Цвіту і пахну• 24 февраля 2023

Питання журналістки 5 каналу до Зеленського

Як вам відповідь? Про можливість нападу рф і друга дитинства.

Стрекозявка• 25 февраля 2023
Ответ дляЗвёздонька
І як з забезпеченням?
Вас не цикавить питання чому на винагороду для військових немає грошей, а на єдиний марафон є?
Так ответ в этой теме. Смотрите как защищают. Значит пропаганда работает
Стрекозявка• 25 февраля 2023
Ответ дляМария-a546
Вы там что вместе курите?!)))
Что-то забористое
Vlada-Maria• 25 февраля 2023
Ответ дляMarusya22
Зніміть із себе корону) мені байдуже, що ви з ким зробите))
феєричний злив
Takamaka• 25 февраля 2023
Ответ дляVlada-Maria
усьо, зараз і Вас обізвуть порохоботом
Давно)
Mrs.Ochmonek• 25 февраля 2023
Ответ дляAteya
Цікаво, як ми укріпилися за ці роки, коли навіть військові з Азову у зверненнях говорили, що за роки війни ніхто не відправляв їх на мужнародні навчання, бо керівницто не було у цьому зацікавлено, хоча по факту це можна було робити. Хіба що одяг, який переказувала моя бабуся на допомогу людям з зони бойових дій, оце може злавнозвісна підготовка. Мінські майже ніхто не читав, хоча вони є у вільному доступі, як таке взагалі можна виправдовувати хоч чимось...це прямий шлях до долі білорусі, а далі б рашка пішла у Молдову і мобілізувала би наших чоловіків для війни там або ще десь, і Україна була б ворогом НАТО, чудова перспектива. Як взагалі можна підписувати угоди з тими, хто захапав частину твого будинку, замість того, аби кликати на помічь та намагатися реально щось зробити для протидії? Це дало шанс як раз підготуватися не нам, от зовсім не нам.
Winter75• 25 февраля 2023
Ответ дляAteya
Ну Зеленська привела ж там якусь представницю з Європи у шкільне сховище, було відео в новинах. Де такі сховища взагалі, мабуть, в одній елітній школі з тисячі інших, все красиво, облаштовано, прям ігрова зона, звісно вони це бачать і думають, як у нас все тут не погано, і для діточок такі сховища хороші зробили. А в мене тут під боком школа, сховище як почали ремонтувати літом, так і досі - зачинено, а на карті воно є, активне! Так це столиця блін, а що в інших меньших містах.
Це як у нашому місті відмили кучу бабла на сховища, у які влізе 25 чоловік и які знаходяться частково на охороняємой територіїї, туди звичайна людина не потрапить. Зато грошей відмили, мама не горюй
Тамара0104• 25 февраля 2023
Ответ дляVlada-Maria
звичайно, що не впорались, бо клінстони - ’очі’ були вилучені
Та, вони про це не знають, їм по г+г такого не казали))
Stiflers Mom• 25 февраля 2023
Ответ дляWinter75
Все не уехали бы, но часть спаслась бы, а ведь человеческая жизнь бесценна, или нет? Почему зажравшаяся верхушка вывезла свои семьи, а простым украинцам не дали этого шанса?
Вы не хотите меня услышать, к сожалению :( Часть харьковчан выехала бы заранее, да. Но в оккупацию попала бы гораздо большая часть области, что в будущем привело бы к несоизмеримо бОльшим потерям как среди мирных, так и среди военных.
Стрекозявка• 25 февраля 2023
Ответ дляFleshka100
Так она ж с 5 канала) провокаторша обыкновенная. Хорошо ответил, молодец! А шо не так?
Так он не ответил
Takamaka• 25 февраля 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Ну що ви людину в глухий кут ставите?)
Я вже майже рік чекаю відповіді на це запитання, але щось ніяк, видно, логіка ламається на певному етапі.
Vlada-Maria• 25 февраля 2023
Ответ дляТамара0104
то хай почитають Офіс Генпрокурора
Takamaka• 25 февраля 2023
Ответ дляЧаюри
Крим так, а Донбас ні. Його ’два три тижні’ ато ми добре пам´ятаємо, хоча в принципі не можна сказати, що він здав, але ’два три тижні’ таки тоді розізлили.
І звільнили б, якби не зайшли іхтамнєти. Пригадайте динаміку АТО липень-серпень.
Stiflers Mom• 25 февраля 2023
Ответ дляWinter75
Як влучно Ви написали, а то заладили: дорогу перекриють відїзжаючі, застопорять проїзд. Чого ж, і правда, не направили заздалегідь туди техніку, по новеньким відбудованим дорогам?
