Як вам відповідь? Про можливість нападу рф і друга дитинства.
Stiflers Mom• 25 февраля 2023
Ответ дляСтрекозявка
Ей даже договорить не дали. Это такое палево что кровь из глаз. Какие там принципы?
Это не палево, по протоколу имеют право забрать/отключить микрофон, если журналист нарушает тайминг и этику. А она нарушила, задала не один вопрос, а 3-в-1. Спрашивала б уже сразу про друга или что она там хотела страшно-опасного для власти сказать. Четко и ясно, без попыток впихнуть невпихуемое. Это было бы профессионально и не дало бы возможности Зеленскому ответить тем же - водой. Обо всём и ни о чём сразу. Несерьёзный подход у журналистов 5-го канала, чьими бы они не были.
Ответ дляVlada-Maria
Ось свіженьке ’знищення’ Дозвіл на будівництво двох гірськолижних курортів у Карпатах отримало ТОВ “Буковель”
Тепер зрозуміло, для чого протягували скандальний закон про містобудівну діяльність
А на підході ще одна ’вишенька’, поки українці гинуть....
В Україні парламент може ліквідувати фермерські господарства
Всеукраїнський Конгрес Фермерів вважає, що законопроект № 6013 не може бути прийнятий як такий, що не лише не враховую інтереси та статус фермерських господарств, а й тому що прийняття давного законопроекту має високий ризик поглинання фермерських господарств структурами великого агробізнесу
Капець…я вже не встигаю оговтуватися від таких новин та «ініціатив»...
Mrs.Ochmonek• 25 февраля 2023
Ответ дляTakamaka
Люди нарешті хотіли б отримати відповіді на очевидні запитання. Можна вважати, що поставлені вони були від частини українського суспільства. Зворотній зв’язок з людьми як частина демократичного процесу.
Розхитування - це наклепи, брехня, призови до повалення влади в решті-решт, ось це реально розхитування.
Ви вважаєте це нормальними запитаннями, але це запитання ´, які не передбачають відповідей.
Із серії ’твоя тупість - це в тебе від мами, у вас же точно були неумкуваті в роду, чи це ти школу прогулювала, тому не вмієш мислити?’
І що повинна відповісти чемна
розумна людина, не на одинці, а коли на неї дивиться весь світ? Навіть Миколу Костомарова не зацитуєш - про особливості українців.
Так і тут, з її питаннями
І що повинна відповісти чемна
Так і тут, з її питаннями
Mrs.Ochmonek• 25 февраля 2023
Ответ дляMarusya22
Я просто озвучую факти. І вважаю, що до 2019 у Порошенка було достатньо часу, щоб оснастити ЗС та звільнити так звані лднр. Йому ажніяк не заважали так звані мінські угоди. Ніякого бруду, тільки факти
Йому заважав страх. ’Головне - не допустити ескалації’, як казав очільник НАТО уже в березні 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
На примітивному рівні мені це виглядає як аналогія з умовною пожежою в кінотеатрі: говорити спокійно, не панікувати - люди поступово виходять, і в результаті багато рятуються, але останні задихнуться.
Але якщо паніка, виходи заблоковані, давка - загине в рази більше людей.
Тобто нема ідеального рішення, я не дуже і ще гірше.
Не дуже вдала аналогія. Бо найбільша паніка починається, коли вже усе охоплено полум‘м, так до речі і вийшло. А от питання про «протипожежні засоби» та «план евакуації» на випадок великої пожежі (коли ще тільки почало диміти) залишаються відкритими.
Mrs.Ochmonek• 25 февраля 2023
Ответ дляTakamaka
Питання «чому ж тоді попередник не здав Україну за усі роки каденції?» до твердження «здав би всю Україну».
Робив кроки для здачі, про що і мова!!
Намагання в протизаконний спосіб записати ОРДЛО в Конституцію - тому найбільше підтвердження.
Постійні мирні плани - в односторонньому порядку, тобто проти наших інтересів.
5та колона вольготно себе почувала, скільки агентів від МП починаючи, а в СБУ скільки?
Білорусь теж не зразу так повністю лягла під рф. І тут був обраний аналогічний шлях.
+ Враховуємо дії путіна. За каденції Порошенка він ще не був готовий наступати. Тому ’здав би’ чи ’ не здав би’, при повному наступі, якого не було - таке собі гадання.
Я впевнена, що здав би, саме через минулі дії, і я не про президентство, а все те, що було до того.
Mrs.Ochmonek• 25 февраля 2023
Ответ дляTakamaka
Скільки % території було окуповано тоді, скільки минулого року? Про армію взірця 2014 року та 2022 року для порівняння краще не починати. Все одно дехто, хто напевне до школи тоді ще ходив, вважатимуть, що у 2014 році ми мали сильну, треновану, озброєну армію для війни з ордою їхтамнєтів і легко могли звільнити території разом з Кримом.
Ні, ми не мали такої армії в 2014. Так ніхто не вважає.
А в 2018 уже ж мали, як ви думаєте? І скільки % було звільнено за 2018?
