
Видели? Это что приднестровте боитчя всу?
https://t.me/lachentyt/27053
Пишут пробки там на вьезд в Молдову
Басина• 24 февраля 2023
Ответ дляrybka21
отож
От, з´явилось щось...

❗️Китай наконец-то представил «документ с позицией» по прекращению войны в Украине.

В нем Пекин призвал:
▪️Отказаться от «менталитета холодной войны» и уважать безопасность всех стран;
▪️Прекратить бои и возобновить прямой диалог между Украиной и рф;
▪️Противодействовать применению ядерного оружия или его угрозе;
▪️Противостоять односторонним санкциям.

Мирный план Китая выглядит, как идея «‎просто перестать стрелять». Об осуждении агрессии рф, ожидаемо, речь в документе не ‎идет.
LudaSHS• 24 февраля 2023
Ответ дляБасина
От, з´явилось щось...

В нем Пекин призвал:
▪️Противостоять односторонним санкциям.

Я оригинал выложила в сканах выше
Главное - суверенитет, границы по международному праву, никай ядерки

LudaSHS• 24 февраля 2023
По фронту

Авдіївка

Доволі складно західніше Новобахмутівки та у районі Невельського

Ворог вперто намагається обійти місто з флангів, щоб не застрягти у фронтальних штурмах

Окупанти мали незначні успіхи в Первомайському. За 3 місяці їх просування там сягнуло одного кілометра🤷‍♂️

Бахмут

Ситуація на північ від міста стала вкрай загрозливою. Нашим хлопцям вдалося втримати певні рубежі та відбити деякі позиції, але це все дуже тонко

Я не знаю, і ніхто не знає, скільки ще вдасться тримати позиції у тому секторі, перш аніж ворог доповзе західніше.

В інших секторах ситуація контрольована, але все одно складна.

Ворог просувається далі у приватному секторі на півдні міста, у промзоні на східному березі Бахмутки.

Але те, що відбувається на півночі від Бахмута - це пекло.

Глобального покращення ситуації поки не спостерігається взагалі. Є локальні досягнення, але цього поки дуже мало.

Але треба розуміти, що наші воїни б´ються на межі можливостей! Це справжнє диво - в таких умовах тримати місто так довго!
ybloko• 24 февраля 2023
В документі Китаю не вистачає пункту 13 відповідальність за порушення цих пунктів. Цей документ, як максимум, мав би з´явитись ультимативно 23.02.22 і бути стримуючим фактором для раші. Але ж...
Всім доброго лютневого ранку.
Yula-art• 24 февраля 2023
Ответ дляБезникая
что творится? где смотреть? я только закончила стирку, выпала из новостей
Отак відійдеш попрати- а тут бац! Придністров´я взяли. Поки розвісила- мацкву
nadia-74• 24 февраля 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
12 років. Нормально почувається. Він тримається міцніше за мене. Але завтра в школу його не пущу. От годину тому пішов спати і запитав мене: мама чи будуть зранку нас обстрілювати? Ти ж мене розбуди, коли почнеться тривога.
Отаке дитинство зараз (((
Він вже відрізняє обстріли з танків, гради, роботу ПВО та автоматну чергу. Усе довелося почути за рік.
Ми тікали 6 березня, а до цього 8 діб неподалік нашого будинку прилаштувався танк і він гатив 24 години на добу. Він не давав нам ні їсти, не спати. Здається там орки по черзі працювали, бо майже зовсім без перекурів. В ніч з 5 на 6 березня був страшний бій. Після цього танк замовк і ми вирішили ризикнути і бігти. Нам вдалося прорватися через їх блокпост. 20 страшних км. А вже на повороті на Макарів (це 50 км від Києва) нас чекали наші бійці. Далі було трохи легше. Хоч постріли поруч і лунали.
Прочитала і уявила що це було майже у моїх батьків ,і дійсно.В перших числах березня там гатили ,світла не було з 25 чи 26 лютого місяць !!, добре що в батьків пічне опалення і криниця.Люди з елект.опаленням -це був піпець.Батьки в Ясногородці ,але дачі - через поле 2км - траса на Київ і там були бої,церкву пошкодили,доми криші як решето ,дом на краю згорів один .І поле зайнялося пожаром ,пам’ятаю мчс викликала - не їхали ,бо люди підписалися на мінах з мчс.,так нам казали.Як я хотіла до батьків ,молилася як навіжена.,зв´язку не було ,вранці і ввечері вони звонили на 1-2 хв що живі.
Kvitkaliliia• 24 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
https://t.me/lachentyt/27053
Пишут пробки там на вьезд в Молдову
Там да, там паніка в людей . По суті можна зі сторони спостерігати, як працює ІПСО
LudaSHS• 24 февраля 2023
Сегодня и в Курске была бавовна