А дійсно, у нас же ж безліч різноманітної техніки було рік тому, бери не хочу, на всі напрямки вистачить з головою, ага...
annetka_zaraza• 25 февраля 2023
Ответ дляMarusya22
Ніхто не вірив, що Україна вистоїть і у 2022. Не недооцінюйте ЗСУ.
Ви справді читали ці так звані угоди? Як вважаєте, чи була можливість їх виконати без шкоди Україні?
Ви чомусь перекручуєте мої слова. Я в ЗСУ вірю, як нікому. Але ви ж не будете сперечатися, що і зараз стримували біля того ж самого Миколаєва росіян всіма способами. До цього не були готові навіть зараз, це слова генералів і військових, що вже говорити за 2014 рік. Повторю свою позицію, Зеленський робить все, щоб нам допомагав світ, Порошенко свого часу зробив все, щоб Україну не захопили. Чомусь це визнають за кордоном і тільки в нас роблять вигляд, що угоди чимось країні зашкодили. Їх і не мав ніхто виконувати, їх підписували для відтермінування нападу. Вже писала вище про Меркель.
Mrs.Ochmonek• 25 февраля 2023
Ответ дляannetka_zaraza
Якщо ви думаєте, що я проти Зеленського, то помиляєтеся. В перші дні/тижні війни я на форумі за Україну і владу нашу горою стояла. ППО нам дають партнери, і вже писала вище, що Зеленському вдалося згуртувати світ. Але Ви справді вважаєте, що в 2014 Украіна б вистояла, як в 2022? Це дуже дивно чути, що мінські угоди нам зашкодили.
В 2014 і рф не була готова до повномасштабного наступу. Ідеологічно - не було ще 8лєт, а було іхтамнєт. І північний потік-2 ще був в перспективі, а збудували його на 80% саме за каденції Порошенка. Будувався він як раз, щоб Европі було легше ’проявити стурбованість ’, і просто закрити очі, коли пуйло захоче захоче всю Україну.
Vlada-Maria• 25 февраля 2023
Ураааа , племінник відписався, вони вже повернулись на базу, всі, живі тепер мож іти спати
Mrs.Ochmonek• 25 февраля 2023
Ответ дляVlada-Maria
Якби Україна відкрито вступила у війну з росіює в Кирму - України би вже не було. І росія цього лиш чекала. і не розуміє цього або той, хто жаліє, що так не сталось, або повний ідіот
Те саме казали і до лютого 2022, коли давали Україні дні, тижні, максимум пару місяців.
Marusya22• 25 февраля 2023
Ответ дляVlada-Maria
феєричний злив
А що я вам маю надати? Те, що на власні очі бачила під час його візиту? Смішна людина)
annetka_zaraza• 25 февраля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ну чомусь Меркель була іншої думки про готовність і Путін теж. Якщо зараз це випливло про домовленості. Ви справді вважаєте, що зброї у росіі не вистачило б? Коли в нас не було пво зовсім і арміі як такої? Я взагалі не розумію, про що тут сперечатися. Це всі військові визнають.
Ateya• 25 февраля 2023
Ответ дляannetka_zaraza
тю, так німці мріяли, щоб ми були в цих угодах, відалися росії, і вони собі спокійно далі будували свою газову трубу, в які втюхали купу бабла. Їм воно треба стільки втрачати? Їм пофіг було на те, що далі буде в Україні, звісно вони за всіляки угоди, аби не рвати стосунки з рашкою.
annetka_zaraza• 25 февраля 2023
Ответ дляAteya
Ні, буде час, почитайте, про що саме я говорю.
Takamaka• 25 февраля 2023
Ответ дляJul-Ap
Выполнение минских соглашений для путина было бы намного лучшим результатом, чем вот это всё...
Абсолютно ручная Украина без шансов на развитие и интеграцию.
«Сурков зізнався, що не планував, щоб Мінські угоди виконались»
https://www.pravda.com.ua/news/2023/02/16/7389604/...
Mrs.Ochmonek• 25 февраля 2023
Ответ дляAny
Кузьма, що агітував за Януковича і партію Фірташа? Ну, пісні в нього були хороші, порядність - так собі. Про мертвих або правда, або нічого.
А от Ви вперто хочете не бачити, що Зеленський і його партія свідомо до останнього відмовлялися посилити армію, попри попередження розвідки. Я про це
О, тепер ви вже не хочете про дороги)) Про Кузьму я згадала тільки в плані доріг.

