Sunbeam1• 24 февраля 2023

Сни / пророцтва про закінчення війни

в кого дійсно були віщі сни ДО війни, напишіть як зараз.
кажуть, що війна закінчиться скоро і раптово.
але це з розряду фантастики, бо по прогнозах все затяжно..
prosto_aisha• 24 февраля 2023
Ответ дляMesalina
А я знайшла тут таке повідомлення, заскрінила і ВІРЮ! Надіюсь що це 2023 рік
Чомусь у всіх 19 число вже не вперше бачу? Тільки різні місяці. В мене 19 серпня цього року.
Bejza• 24 февраля 2023
Ответ дляК@тен@
Галина Волжина, астролог, прогнозировала военный действия на 2022, говорит, что по июль будут активные действия и потом все должно пойти на улучшение для нас. Но ее беспокоит период май-июль, тк ’могут хлопнуть дверью напоследок’, что это значит - не комментировала. Ее сложновато слушать не астрологам. Точно говорит, что победа за НЕ авторитарный режим, т.е Украиной

Правда, тоже говорит, что прежней жизни уже не будет никогда(
Так нынче 23год
Life-game• 24 февраля 2023
Ответ дляksusha1155
Одна писала, що 14 квітня, в мене навіть десь скріншот був.
Та, что писала про взрывы?
Ольга-f5e3• 24 февраля 2023
Ответ дляSunbeam1
ну таролог відомий..
Имя известного таролога?
автор Sunbeam1 • 24 февраля 2023
Ответ дляArgesha
Доки не буду.
Напишу через рік-півтора.
Тоді не так вже гостро будуть сприйматися пости щодо виїзду до Європи.
А як ПОльща?
Ольга-f5e3• 24 февраля 2023
Ответ дляДевочкаКрасавица
Ага, ясно. Я не таролог, но говорю, что война закончится в сентября этого года,в августе будут решающие бои. Мне такие сны снятся
А как вы во сне поняли, что именно в сентябре?
автор Sunbeam1 • 24 февраля 2023
Ответ дляLife-game
Если не желко, напишите в личку. У меня тоже есть вещие сны, и по многим из них приходится молчать
скажіть, будь ласка, чи повертатись в цьому році?
ksusha1155• 24 февраля 2023
Ответ дляLife-game
Та, что писала про взрывы?
Хз, ви їх якось відрізняєте? Мені ці ванги всі на одне лице, ні разу ніхто не казав влучно. Слухати треба військових і розвідку (в тч іноземну), а не домогосподарок на форумі.
Ольга-f5e3• 24 февраля 2023
Ответ дляStiflers Mom
Наразі мій прогноз такий, що війна закінчиться взимку 2025-2026.
Але я не віщун і сниться мені завжди якась фігня)
Да вы задолбали уже это по сто раз здесь писать!!!
LudaSHS• 24 февраля 2023
Ответ дляборигнув
так, треба міцні нєрви мати, шоб такі теми читати
Я б вообще прошла
Но оут увидела ядерку, киев , карпаты и прочие Пророцтва миркующих с ноября .
Я знаю многим надо даты как маячки, за которые держатся, для психики, чтоб выдержать давление.
Знаю, когда нет информации, эпоха меняется, люди бегут к кашпировским , в белое братсво, ищут тексты ’ от Ванги’ написанные рашистами , и прочую беллетристику.

