3 строчка 3 последних слова. Не могу ни вспомнить, ни разобрать. По моему "по мотивам", но по очертаниям букв мне не похоже
Крыска-Алиска• 24 февраля 2023
Палаестична філософія художнього світу Лесі Українки та Михайла Коцюбинського на матеріалі драми -феєрії Лісова Пісня та повісті Тіні забутих предків(добре)
Ответ дляКрыска-Алиска
Та твори і про пантеїстику я пам´ятаю, але мені треба було слово в слово нагадати. А я не пам´ятала і розібрати не змогла