Perla9• 24 февраля 2023

Помогите разобрать, пожалуйста

3 строчка 3 последних слова. Не могу ни вспомнить, ни разобрать. По моему "по мотивам", но по очертаниям букв мне не похоже
автор Perla9 • 24 февраля 2023
Не 3, а 2 слова. Опечаталась

Yellow berry• 24 февраля 2023
Ответ дляPerla9
Не 3, а 2 слова. Опечаталась
На матеріалі?
автор Perla9 • 24 февраля 2023
Ответ дляYellow berry
На матеріалі?
Можливо. Дякую. Писала дипломну роботу в 2005 році, з жахливим токсикозом. Саму роботу пам´ятаю, а ось дослівну назву забула 😬
margaritavoronina1• 24 февраля 2023
’тіні забутих предків’ ? Это? Или то что выше?
Крыска-Алиска• 24 февраля 2023
Тіні забутих предків(добре). Автор, там все зрозуміло написано
margaritavoronina1• 24 февраля 2023
По мотивам драмы -феерии ,?вроде так?
Крыска-Алиска• 24 февраля 2023
Палаестична філософія художнього світу Лесі Українки та Михайла Коцюбинського на матеріалі драми -феєрії Лісова Пісня та повісті Тіні забутих предків(добре)
Крыска-Алиска• 24 февраля 2023
політеїстична*
автор Perla9 • 24 февраля 2023
Ответ дляКрыска-Алиска
політеїстична*
Ні, Пантеїстична, це я добре знаю, не могла згадати саме те ’на метеріалі’))

автор Perla9 • 24 февраля 2023
Ответ дляКрыска-Алиска
політеїстична*
автор Perla9 • 24 февраля 2023
Ответ дляКрыска-Алиска
Та твори і про пантеїстику я пам´ятаю, але мені треба було слово в слово нагадати. А я не пам´ятала і розібрати не змогла
автор Perla9 • 24 февраля 2023
Всім дякую