ЯблокоРаздора• 23 февраля 2023
Жінка з найбільшими губами у світі
Я не хвилююся через коментарі людей, бо маю свій смак і погляди на красу, яких неухильно дотримуюся. Кожна людина повинна задовольняти себе, не боячись і не переймаючись думкою інших, адже сенс життя - бути щасливою", - заявила Андреа Іванова.
Короче, дівчата, ви б своїми коментарями ніяк би не вразили цю даму! Хоча…Тут трапляються таланти 😉