в кого дійсно були віщі сни ДО війни, напишіть як зараз.
кажуть, що війна закінчиться скоро і раптово.
але це з розряду фантастики, бо по прогнозах все затяжно..
Ответ дляKINO_7
В нашому місті я живу вже 18р., так от як приїхала і досі спостерігаю написи якоїсь божевільної(мабуть) на стінах домів по місту (комунальники їх періодично зафарбовують). Останні її написи - війна в 2 етапи (щось про початок 20х та 2025-2029). Це вона писала у 2016 десь. Ще писала там же, що бебі-бум 2005р. (Яколи почали платити гроші за дитину) - для третьої світової війни 25-29рр.
кошмар(
Ответ дляmavka.cy
а за кордоном?
Так, звичайно. В багатьох країнах Європи. І краще вже зараз почати в той біг приглядатися...
Але, чесно, не буду цю тему розвивати
Бо буде:’Ви агент кремля, бо гоните нас з України, не дочекаєтеся.’
Тому не буду на питання з цієї теми відповідати.
Часу ще вдосталь, і через пару років до цього питання багато хто з нас повернеться.
Але, чесно, не буду цю тему розвивати
Звёздонька• 24 февраля 2023
Ответ дляДевочкаКрасавица
Ага, ясно. Я не таролог, но говорю, что война закончится в сентября этого года,в августе будут решающие бои. Мне такие сны снятся
Я с Севастополя. Снятся сны последние 1,5-2 месяца, что мы дома, хотя мама продала там квартиру, говорю мужу, что надо палисадник в порядок приводить, копать, сажать. И раз в неделю подобные сны. То дачу какую-то там покупаем (хотя оно мне не надо). Да и не хочу уже я туда возвращаться. Но к родителям мужа ездить будем.
Перед войной снились сны, за 1-2 месяца, но я их не так поняла, сейчас понимаю о чем и то было предупреждение
Ответ дляArgesha
Але, чесно, не буду цю тему розвивати
Нічого не зрозуміла, тобто ви говорите, що наступна війна (світова) знову стосуватиметься України? Вона буде у нас на території? Ядерка нам прилетить? Чому в Європі безпечніше, якщо наша війна вже має закінчитись до того часу? Деталізуйте, будь ласка.
Ответ дляArgesha
Але, чесно, не буду цю тему розвивати
про Ізраїль неочікувано. Тому й питання про Європу вцілому. Хто з ким буде мірятися ЯУ
Ответ дляСмурфетик
Як можна вірити асторологам,вони всі шарлатани,як і тарологи,гадалки
Ага. Я только на одну была подписана, и то отписалась. Диана, я про нее. Так расписалась, что 19-21 февраля тут капец всем будет и свет потухнет. А потом ой... То все из за шторма. Так что астрологи все фигня. Верю только, что есть люди, видящие вещие сны ну и просто видящие. Их очень мало и они точно не в инста и фейсбуке
Звёздонька• 24 февраля 2023
Ответ дляStiflers Mom
В кулуарах Конгресса сейчас обсуждается военная помощь Украине на 2025 год. Летом стартует программа подготовки украинских пилотов там же. Буду безумно рада, если всё это не пригодится и война закончится раньше.
Нам с таким соседом надолго надо стать сильными и готовыми.