Здесь на минутку• 25 февраля 2023

Чому продавці так роблять?

Замовила тут вмивалку та засіб для зняття косметики. Уточнила чи є в наявності. Відповідь: є в наявності. В описі вказали,що з наявності відправка відразу. Мене влаштувало все. 22,02 замовила о 16,40,о 16,45 оплатила 804грн, відписала продавцю, відповіді нуль. 23 тиша, 24 вранці питаю,коли ж відправка..тиша, так ніхто і не відповів, Сьогодні пишу, чому не відправляють і не відповідають..також тиша, хоча на сайт заходить. Знайшла номер і написала у вайбер і диво написали,що сьогодні відправлять....от для чого так робити??? я вже не хочу у цього продаця нічого купувати, зайшла у відгуки, а там стиль роботи такий - не відправляти тижнями. Прошу повернути кошти і знов мовчить...от що робити? Чекати,що мені колись відправлять...але ж вмивалка мені вже потрібна,моя закінчується...
автор Здесь на минутку • 25 февраля 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Я впевнена,продавець не з цих міст
А якби була б то однозначно попередила потенційного покупця ,а не обіцяла доставку день-в-день
До речі,була в мене зимою клієнтка з Нікополя
Вантажі після прибуття забирала досить швидко,значить є можливість,аби було бажання
продавець з Дніпра
Вэнди Стар• 25 февраля 2023
Ответ дляПервоклашка Я
Нужно уважать покупателей и соответственно выполнять то, что сами же указали в обьявлении! Все просто! А то хозяин барин,хочу пишу так,а делаю не та,хочу отправлю вовремя,хочу цену изменю.....А потом, жалуются, что нет продаж....
а кто говорит, что продавец прав???
всегда нужно оговорить сроки. если что-то не выходит - извиниться и сообщить покупателю. Само собой.
Я лично автору сказала, что толку нервничать , ничего не изменит же.. а опыт пусть приобретет и более внимательно читает отзывы и будет готова на такие задержки.
Вэнди Стар• 25 февраля 2023
Ответ дляЗдесь на минутку
нова відповідь, це просто жах((( от чому продавець сам вирішив,що вона може відправити коли їй захочеться. У мене сайт весь час працює, а в неї не працює
вот отзыв о несвоевременной отправке и задержке и оставьте им на сайте.
Leka_Leka• 25 февраля 2023
Ответ дляТочный_сантиметр
В нас при тривозі НП не працює, не скрізь так як у вас.
У любому випадку є пальці, мона людині відповісти коли буде відправка, і чому її немає. Я відправляла посилки в блекаут, при обстрілі. НП зі старлінками, зв,язку з дівчиною не було, коли з,явився, то посилка вже була у неї у відділенні. Тому не розумію навіщо займатися торговлею, якщо куча приводів не відправляти)
Leka_Leka• 25 февраля 2023
Ответ дляТочный_сантиметр
Обл.ценир , всі відділення, крім одного в передмісті, працювали до 20; те одне до 21.
у нас до 18.00)))
Печальки.нет• 25 февраля 2023
Ответ дляЗдесь на минутку
так,о 12 годині
Отзыв, о том что она по несколько дней отправляет и игнорит обязательно напишите, предупредите других.
Печальки.нет• 25 февраля 2023
Ответ дляЗдесь на минутку
Брехуха
Печальки.нет• 25 февраля 2023
Ответ дляКапуста Маша
Почему сейчас начали так яро исправлять?
Всегда была западная Украина, как пример, есть западная, северная Германия, немцы так и говорят
Злые стали от войны, вот и цепляются ко всем по любому поводу, психика неустойчивая.
Кузякин• 26 февраля 2023
Ответ дляКапуста Маша
Потому что это неправильно. Что непонятного?
Кузякин• 26 февраля 2023
Ответ дляПечальки.нет
Одна вы добрая и самая умная
Капуста Маша• 26 февраля 2023
Ответ дляКузякин
Объясните почему неправильно, почему я в 40 лет доожна переучивать что-то говорить, не делать, а говорить чтоб какой-то Мане приятно было.
Кузякин• 26 февраля 2023
Ответ дляКапуста Маша
Говорите неправильно, дело хозяйское. Мане
Капуста Маша• 26 февраля 2023
Ответ дляКузякин
Всю жизнь мы твк говорили, никого не обижало, ничего не делили. Что сейчас то не так, что вы, ынутри страны уквзывааете другим, как говоритть?
Кузякин• 26 февраля 2023
Ответ дляКапуста Маша
Спокойной ночи
Капуста Маша• 26 февраля 2023
А кому-то неправильно
Капуста Маша• 26 февраля 2023
Нііколи не було західа України. Була західна Україна, була південна Україна і так далі. Досі не можу зрозуміти звідки це пішло про західну, не від місцевих, це я знаю точно.
Печальки.нет• 26 февраля 2023
Ответ дляКузякин
Одна вы добрая и самая умная
Удалено администрацией...
Кузякин• 26 февраля 2023
Выздоравливайте.
Кузякин• 26 февраля 2023
Ответ дляКапуста Маша
Всегда был и есть.
Кузякин• 26 февраля 2023
Это тройной фейсалм. Уже на двух языках педалит
Печальки.нет• 26 февраля 2023
фейспалм
Капуста Маша• 26 февраля 2023
Ответ дляКузякин
Я их хотя бы оба знаю, как и то, как правильно пишется фейспалм😀
Кузякин• 26 февраля 2023
Ответ дляКапуста Маша
Это опечатка, угомонитесь.