Пупуговка• 24 февраля 2023
Шукаю роботу
Терміново потрібна робота ,можу в´язати крючком дитячі іграшки,слінгобуси,тощо.
Рукоділля в різних напрямках.
Можливі варіанти онлайн роботи. Криза страшна(..
Рукоділля в різних напрямках.
Рыжая бестия• 24 февраля 2023
Ответ дляПупуговка
Не купують , багато де закидали, питають інколи і все. Від цього пропадає і настрій, коли лишився в етсі за дрібнички просять норм гроші і продажі шалені. А тут вкладено багато часу і терпіння і за безцінь...
У вас речі не першої необхідності, тому в умовах війни складно продавати. У людей на це не вистачає грошей. Спробуйте в‘язати шапочки на весну дитячі, комплекти, або ще щось з одягу
Рыжая бестия• 24 февраля 2023
А місто яке? Чи область? Може пройти по магазинах дитячих, щоб запропонувати на реалізацію свій товар? Ті ж шапочки можна спробувати
Пупуговка
• 24 февраля 2023
Ответ дляРыжая бестия
Волинь. Маленьке містечко. Начальник попиту і збуту тут немає таких речей, я розумію що у більшості криза, тому й інші варіанти роботи шукаю, хоча сама медик... ми зараз на рівні Зімбабве,а може і нижче... ЖИ2 зробили свою справу ...по знищенню нас
Пупуговка
• 24 февраля 2023
Ответ дляРыжая бестия
*Нажаль