Питання риторичне
Скажу, я не ставлюся до нинішнього якось погано.
Але те, як він відповів на декілька чітких питань, мене обурює!
Жодної відповіді по змісту!!!!!!!!!‘
Я! Жодної секунда до 4 ранку 24.02.2022 не вірила у війну! Вони! Влада, президент - знали!
І не попередили. Да навіть не потрібно було попереджувати!
Потрібно було завадити захвату херсонської області, Запоріжська АЕС, тощо, висадки дисантів в Гостомель та зниження Мрії!!!
І дуже багато чого можна будо завадити, бо коли тебе попередили, ти маєш підготуватись!
А що було підготовлено - питання.
Жодної відповіді по змісту!!!!!!!!!‘
А що було підготовлено - питання.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Робив кроки для здачі, про що і мова!!
Так а навіщо пуйлу наступати, якщо б ми виконували мінські угоди, це ж взяття територій добровільно, йому то вигідніше навіть було. А потім наші почали супротив - і він пішов в наступ. Але в супротив пішли не через інтереси країни, а через інтереси олігархів, бо віддавати корисні копалини ніхто не хоче. В будь-якому разі що тоді, що зараз...люди як завжди від них програють тільки, але маємо, що маємо, поборимось і з зовнішніми ворогами, і з внутрішніми, процеси все одно вже почалися і дуже давно. Наша боротьба дуже і дуже довга. Але це моя особиста думка.
Mrs.Ochmonek• 25 февраля 2023
Ответ дляAteya
Так вони мінські умови, скоріш за все, ніколи і не читали. Що це добровільна здача частини країни. А той, хто відтяпав руку - потім відтяпає набагато більше і набагато легше, бо ворог став би ще ближче і сильніше.
Один з пунктів:
Проведення конституційної реформи в Україні з набуттям чинності до кінця 2015 року нової Конституції, яка передбачає ключовим елементом децентралізацію (з урахуванням особливостей окремих районів Донецької та Луганської областей, узгоджених з представниками цих районів), а також ухвалення постійного законодавства про особливий статус окремих районів Донецької та Луганської областей відповідно до заходів, зазначених у примітці, до кінця 2015 року.
А це значить - визнання тих самих лнр та днр Україною, чого слава Богу не було виконано. А це взагалі супер:
Сприяння з боку центральних органів влади транскордонного співробітництва в окремих районах Донецької і Луганської областей з регіонами Російської Федерації;
створення загонів народної міліції за рішенням місцевих рад з метою підтримання громадського порядку в окремих районах Донецької і Луганської областей;
Хай омон рашки офіційно бігає на сході, вау, які чудові домовленості, щось це ми не побігли їх виконувати.
І це хтось підтримує??
Один з пунктів:
І це хтось підтримує??
Просто всі забули, чому не було виконано тих намірів в 2015 -
зусиллями людей, які протестували і не дали цьому статись. Фактично треба було тримати баланс між хотілками пуйла і гнівом українців, які уже пролили кров на Майдані і на Донбасі.
А можна було обрати не балансувати чисто для влади, а очолити боротьбу проти рф.
Mrs.Ochmonek• 25 февраля 2023
Ответ дляTakamaka
Запхав?
Дуже хотів. Але українцям після Майдану так просто не запхнеш. І він це зрозумів.
Mrs.Ochmonek• 25 февраля 2023
Ответ дляAteya
Ні, звісно це ризик великий, але він і зараз є, але позиції то зараз вже інші, укріплені, чогось ракети вже не так лякаюсь. Звісно, і техніки вже більше, і захисту більше, тут правильно мені відповіли вище, тому хто його знає...питання і питання, може точних відповідей на них не буде ніколи, я вам скажу, що і військові всі мають свою думку і не завжди однакову.
Ви праві.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Робив кроки для здачі, про що і мова!!
А наразі Ви серйозно не бачите колаборантів, не враховуючи, скільки їх було виявлено?
Звідки думка, що не готовий? Якраз тоді ми були відносно легкою здобиччю, бо ми були взагалі не готові через попередню політику та дії януковича. Хоча й змобілізувалися на максимумі, але того було замало протистояти орді самостійно, з наскоку, пуйло це чудово розумів. Пропаганда рашенська по всьому світові та й в Україні працювала результативно, партнери пуйла не хотіли втрачати зв‘язки та бізнес і багато чого іншого, все на руку.
Розумієте, в чому причина безглуздості нескінченних суперечок, - в умовному способі. «Як би», «здав би», «втік би», «зробив би - не зробив би». Скрізь «би». Але за фактом або не так, або ніхто вже не дізнається, як би воно було. То в чистому залишку це виглядає як маніпулятивно-спекулятивні тези заради протиставлення (не про Вас особисто мова, загалом). 4 роки інший президент, а старий ніяк не забудеться. Я не розумію цього феномену. Для чого це потрібно? Хіба що для використання в якості «аргументів» для захисту, коли мова йде про актуальні події та актуальну владу. Як тільки про корупцію - «а от Петя», як тільки про «покращення» - «а от Петя». Ми ж говоримо не про те, що було би, а що є та маємо поки час змінити.
