Патриотка• 23 февраля 2023
У дитини постійно просять списати
Моїй доньці 10 років,я стараюсь зробити усе щоб вона зрозуміла онлайн уроки,займаюсь щовечора з нею і роз´ясняю усе що задано. Вона у мене комунікабельна,і дружить з багатьма з класу. Щовечора у неї просять списати інші діти,при цьому я сиджу годинами пояснюю що таке руди,копалини, дроби і ТД .
Як реагувати на те,що хтось списує у неї ,навіть твори ? Я наче не дозволяю їй,бо сама витратила 4 години на уроки,але і не хочу щоб її вважали жадіною.
Просто дозволяти може давати списувати і забити,чи ні?
#Пойду_кгадалке• 23 февраля 2023
Ответ дляПатриотка
Я незнаю як пояснити дитині правильно,щоб не була вона жадюгою,адже діти можуть розцінити це так
Всім милим не будеш. Моя так догралася, що мала потім нижчі оцінки, ніж ті, хто списував. Хай так і скаже, сорі, вирішила поставити крапку у списуваннях для вашого ж блага.
Полтавська галушка• 23 февраля 2023
Ответ дляПатриотка
Поділитись один два рази ,та як робити з постійними? І на вайбер і дзвінки ночами,дай списати
От за нічний дзвоник я б голову відкрутила і дітям і батькам.
Але то я! Колись мала таку ж ситуацію, коли дитина зателефонували в 12 ночі за домашніми завданнями. Ну я взяла телефон і пояснила що зараз ніч, вночі люди сплять. Якщо дитина хоче списати то цього не буде. В них дитини і батьків є ще час до ранку щоб зробити уроки, завдання в чаті.
А ще поставила той номер телефону в ЧС.
Було дуже велике бажання зателефонувати їм в 5 ранку коли я прокидаюся і запитати про те чи виконали домашні завдання вони за ніч. Але стрималася
А ще поставила той номер телефону в ЧС.
Додекаэдр• 23 февраля 2023
Моя тоже давала списывать, дети обещали шоколадки и уже гора должна быть, но ник то так и принес ни одной. Я вообще сказала, хотят списывать давай номер карты, пусть скидывают деньги. 7 Кл.
Патриотка
• 23 февраля 2023
Ответ дляПолтавська галушка
А ще поставила той номер телефону в ЧС.
Гарна думка😁
Патриотка
• 23 февраля 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
Просто я відклала всі справка і сіла робити уроки,при бажанні полежати у ванній чи подивитись фільм а ні,маю сидіти читати про склад води ( наприклад) ,от воно мені треба? Але я хочу щоб моя зрозуміла ,поки є час . Інші батьків що? Дивляться телевізор,якось мені не дуже приємно . Кожне слово підбирати до опису воду,яка вона на запах колір і смак,уважно підбирати думати вдумуватись.
#Пойду_кгадалке• 23 февраля 2023
Ответ дляПатриотка
Хай робить вигляд, що не прочитала повідомлення. А щодо дзвінків, то стоїть на режимі без звуку, якщо спитають. Це, якщо не хоче прямо сказати. Раз-два і перестануть просити.
Мстящий за Зайца• 23 февраля 2023
Ответ дляПатриотка
Так наразі ми всі прикладаємо час,настали такі часи,по іншому такі онлайн навчання приведуть до катастрофи
Аха-ха. Это точно))
У нас одна мама не постеснялась прямо в Вайбере у других родителей в школьном чате спросить как решать задания по математике))))
Полтавська галушка• 23 февраля 2023
Ответ дляПатриотка
Запропонувати дитині казати що ще не зробила домашні завдання. Най попередить що годин до 22-00 ’робить домашку’ а дитина хай вільний час використає на її розсуд.
А після часу Ч, ви забираєте телефон у дитини і вимикаєте його.
Все! Витримати неділю і всі халявщики відпадуть самі.
Якщо що то дитина хай пояснює що мама забирає телефон і я не можу вам допомогти. Все!
люблю_тортики• 23 февраля 2023
Ответ дляПатриотка
Ну так і виходить,але якщо не дати списати вона може стати заучкою яку не люблять
А чому її мають любити за щось, за списування? Моя відмінниця, то в неї був бізнес, просто так списувати не давала. При цьому з дружбою все в порядку, одне одного не стосується. От з ким їй справді вже було цікаво, це з ким можна поділитися думками і обговорити рішення, а не просто дай списати. І так роблять всю дорогу. Є розумники, які просять їм дати списати на вступних іспитах в єс, я в шоці, дочку одне таке нещастя додумалось просити, послала звичайно
Уравнобешенная• 23 февраля 2023
Ответ дляПатриотка
вы воспитываете женщину, которая ведется на шантаж и гипотетические пугалки. посоветуйтесь с подростковым психологом, как выйти из этого
Маруська Му• 24 февраля 2023
Автор, ну Ви даєте - по 4 години з дитиною уроки робите
. Зрозуміло ваше незадоволення: ви витрачаєте свою енергію, а дитина потім роздарює ваші здобутки. Спробуйте не сидіти з нею стільки часу, нехай сама поробить ті уроки 4 години, а потім вирішує, давати списувати чи ні. Я давала списувати тільки тим, хто мені подобався або ну дуууже сильно просив дати списати і нічого, у класі нормально до мене ставилися ( відношення не від цього залежить)
Цветов Мне срочно• 24 февраля 2023
Ответ дляПатриотка
Чому не може,може,але ви маєте дітей шкільного віку на онлайн навчанні 4 роки?
Так, 4 клас, і дитина самостійно справляється, я інколи з домашкою допомагаю або вивчить віршик