Давала малому первый раз яйцо, появилась сыпь, педиатр назначила капли, у кого тоже была такая ситуация или похожая, аллергия повторялась через время или это одноразовая акция?И когда снова пробовать давать яйцо?
Кожугетовый ансамбль• 24 февраля 2023
Давала сначала желток перепелиного, через время вводила белок
Дядя Жора• 24 февраля 2023
Не давала яйця зовсім, раз купили макарони в складі якого були яйця(не помітила) обсипало. Потім після року вже почали додавати в раціон, алергіїї не було
СтелькаОТединицы• 24 февраля 2023
А який вік дитини?
У сина була алергія на полуницю у рік. Не давала ліків. Наступного разу дала полуницю у три роки, трошки. Нормально. Зараз дорослий, переріс.
Белочкой зови• 24 февраля 2023
Лучше начинать с перепелинных. Но я яйца вводила поздно. До года точно не давала, а дальше и не помню уже когда.
Ответ дляДядя Жора
Дякую за відповідь
Ответ дляСтелькаОТединицы
А який вік дитини?
8 місяців
СтелькаОТединицы• 24 февраля 2023
Ответ дляUnicorn be
8 місяців
Скоріше за все, надто рано дали.
Я своїм яйця давала після року, м´ясо після 9 місяців.
Прикорм почала з першим зубом, з 7 місяців. Потроху.
Каші, овочі, кефір. Там же на одну страву більше тижня йде.
СтелькаОТединицы• 24 февраля 2023
І овочі я брала звичайні. Картопля, цибуля, морква.
Ніяких варених броколі.
Ответ дляСтелькаОТединицы
Скоріше за все, надто рано дали.
Я по іншій схемі роблю, з 5 місяців, м’ясо з 7, зараз педіатри радять алергени вводити до року
СтелькаОТединицы• 24 февраля 2023
Ответ дляUnicorn be
Тобто повернулися до старих ’радянських’ схем?
Звичайно, так для педіатра вигідніше - дитина хворіє, мама бігає, лікар і фармацевти заробляють.