Цвіту і пахну• 24 февраля 2023

Питання журналістки 5 каналу до Зеленського

Як вам відповідь? Про можливість нападу рф і друга дитинства.

Реверанс• 25 февраля 2023
Ответ дляVlada-Maria
Ураааа , племінник відписався, вони вже повернулись на базу, всі, живі тепер мож іти спати
Вітаю.Найкраще ,що за сьогодні прочитала.
Takamaka• 25 февраля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Є свобода слова, а є розхитування і інформаційна війна на користь ворога.
У нас справді дуже толерантно все.
Люди нарешті хотіли б отримати відповіді на очевидні запитання. Можна вважати, що поставлені вони були від частини українського суспільства. Зворотній зв’язок з людьми як частина демократичного процесу.
Розхитування - це наклепи, брехня, призови до повалення влади в решті-решт, ось це реально розхитування.
annetka_zaraza• 25 февраля 2023
Ответ дляVlada-Maria
Оце справді чудові новини. Нехай всі військові наші будуть живі і здорові.
Mrs.Ochmonek• 25 февраля 2023
Ответ дляMarusya22
Ой, зараз вам порохоботи скинуть якесь посилання та скажуть, що ви чайник))) чи вже?
Ні, коли нема чим аргументувати, вони ігнорують, наче цього і не було, або це не суттєво.
Ніхто ні разу не написав, як же так, у вересні 2014 США накладає санкції на Медведчука, а в травні він вже повертається в велику політику в Україні!! Представляє Україну на мінських. Це так якби путін сам з собою зустрівся і домовлявся про Донбас.