П Шуклинов-
- Чудова ніч. Прямо зараз українські ракети та снаряди знищують ворогів. Випалюють землю під їх ногами. Вибухами розкидують нутрощі, які ще до світанку рознесуть голодні звірі.

Відтепер і назавжди я називатиму цей час ніч незламних. Бо це ми з вами всупереч всьому. Всупереч навіть собі. Рік тому ми скинули баласт совкової окупації, всі міфи мов змило в пітьму.

В тих відчуттях ми були ніби оголені. І коли нас позбавили всього, виявлось, що все найважливіше завжди було з нами. Так ми знайшли впевненість. Дістали відвагу. І в нічних ранкових жахах, пропустивши їх крізь себе, віднайшли, нарешті, себе справжніх, незламних.

Восени я казав: не бійтеся - це буде наша зима, ніякий наступ росіян нічого не змінить, це буде наша зима. Сьогодні і завжди.

Тепер я кажу: тепер ця ніч теж назавжди наша. Тепер ми є страх. Тепер ми є жахливий сон. Тепер ми є помста. І вони це знають. Бачать в очах. Бо що може налякати людину в тисячах днів наступних, якщо рік рік назад вона встояла і не впала в одну найважливішу ніч.

Ми більше ніколи не будемо тими, ким були. Тепер в нас будуть вірити навіть вороги. Тепер ми ті, ким мали бути завжди, але не наважувались про себе навіть так думати.

Тепер ми обираємо собі місце в історії. І тоді, мої любі незламні українці, ви обрали бути поруч з величними. Вписали слово ’українець’ золотими буквами в пантеон найсильніших.

А ця - нині прекрасна і зоряна ніч - тоді була початком. Пишайтеся, бо ніхто не вірив. Пишайтеся, бо ви стали силою. Пишайтеся і не віддавайте своє. І цю ніч - також. Вона і всі наступні ночі будуть страшними лише для тих, хто ризикне встати на нашому шляху.

Тепер це - нова реальність. І ми навчимо ворога з цією думкою помирати.
LudaSHS• 24 февраля 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Ага
Ну пусть ватники пообсираються
Kvitkaliliia• 24 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Сегодня и в Курске была бавовна

П Шуклинов-

Дякую, Люда, за ранкове зведення). Можна тепер не шаритись по ТГ))
LudaSHS• 24 февраля 2023
Ответ дляKvitkaliliia
По фронту и ту шкам
У Машовця
LudaSHS• 24 февраля 2023
Ответ дляybloko
Всім доброго лютневого ранку.
Коротше - як і очікувалося - маніфест ні про що. Жодних «умов перерозподілу світу». Лише «давайте зробимо так щоб війна не заважала робити гроші».
Позиция
Кузякин• 24 февраля 2023
Ответ дляпромокашка
Наверное Байдена слушать надо , что он говорит? Год назад же точно сказал , вряд ли в этом молчали бы , если бы что намечалось , В Чернигов Макдональд возвращается , это вселяет надежду , Сосед моей мамы дрова в обед рубить начал , чем не слабо так взбудоражил пол села
Вот блин. Когда уже в Харькове откроется