До речі, Порошенко так і не розказав про що домовлявся з Фірташем в 2014 до виборів.

По останньому - це ви вперто не хочете бачити, що ’посилення армії’ - це не виділити в останню хвилину кошти, а саме здобути необхідну зброю. І Зеленський свідомо цим займається уже рік - здобуває зброю як може
Marusya22• 25 февраля 2023
Ответ дляannetka_zaraza
Коли саме, вибачте, Порошенко зробив все, щоб Україну не захопили? Хіба у 2014-15 була повномасшабна війна? Чому до останнього року своєї каденції він не міг підготуватися до звільнення територій? Чому наркоман Зеленський зміг те, що не зміг тверезий, як тут стверджують, Порошенко? Відтермінування нападу - це як? Щоб під час мого строку його не було, а після мене - хоч потоп? Ну молодець, так і сталося. Впорався, визнаю
Чаюри• 25 февраля 2023
Ответ дляTakamaka
Іхтамнєти зайшли в середині літа, ато оголосили раніше, я на два тижні виїхала з міста на час ато, а нічого не відбулося.
Стрекозявка• 25 февраля 2023
Ответ дляazovie
Какой ответ вы хотите услышать на вопрос о том ,что не сказали что будет война ?

Об этом уже говорил Зеленский в своем интервью иностранному журналисту.

Еслиб объявили о войне, выехал бы весь бизнесс, налогоплательщики, мужчины , и ТД. Почему сдали юг и кто не известно, но в любом случае 2 фронта страна бы не потянула !!

Хоть я и из Бердянска ,в окупации с 26 .02. И понимала,что главное для нашей страны ,чтоб выстоял Киев ,как не обидно мне это было!

Сейчас во время войны ,нет смысла на показ все грязное белье ,предателей и прочее - это делает слабее нашу страну,а враги этому радуются. Есть спец службы которые занимаются этими вопросами. И уж поверьте не только Зеленский принимал решение о том сказать людям или нет. Он не один принимает такие решения!
’Почему сдали юг и кто не известно’
Спасибо, рассмешили
Takamaka• 25 февраля 2023
Ответ дляmeatlug
Особенно цинично на фоне того, как нас два года перед этим «спасали», замкнув по домам и ограничив в правах. Лучше бы Чонгар укрепляли, раз так о наших жизнях пеклись. Но, видимо, откаты на вакцинах были больше, чем на вооружении, к нашему несчастью.
++++
Takamaka• 25 февраля 2023
Ответ дляЧаюри
Я не про те. Про темпи звільнення територій до того, як зайшли рос.військові.
annetka_zaraza• 25 февраля 2023
Ответ дляMarusya22
Ми з вами з пустого в порожнє переживаємо. Ви не читаєте зовсім, про що я пишу. Путін мав план захопити Україну в 2014, Меркель вмовила його підписати угоди, запевнивши, що все вирішиться мирним шляхом, в цей час Украіна створювала армію. Я взагалі не розумію однобокої позиції. Ви просто хочете брудом полити Порошенка? Так і скажіть, бо я вже разів десять пишу одне і те ж, зі слів генералів, військових, ви ніби не бачите цього. До чого тут взагалі наркоманія, алкоголізм?
Чаюри• 25 февраля 2023
Ответ дляTakamaka
Я Вас не розумію. Наше місто не треба було звільняти на той час, а зачистити від окремих груп. Цього не було зроблено, поліції дали наказ нічого не робити (у мене друг тоді працював там).