І про колону, коли тоді всі очікували цього рішення, навіть думали про якусь хитрість, бо не можна ж так колону з терористами просто пропустити, коли є всі можливості у військових і вони чекають тільки на наказ - але ж ні.
Marusya22• 25 февраля 2023
Ответ дляannetka_zaraza
Ми з вами з пустого в порожнє переживаємо. Ви не читаєте зовсім, про що я пишу. Путін мав план захопити Україну в 2014, Меркель вмовила його підписати угоди, запевнивши, що все вирішиться мирним шляхом, в цей час Украіна створювала армію. Я взагалі не розумію однобокої позиції. Ви просто хочете брудом полити Порошенка? Так і скажіть, бо я вже разів десять пишу одне і те ж, зі слів генералів, військових, ви ніби не бачите цього. До чого тут взагалі наркоманія, алкоголізм?
Я просто озвучую факти. І вважаю, що до 2019 у Порошенка було достатньо часу, щоб оснастити ЗС та звільнити так звані лднр. Йому ажніяк не заважали так звані мінські угоди. Ніякого бруду, тільки факти
Stiflers Mom• 25 февраля 2023
Ответ дляЗвёздонька
І як з забезпеченням?
Вас не цикавить питання чому на винагороду для військових немає грошей, а на єдиний марафон є?
Для багатьох людей той марафон - єдине джерело офіційної інформації :(
Mrs.Ochmonek• 25 февраля 2023
Ответ дляAteya
Ви мені дайте відповідь тільки на одне запитання: якщо вже офіційно озвучений факт, про те, що знали точно заздалегіть і не за один місяць , і типу готувались, то техніка в одній з найнебезпечнічих прикордоних зон не могла стояти заздалегіть на позиціях, а не їхати туди 24 числа, аби мати шанси не доїхати? Все в нас їхало кудись в дні наступу, а ніяк не за місяць-два хоча б, і то не всюди їхало.
А ви впевнені, що за місяць -два з нею б нічого не сталось там на кордоні?
Stiflers Mom• 25 февраля 2023
Ответ дляNastyushaK
Именно Зеленский назначил боевых офицеров на все руководящие должности армии.
Именно Зеленский разрешил всем воевать и освобождать свою землю включая Крым - уничтожать врага везде даже в исконно украинском Белгороде.
Именно Зеленский сломал и уничтожил фейк который распространял враг в мире о ’нацистах’, громадяньску вийну и прочие фейки. Что во многом и разблокировали поставки вооружений которые сегодня успешно уничтожают свинособак - и будут уничтожать дальше.
Зеленский это величайший правитель всех времен который имеет огромное мировое влияние.
Геополитический расклад вокруг Украины изменился на все 180 градусов. И это Зеленский.
А вы верите, что величайший правитель всех времён (по вашей версии) правит и принимает решения единолично? :)
Mrs.Ochmonek• 25 февраля 2023
Ответ дляAny
Тобто після банкету з місцевою владою? Можливо. Там не дивно. Я вже думала на переговорах, зустрічі з військовими чи студентами.
В ефір коли увірвався, то фейк чи ні?
Takamaka• 25 февраля 2023
Ответ дляmeatlug
Ага, Резников в фильме Комарова говорит про аэропорт «Мы залили»…
Мы пахали, я и трактор….
Залили что?
annetka_zaraza• 25 февраля 2023
Ответ дляMarusya22
Давайте тоді ситуація розглянемо - у Зеленського було скільки 3 роки? Армія наскільки була посилена? чому ви кажете, що вже під час війни треба було зброю шукати. Я вас не розумію. До кожного можна придертися. У всіх є свої помилки. Але ви справді просто пишете, що Порошенко поганий навіть в тому, що допомогло країні. Я проти зміни президента зараз, світ до Зеленського прислухається, військові теж. Але чому на біле говорити чорне і не визнавати, що і до цього було зроблено багато, я не розумію. У нас з вами різні позиції. Я за правду і за країну. Тому і пишу про те, що проблеми зараз є із забезпеченням і не тільки.
Takamaka• 25 февраля 2023
Ответ дляMetelitsa
Удалено администрацией...
Пригадую, як минулого року деякі порадниці старанно доводили, що ніхто нічого не заливав.
Mrs.Ochmonek• 25 февраля 2023
Ответ дляСтрекозявка
Провокации это провокации, а вопросы это вопросы. Если бы они были пустыми и бредовыми, он мог ответить легко и прямо, разнести в пух и прах эту журналистку. Но, как говорится, есть нюанс... Ответить то нечего, как мы видим
Не питання, а звинувачення, яке передбачає виправдовування. Це і є провокація.
Ateya• 25 февраля 2023
Ответ дляStiflers Mom
Ні, це неможливо, до нас долітає навіть з території раші, це по-перше. Ніхто не знав, звідки саме полізуть - це по-друге. Третє і головне - у нас не було достатньо техніки, щоб поставили де треба в лісах та й чекати. А скільки всього (прихованого!) було знищено майже одразу :(( Не треба рашистів недооцінювати, в них теж розвідка є, та й ждуни при владі допомагали. Харкову перші дні навіть авіацію нічим було зупиняти, бо приховане заздалегідь розтрощили в першу чергу. Бачу, якось швидко забулось ’закройте небо!’ на всі соц.мережі :((
Ви все дуже слушно написали, я не буду з цим сперечатись, тим паче по напрямку Харкова, я з реалій цього напрямку мало що знаю, якщо не брати новини та інтернет. Але Київ і область - інша справа. В Чорнобиль залізла велика купа людей, дібрались туди вони швиденько, наші там зброю склали нацгвардія, бо що було з ними робити в тих умовах, якщо аж 169 нацгвардійців були на охороні об´єкту, уявіть, настільки важливий для нас стратегічно об´єкт та небезпечний з усіх ракурсів, що аж 169 людей були надані всередені для охорони, навіть не зовні за територією, це як взагалі? І потім вони там собі гарненько займали позиції, бо знали, що наші туди з вогнем не вірвуться, і це допомогало їм влаштовувати бої, групуватись, відпочивати, звісно вони не такі дурні, як пишуть, шпендики, що бігали по рудим лісам, вони знали куди зайти, як це зробити, хтось їх може і чекав, бо по селах їх чекали зрадники не один місяць, і годували, і в храмі вони жили, потім разом з ними звідки тікали. Зараз ми чуємо, як там всі кордони надійно заміновані і т.п., чудово, а потім якійсь вояка з рф, який вирішив добровільно здатись по нашій програмі перед мобілізацією, переходить кордон, за телефонами повернись живим дізнається, куди йому треба підійти, йде селами, питає дорогу у місцевих, доходить до наших військових...така славна історія, і ні на які міни не потрапив, і ніхто його не виїхав одразу брати, і по селам пошастав, і в людей водички попив ванька з рашки, не відомо, може так засланець якій з вибухівкою. Якісь чудні історії постійно відбуваються з минулого року.
Mrs.Ochmonek• 25 февраля 2023
Ответ дляWinter75
Як влучно Ви написали, а то заладили: дорогу перекриють відїзжаючі, застопорять проїзд. Чого ж, і правда, не направили заздалегідь туди техніку, по новеньким відбудованим дорогам?
А я питаю, чи точно техніка б там простояла, відправлена заздалегідь, а не була б знищена - теж заздалегідь?
Враховуючи кількість наводчиків, ждунів, колаборантів?
Mrs.Ochmonek• 25 февраля 2023
Ответ дляTakamaka
Я вже майже рік чекаю відповіді на це запитання, але щось ніяк, видно, логіка ламається на певному етапі.
А що за питання?
Takamaka• 25 февраля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
А що за питання?
Питання «чому ж тоді попередник не здав Україну за усі роки каденції?» до твердження «здав би всю Україну».
Mrs.Ochmonek• 25 февраля 2023
Ответ дляTakamaka
І звільнили б, якби не зайшли іхтамнєти. Пригадайте динаміку АТО липень-серпень.
От і пригадуємо: вільна дорога терористам в липні , просування без перешкод.
Takamaka• 25 февраля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Дрібненькі маніпуляції, і Ви це чудово розумієте. Давайте пригадаємо кінець лютого 2022 року в контексті «вільних доріг» для рашаармії.
То чому не здав Україну за 5 років відповісте, будь-ласка?
Стрекозявка• 25 февраля 2023
Ответ дляSoufit
Відразу видно, що ви далекі від журналістики. Є основні принципи інтерв´ювання.
Ей даже договорить не дали. Это такое палево что кровь из глаз. Какие там принципы?
Mrs.Ochmonek• 25 февраля 2023
Ответ дляannetka_zaraza
Ви чомусь перекручуєте мої слова. Я в ЗСУ вірю, як нікому. Але ви ж не будете сперечатися, що і зараз стримували біля того ж самого Миколаєва росіян всіма способами. До цього не були готові навіть зараз, це слова генералів і військових, що вже говорити за 2014 рік. Повторю свою позицію, Зеленський робить все, щоб нам допомагав світ, Порошенко свого часу зробив все, щоб Україну не захопили. Чомусь це визнають за кордоном і тільки в нас роблять вигляд, що угоди чимось країні зашкодили. Їх і не мав ніхто виконувати, їх підписували для відтермінування нападу. Вже писала вище про Меркель.
Меркель - це не визнають за кордоном. Меркель - це путіним завербована фрау, яка намагається відбілити себе.
Німці жахаються тому, що вона досі не визнала своїх помилок.
Takamaka• 25 февраля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Скільки % території було окуповано тоді, скільки минулого року? Про армію взірця 2014 року та 2022 року для порівняння краще не починати. Все одно дехто, хто напевне до школи тоді ще ходив, вважатимуть, що у 2014 році ми мали сильну, треновану, озброєну армію для війни з ордою їхтамнєтів і легко могли звільнити території разом з Кримом.
Mrs.Ochmonek• 25 февраля 2023
Ответ дляannetka_zaraza
Ну чомусь Меркель була іншої думки про готовність і Путін теж. Якщо зараз це випливло про домовленості. Ви справді вважаєте, що зброї у росіі не вистачило б? Коли в нас не було пво зовсім і арміі як такої? Я взагалі не розумію, про що тут сперечатися. Це всі військові визнають.
Зброї б вистачило, волі б не вистачило на той момент.
Але зброї і в 22 вистачило б у рф, якби ми залишились без допомоги світу. Нюанс в тому, що в 22 таки почали давати зброю, а в 14-15-16 і тд - ні
Ateya• 25 февраля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek

