Бабочки в моём животе• 25 февраля 2023

Дитячі кросівки для дівчинки порадьте

Дівчата, де купити симпатичні дитячі кросівки у бюджеті до 1000 грн? У малої високий підйом, замовила та повернула вже 2 пари. Цікавить 22-23 розмір.
Може хтось порадить зручні моделі зі свого досвіду або де є хороший асортимент для найменших? Візуально дуже сподобались такі, але по ціні мені забагато
Ермолайчик• 25 февраля 2023
Если высокий подъем - смотрите без резинки, что бы полностью расстегивались или на шнурках. Ваши на фото - с резиночками, врядли для высокого подъёма. 22-23 размер я бы не покупала в инете, а только с примеркой

Gleva• 25 февраля 2023
На такі як на фото це з тканини прорезиненої? Скетчерс доньці такі купувала в інтертоп. Ще в антошці гляньте
автор Бабочки в моём животе • 25 февраля 2023
Ответ дляGleva
Скечерс купили 2 пари вже теж з Інтертопу)
Але там вийшов проліт з розміром, чекають свого часу
Ответ дляЕрмолайчик
У тих що я скинула якраз шнурки, резинкою тільки верх фіксується. У нас така схема на демісезонних ботіках - підходить
_MadonnA_• 25 февраля 2023
Скетчерс классные , стираю каждую неделю , вид тот же . На высокий подъем пойдут . Пуму взяла тоже на высокий подъем
E-ducate• 25 февраля 2023
В ’Антошке’ зараз є Garvalin на знижці, минулого року брала дочці, мені сподобались
https://antoshka.ua/ua/krosivki-garvalin-kids-just...
Ответ дляE-ducate
А як у них з розмірною сіткою? Ви який брали і скільки вийшло по устілці?