Дикая Роза• 24 февраля 2023

Дівчата, а де спілкуються українці, що живуть в Бухаресті?

Знайшла лише загальну групу по Румунії у ФБ, може є щось більш локальне про Бухарест?
Коварная Зая• 24 февраля 2023
В загальній групі і спитайте.
Лунтик-паунтик• 24 февраля 2023
В телеграмі є багато груп
Угги_в_горошек• 24 февраля 2023
В телеге так и есть украинцы в Бухаресте
И др города некоторые есть
Указка• 24 февраля 2023
Як Вам живеться в Бухаресті? Кажуть, що то не найкраще місто в Румунії ( Брудно, гамірно і багато циган
автор Дикая Роза • 24 февраля 2023
Ответ дляУказка
Ми ще не там, лише наступного тижня приїдемо.
І ненадовго, там проектна робота на 3 міс., тож такі нюанси не дуже лякають)
мадам Везувий• 24 февраля 2023
Ответ дляУказка
мабуть, від району залежить.
ми зупинялися на пару днів близько до центру, але у спальному районі. там було норм. не брудно и не гамірно. циган не бачили. але в центрі так, місцями брудно. але не критично.