Не гоню• 25 февраля 2023

Скільки така послуга оплачується?

Щоб за дитиною 6 років приглядіть: підготовка до школи, почитати щось, пограти в розвиваючі ігри, без приготування їжі і інших завдань. Київ. Скільки в годину оплачується як вважаєте?
ИграйМойГормон• 25 февраля 2023
Від 100/ год

Бывшая блондинка• 25 февраля 2023
Десь 70 грн година. Але ціна дуже залежить від кількості годин і стабільності графіку. Людина має планувати свій час наперед.
Гадаю_По_шнуркам• 25 февраля 2023
80-100грн, сейчас цены упали на такие услуги
ИграйМойГормон• 25 февраля 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Где упали?
Откушу что там торчит• 25 февраля 2023
Київ,працюю так.150 грн/година.
Це якщо від 4х годин.
До деяких прихожу лише на заняття(1 год ),тоді 200 грн/год
Школярі 1-5 кл-250грн/година заняття
Слухи-руки не распускаю• 25 февраля 2023
Обл центр
Просто няня, не репетитор, 80 грн / год
Ромашка_Бегемотовна• 25 февраля 2023
100 грн/ час

Пес Патрон• 25 февраля 2023
Взагалі підготовка до школи від 200 грн за 45 хвилин.
Якщо йдеться про послуги няні і багато годин, то від 80 грн і більше
Бывшая блондинка• 25 февраля 2023
Автор ви шукаєте няню чи вчителя з підготовки до школи? Бачу тут відповідають і ті й інші. Це різні цінники і два в одному не вийде.
Гадаю_По_шнуркам• 25 февраля 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Где упали?
По объявлениям на олх например. Киев.
автор Не гоню • 25 февраля 2023
Ответ дляБывшая блондинка
Загалом відповіді влаштовують. Я спеціально не написала чи шукаю чи надаю. Так інформативніше)))
Откушу что там торчит• 25 февраля 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
По объявлениям на олх например. Киев.
На ОЛХ предлагают такие услуги все,кому не лень.Вы хоть с одной из таких пообщайтесь! Хотя бы по телефону.А пригласив на встречу для знакомства-будете в шоке.
Таким людям всё -равно,что делать,лишь бы 70 грн за час заплатили..И отношение к работе,а тем более к ребенку-соответствующее.
Фекла Персиковна• 25 февраля 2023
Пн-пт з 9 до 14 - 12 тис.
Обов´язки - прогулянка, заняття до школи, ігри, поліпити-помалювати, накормити готовим обідом ( залишаю у холодильнику у ємності, лише нагріти).
Дитині 5 років, няня вчителька на пенсії.
Играю_на_кларнете• 25 февраля 2023
У середньому 100 грн / год. Якщо це 10 годин на день 5 днів на тиждень, то можливо 80-90, якщо 2-3 години 2-3 дні, то 120-150 грн/год