Марія В• 24 февраля 2023

Показано фото окупанта, який у Бучі розстріляв батька на очах у дитини

СБУ ідентифікувала особу окупанта, який застрелив жителя Бучі та поранив його 14-річного сина. Чоловік із дитиною їхали велосипедом за гуманітарною допомогою для своєї багатодітної родини.

https://kiev.vgorode.ua/ukr/news/sobytyia/a1234828...

В голові не вкладається,ця жорстокість просто...
Чашечка кофе• 24 февраля 2023
Мені важко зрозуміти слова ’ В голові не вкладається,ця жорстокість просто’ на другому році повномасштабної війни...
Espresso_caffe• 24 февраля 2023
Ужас
Какая мать-крокодилица вырастила это чудище?
HelloKitty18• 24 февраля 2023
А де він зараз?
Може здох вже десь.
lilykas• 24 февраля 2023
Мразь,убийца
bella-mafia• 24 февраля 2023
Ублюдок
4мама• 24 февраля 2023
Ответ дляEspresso_caffe
Ужас
Їх там таких 140 міліонів.
Milka8181• 24 февраля 2023
Посмотрите документальный фильм ’Вулиця Яблунська’ там многих ублюдков идентифицировали, ведется следствие, многие русские фашисты уже в базе Интерпола
автор Марія В • 24 февраля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
А мені важко зрозуміти ваш нік на другому році повномасштабної війни...
pumadinika• 24 февраля 2023
пітух
Наталья Марганец• 24 февраля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Це точно.Нехай горять у пеклі всі.
ArmUkraineNow• 24 февраля 2023
Ответ дляМарія В
а як усвідомити, що були мразі, які гвалтували дітей на очах батьків?
рашисти всі кончені. у мене на цьому всьо.
я тільки за те, що кожен окупант, який ступив на українську землю має бути вбитий. і після закінчення. навіть якщо він вже каліка. без розбору наскільки тяжкі у нього гріхи. просто смерть.
але наші правоохоронні органи розбирають усі злочини і виносять вироки згідно законодавства. і, на мою думку, це надто гуманно до окупантів. але це ж моя думка. а то !!!!законодавство.
Sweetyy• 24 февраля 2023
Тварини. Усi. Кара Божа iх наздожене
_Lary_• 24 февраля 2023
Сподіваюсь, всі ті сволоти, які були в Бучі, вже стали добривом
Ненавиджу усіх рашистських тварюк
mRina• 24 февраля 2023
Ответ дляArmUkraineNow
Я думаю, что для такой мрази не будет никакого суда, надеюсь внесут в спец базу новой созданной службы по типу моссада и наши ребята найдут каждого такого ублюдка и прикончат где б он не был. Всех этих убийц и насильников, это нелюди которым нет места на Земле
Mrs.Ochmonek• 24 февраля 2023
Ответ дляArmUkraineNow
згодна, надто гуманно і надто дорого.
Jsolo• 24 февраля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Бачите, вам важко елементарні речі зрозуміти. Так і комусь важко адаптуватись до жорстокості. До чого це ваше ,,…на другому році…,,,
ArmUkraineNow• 24 февраля 2023
Ответ для_Lary_
Ненавиджу усіх рашистських тварюк
біда в тому, що Буча - це збірний образ усіх окупованих територій.
як показують слідчі дії на всіх деокупованих територіях, рашиста таке творять усюди. просто з Бучі вони дуже поспіхом тікали і не встигли замести сліди, що тіла залишилися на дорозі та у дворах непоховані.
DeLux• 25 февраля 2023
Ответ дляMilka8181
нашла анонс про фильм на ютуб-странице ТСН, а там в комментах разгул рашистов