Блoшка-матрешка• 25 февраля 2023
Хлеб на закваске
Поделитесь рецептом, пожалуйста. Хлеб никогда не пекла раньше. Но попробовала недавно гречневый и обычный на закваске, это очень вкусно и сытно. Будет ли дешевле печь самой. Покупала за 90 грн 800 грамм
АгатаХристя• 25 февраля 2023
На мій погляд, дешевше чи ні, це з якої тз дивитися
Дешевше крафтового, мабуть, але не дешевше магазинного із урахуванням всіх затрат
Гречаного я пекти не пробувала. А звичайним рецептом ділилася тут https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3246014 повідомлення №6
Борошно повинно бути високоглютенове (клейковина). Містити не менше 13% білків. Вам буде легше працювати з тістом, якщо заміните до 20% пшеничного борошна (біла мука) на цільнозернове, або суміш цільнозернового і житнього.
Зараз я печу за іншим рецептом, але зміни незначні.
Админко• 25 февраля 2023
Хлеб очень вкусный, дешевле чем купить такой готовый, но кормить закваску - это как тамагочи))
Директор Пляжа• 25 февраля 2023
я пеку чиабату, мука, вода, соль и дрожжи, даже масла в рецепте нет (но я добавояю столовую ложку обычного не оливкового) итого 900 грамм чиабатты по стоимости до 25 грн выходит.