Mrs.Ochmonek• 25 февраля 2023
Ответ дляTakamaka
Не дуже вдала, згодна. Але така спала мені на думку
Ответ дляMrs.Ochmonek
Робив кроки для здачі, про що і мова!!
Щодо критики попередника, то від мене її в свій час було багато, але не у тих випадках, коли мова йшла про «тарифи», «піввареника», «вбив брата» тощо..
Mrs.Ochmonek• 25 февраля 2023
Ответ дляЗвёздонька
Ок, не сказал. А не готовился почему?
Почему после отхода орков с Киевской, Черниговской, Сумской областях там начали возводить фортификационные сооружения, а зная, что война на пороге этого не делали ДО наступления? Нигде. Более того, за неделю до войны Зе + Ермак приезжали в Мариуполь и проверяли как идёт разминирование в море. Я уже молчу про Крым.
Не могли предположить, что военные за мизер зарплаты станут насмерть, что народ пойдёт сам в военкоматы. Расчёт был сдать страну. Но в украинцах снова ошиблись.
У кого був розрахунок - здати країну? У Президента?
За тиждень до війни 17-го Президент приїжджав у Рівненську обл, де проходили навчання - за словами Голови прикордонників.
Mrs.Ochmonek• 25 февраля 2023
Ответ дляSara-a
Верили или нет , а предупредить их были обязаны, как и жителей Мариуполя и других опасных мест , дальше уже выбор людей .
Для того, щоб всі були задоволені, потрібно було сказати: ’ Українці, виїжджайте, бо точно десь щось колись буде’
Ответ дляMrs.Ochmonek
Може це вас здивує, але на заході теж є корупція. І всі ті, хто беззаперечно роками підтримував пйла і не бачив альтернативи російському газу - це та сама корупція.
А наша корупція плекалась десятиліттями, і очікувати що вона просто зникне - не доводиться. Десь просування є, десь не вирішується, і тут треба про конкретні факти не мовчати
Звісно є, але масштаби незрівнянні.
Правильно, неможливо викорінити за один день нашу корупцію, але раніше це чомусь було не аргументом…проте чому саме зараз корупція як червона ганчірка? Бо війна. Коли одні калічаться та гинуть, другі скидаються останніми грошима, а інші крадуть на тому, на що другі скидаються, та ні в чому собі не відмовляють. І ніхто реально не покараний. Цинізм вражає, от що. І все це під постійне нагадування, що війна і ми «повинні». Повинні воювати, працювати, платити податки, викручуватися. І мовчати.
Mrs.Ochmonek• 25 февраля 2023
Ответ дляTakamaka
Як раз бачу, що виявляють колаборантів, і не бачила, щоб їх інтенсивно виявляли з 2014.
Думка, що путін був не готовий очевидна: якби був готовий, то напав би тоді. Його ідеї про відновлення ссср озвучувались задовго до 2014, яка була причина не напасти на відносно легку здобич? Ви ж не думаєте, що тоді він був м’якосердий і просто пожалів нас?
’Як би’, ’здав би’, ’зробив би’ - це точно менш корисно, ніж констатація фактів, які відбулись. Але цікаво обговорювати всі варіанти, які могли б статись/не статись.
І щодо давньої історії також.
А феномен з приводу колишнього дуже простий: закиди новій владі роблять ті, що робили ще гірше. І це не може не викликати відповідну реакцію. Як в анекдоті про Вовочку, якому забороняли колупатись в носі
І щодо давньої історії також.
Mrs.Ochmonek• 25 февраля 2023
Ответ дляTakamaka
Хотілося б з Вами подискутувати після закінчення війни та наступних виборів…
мені теж
Ответ дляVlada-Maria
Якби Україна відкрито вступила у війну з росіює в Кирму - України би вже не було. І росія цього лиш чекала. і не розуміє цього або той, хто жаліє, що так не сталось, або повний ідіот
Так, тоді це було б потрапляння у пастку, з якої ми би вже навряд чи вибралися.
Mrs.Ochmonek• 25 февраля 2023
Ответ дляTakamaka
А що таке ’піввареника’?
Те, що ви написали «вбив брата» - не критика, а спекуляції. Ви не погодитесь, але думаю, його команда це і вкинула, з метою,щоб не обговорювати реальних фактів біографії
Mrs.Ochmonek• 25 февраля 2023
Ответ дляTakamaka
Звісно є, але масштаби незрівнянні.
Я погоджуюсь. Але реальні покарання - це або самосуд, пристрелити десь і все, або через нашу прокуратуру, і потім наші суди. Суди корумповані, коло замикається.
Stiflers Mom• 25 февраля 2023
Ответ дляjif
Квн- щика из человека не выкинуть, что я вам скажу.
У любой публичной фигуры такого масштаба бэкграунд просвечивает, тот КВНщик, тот КГБшник, тот отмотавший срок зэкуля, тот советский номенклатурщик... Ну а как это стереть, да никак :)