Но есть же предел распространения того всего.
Хоть чуточки ума надо иметь , ну хоть чуточки
ДевочкаКрасавица• 24 февраля 2023
Ответ дляJulliK_
Не знаю, связано ли как, но сегодня приснилось резко замершее море, волны прямо на высоте застыли, до войны снилась война, снег, самолёты над головой, высокоэтажками.
Мне недавно тоже такой же сон приснился. Полностью замерзшее море с волнами и волны были высокие замерсшие. Даже здесь писала этот сон. Но я почему то подумала что это Херсон.
автор Sunbeam1 • 24 февраля 2023
Ответ дляArgesha
Так (
Буде в небезпеці.
а коли?
боригнув• 24 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Она по помощи нам
Уже в которой теме,
Милитаризация Украины будет и после войны.
Потому что на северо востоке все равно будут процессы.
так, мілітаризація повним ходом! і заводи нові будуть. треба ж запаси поповнювати і ще нове робити. таке довго буде. теж дивно, шо перекручують так, шо це війна довго буде, а шо склади пустіють, то воно норм
LudaSHS• 24 февраля 2023
Ответ дляSunbeam1
А як ПОльща?
Осподиии
Дай мне сил выйти отсюдава
lammama• 24 февраля 2023
Победа будет того числа,когда был парад в 1945 году.А это было 24 июня 1945 года.Значит 24 июня 2023 года мы победим.Я во сне видела парад и наш флаг как победителя.
ksusha1155• 24 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Осподиии
Дай мне сил выйти отсюдава
Любите читати треш
Life-game• 24 февраля 2023
Ответ дляSunbeam1
Город?
Tata_F• 24 февраля 2023
Ответ дляLife-game
Не ну это вы переборщили...
Но многие же говорят о как бы мировом переустройстве
Другой вопрос что....никто точно не знает что и как будет
Да и в целом, мир меняеться и не предсказуемые вещи бывают.
Вдруг у Байдена завтра инфаркт?
Коли в Київ приїзжав Байден, рашкінські пропагандисти говорили, що його не намагалися вбити, бо він ще нічого, а ось віце-президентка, то взагалі кошмар )))
KINO_7• 24 февраля 2023
Ответ дляCamomile-Anna
Що таке комітет 300?
Це щось про золоту верхівку миру, про правителів, які ’граються’ миром. Теорія змови якась...
Belosnezka1980• 24 февраля 2023
Ответ дляArgesha
Усі міста по Дніпру в небезпеці.
Послухайте, ясеовідяща, де ви всі були, коли тут дівчина батька шукала( так і не знайшли), пропала мама двох діток( так і не знайшли). Чому в тих темах всі ясновидиці язик засунули у дупу і мовчали, а зараз розмахуєте пугалками. І звичайно в Карпатах найнебезпечніше, Ви ж з Ужгорода. Мамат кунем!
Люсильда.ua• 24 февраля 2023
Ответ дляК@тен@

А что значит ’прежняя жизнь’? У каждого она была своя. Может у кого-то теперь станет лучше, чем до войны.
Амарилис• 24 февраля 2023
Ответ дляvikiss
Колись, ще до початку війни, тут одна дівчина писала, що по всій Україні буде багато вибухів і смертей. І написала, коли це все закінчиться і як, але я не запам’ятала. Хочу знайти цю тему, можливо хтось теж пам’ятає ?
Пам´ятаю, були дописи років за п´ять -шість до повномасштабної. Писала форумчанка, що вона таролог і бачить війну. Помилилась на рік. Писала, що закінчиться нашою перемогою і країна почне розвиватись швидким темпом. Я лише не пам´ятаю, на який термін вона прогнозувала війну. Їй, звісно, ніхто не вірив, але вона була дуже категоричною. Ще пам´ятаю, що казала, як розкидає карти, то нема ні одної людини якій би не випала війна, з цього вона і зробила висновки.
Tata_F• 24 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Осподиии
Дай мне сил выйти отсюдава
А так все гарно починалося - мішки з руснею рахували ))))
Re1ne• 24 февраля 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Кстати да, я помню эту женщину из Павлограда и не помню ни одного коммента от ясновидящих по этой теме
Camomile-Anna• 24 февраля 2023
Ответ дляStiflers Mom
Им будет не до нас, там куча своих проблем назревает, многонационалочка например.
Об этом пишут и пишут, а оно все не начинается и не начинается ....
боригнув• 24 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Я б вообще прошла

я особисто люблю містику, то і читаю таке. правда мені подобається більш побутове і особисте, бо воно прикольне. але коли перекручують в пугалки в стилі кгбшної ванги і кажуть впевнено, шо мол так і будєт, то це всю маліну портять!
ksusha1155• 24 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
Це не таролог писала, а звичайна ’відящяя’, не треба тут свою таротуфту просувати.
Sara-a• 24 февраля 2023
Ответ дляАжурная мышь
По каким соображениям прогнозирует?
Она сидит в Европе на пособиях и очень мечтает , чтоб они не закончились .
Ну вы поняли
nata.ant• 24 февраля 2023
Чистила вчора телефон,знайшла купу скрінів що робила весною,літом,восени,все мимо,нічого не збулося,що тоді там писали про розвиток війни
Belosnezka1980• 24 февраля 2023
Ответ дляRe1ne
Ага, а який брєд несли в темі де серед білого дня дівчинка пропала, та, яку потім знайшли в сусіда у вигрібній ямі, на голову не налазило.