Мотористка• 24 февраля 2023

Є старий ноутбук, як розібратись чи є в ньому Wi- fi?

Щоб донька змогла по ньому навчатись в українській школі онлайн.
Невидимка Майя• 24 февраля 2023
Ноутбук ловит вай фай.
у вас в квартире есть? Пробуйте подключиться.
Или можно еще через шнур подключать.

ЗдесяЯ• 24 февраля 2023
Є. Натискайте на ’Show available networks’ та приєднуйтеся до потрібної мережі.
автор Мотористка • 24 февраля 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Зараз спробую
ЗдесяЯ• 24 февраля 2023
Ответ дляМотористка
Зараз спробую
вийшло?
автор Мотористка • 24 февраля 2023
Ответ дляЗдесяЯ
вийшло?
Ні, не виходить (
ЗдесяЯ• 24 февраля 2023
Ответ дляМотористка
Ні, не виходить (
Ви роздаєте інтернет через телефон? Деякі оператори блокують таку можливість. Вай фай на ноуті точно є, тому що він точно знаходить доступні мережі, але тепер вам потрібна нормальна точка доступу.
ЗдесяЯ• 24 февраля 2023
Ответ дляМотористка
Ні, не виходить (
Можете спробувати підключити телефон шнурком до комп´ютера та пошукати в налаштуваннях телефону таку функцію як ’модем’ (останній пункт на моєму скріні).
navariya• 24 февраля 2023
Для чайников - это тупые советы.
На скрине автора, явно видно, что вай-фай подключен....
автор Мотористка • 24 февраля 2023
Ответ дляnavariya
Для чайников - это тупые советы.
Але інтернету не має, ніяка сторінка не загружається

ЗдесяЯ• 24 февраля 2023
Ответ дляnavariya
Для чайников - это тупые советы.
Та да, адже при успішному підключенні завжди пише ’Unable to connect to this network’.
автор Мотористка • 24 февраля 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Дякуємо вам за підсказку!❤️Підключилась шнуром до комп´ютера. Мала уже дивиться Венсдей)
ЗдесяЯ• 24 февраля 2023
Ответ дляМотористка
navariya• 24 февраля 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Надовго?
ЗдесяЯ• 24 февраля 2023
Ответ дляnavariya
Надовго?
як зрозуміти ваше запитання? Я часто працюю з нотбуку у віддалених від нормального інтернету місцях, часто підключаюся саме таким способом.
navariya• 24 февраля 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Якщо безлім або ...
Фактично, кожен гаджет на сьогодні, підключається без проблем)
Для чого танці з бубном?
ЗдесяЯ• 24 февраля 2023
Ответ дляnavariya
Якщо безлім або ...
Для чого танці з бубном?
На скрінах чітко видно, что автор по вай фаю приєднувалася до телефону, тому я і порадила метод зі шнурком. Думаю вона розуміє, що потрібно враховувати кількість доступних гігабайтів :)

Якщо ноут старий - вай-фай може дійсно дуже погано працювати, відвалюватися, не приєднуватися. Думаю автору буде складно пробувати перевстановлювати драйвера. А шнурком - нормальна альтернатива :)