Марина Коваль• 24 февраля 2023

На що звернути увагу при купівлі витяжки?

Добрий день. Підскажіть, будь ласка, на що варто звернути увагу при купівлі витяжки? Потужність? Шумопоглинання? Телескопічна - зручна у використанні? Може хтось свою похвалить? Дякую
Ir4uk_M• 24 февраля 2023
Хвалю свою Falmec. Зверніть увагу на правильний розрахунок потужності для приміщення. Щоб вона не була над потужна і щоб не мала. В інтернеті багато прикладів розрахунку. Вони всі +- шумні, окрім тих що геть дешеві. Ті, дуже шумні. Ще я звертаю увагу на зручність знімання решіток для догляду.

Татьяна -3329• 24 февраля 2023
Falmec. Я дивилась на децибели))
amina• 24 февраля 2023
Потужність на вашу площу
Allbina• 24 февраля 2023
Ответ дляIr4uk_M
але тут потрібно враховувати діаметр виходу під витяжку, якщо він вже є, оскільки він має підходити, якщо 10, то навіть надпотужна витяжка більше не витягне, ніж середня
Ir4uk_M• 24 февраля 2023
Ответ дляAllbina
Діаметри, як правило, стандартні - 125 мм і 150 мм. Частіше другий. 100 мм не знаю де буває. Ви такі бачили?
Allbina• 24 февраля 2023
Ответ дляIr4uk_M
у нас новобудова, у багатьох майстри зробили 100 за замовчуванням, потім жалілися господарі