Так вони мінські умови, скоріш за все, ніколи і не читали. Що це добровільна здача частини країни. А той, хто відтяпав руку - потім відтяпає набагато більше і набагато легше, бо ворог став би ще ближче і сильніше.

Один з пунктів:
Проведення конституційної реформи в Україні з набуттям чинності до кінця 2015 року нової Конституції, яка передбачає ключовим елементом децентралізацію (з урахуванням особливостей окремих районів Донецької та Луганської областей, узгоджених з представниками цих районів), а також ухвалення постійного законодавства про особливий статус окремих районів Донецької та Луганської областей відповідно до заходів, зазначених у примітці, до кінця 2015 року.

А це значить - визнання тих самих лнр та днр Україною, чого слава Богу не було виконано. А це взагалі супер:
Сприяння з боку центральних органів влади транскордонного співробітництва в окремих районах Донецької і Луганської областей з регіонами Російської Федерації;
створення загонів народної міліції за рішенням місцевих рад з метою підтримання громадського порядку в окремих районах Донецької і Луганської областей;
Хай омон рашки офіційно бігає на сході, вау, які чудові домовленості, щось це ми не побігли їх виконувати.
І це хтось підтримує??
Mrs.Ochmonek• 25 февраля 2023
Ответ дляTakamaka
«Сурков зізнався, що не планував, щоб Мінські угоди виконались»
https://www.pravda.com.ua/news/2023/02/16/7389604/...
Порошенко намагався ОРДЛо в Конституцію впхаьи за власною ініціативою, виходить (вересень 2015), без жодного зовнішнього впливу?
Takamaka• 25 февраля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
У нас не можливо виростити диктатора, і вибори 2019 це показали
Ви натякаєте на попередника, напевне. Якби він мав хоч якісь амбіції диктатора, то не допустив би чесних демократичних виборів. Людям можна було навіть не заморочуватися чорним піаром проти нього, насмиканим переважно з рашистських методичок.
Takamaka• 25 февраля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Запхав?
Ateya• 25 февраля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ні, звісно це ризик великий, але він і зараз є, але позиції то зараз вже інші, укріплені, чогось ракети вже не так лякаюсь. Звісно, і техніки вже більше, і захисту більше, тут правильно мені відповіли вище, тому хто його знає...питання і питання, може точних відповідей на них не буде ніколи, я вам скажу, що і військові всі мають свою думку і не завжди однакову.
Mrs.Ochmonek• 25 февраля 2023
Ответ дляannetka_zaraza
Путін мав план захопити Україну , коли буде готовий. І це було не в 2014
А Меркель просто намагається виправдати себе. Вона досі вважає , що було правильно на догоду пйлу не взяти Україну в НАТО в 2008.
Стрекозявка• 25 февраля 2023
Ответ дляVlada-Maria
Чекайте. ще пару місяців і виявиться, що то Лисий стояв посеред злітної смуги і штанами десант розганяв