18 мнеУЖЕ• 25 февраля 2023

Выдвижное мусорное ведро

Посоветуйте удобное решение для мусорного ведра. Кухню планирую и рассчитываю сама, очень нуждаюсь в помощи в выборе)
PORKA• 25 февраля 2023
В мене на старій кухні було таке рішення. За звичай відро розташовують під мийкою. А в мене було збоку. Дошка із дсп на направляючих, до неї кріпився фасад. Відро ставилось на цю дошку і по потребі видвигалось/ задвигалось. Мені було зручно. На новій кухні теж так хотіла повторити, але життя внесло корективи). Тому зараз в мене стандартний варіант з відром під мийкою. Але тільки для сухого сміття, бо є диспоузер.
Додам що є варінти, коли відро для відходів розміщується під столешнею і отвір накривається кришкою. Я такий варіант теж розсматрювала колись.

Кофр для ноги• 25 февраля 2023
Сейчас много таких которые выдвигаются сами когда открываешь дверки. И крышка там тоже автоматически открывается. У нас под раковиной измельчитель, фильтр, и полка для мелочи, поэтому мусорное ведро на пуше рядом с мойкой чтобы можно было открывать ногой. И да, глубина 60 см, стандартной кухни позволяет там ставить 2 ведра для сортировки
Ворую вкусняшки• 25 февраля 2023
У меня дома так, на два ведра, покупали в Вияре, очень удобно.
Ir4uk_M• 25 февраля 2023
Якщо фасад виїжджає як ящик, то є спец варіанти. Якщо ви хочете відкриваючі двері, то зручно на самому фасаді зсередини мати таке відро. Відкриваючи, відразу кришка відкривається і ви не мацаєте руками кришку. Маю видвижне відро, коли треба тягнути і кришка відкривається - не зручно. Місця для відра було не так багато, так як є діспоузер, тому вибір був - яке стане.
Чавонадо• 25 февраля 2023
Поставила найпростіше відро з напрямними на дні тумби. Чіпляю ногою - витягую і ногою засуваю на місце. Нема чому ламатись і клинити. Сміття викидую кожен день, тому кришки нема.
Садоводница• 25 февраля 2023
Мені не зручно, коли готуєш то потрібен доступ весь час, відкрите заважає. на столі ставлю миску куди все йде, а потім перегружаю у відро.
Ежик Хрюха• 25 февраля 2023
Ответ дляСадоводница
А чим не зручно? Я коли треба відкиваю дверку, виїздить відро і вдкривається кришка. Я стою поруч, щось чищу і відразу кидаю в відро. Як на мене дуже зручне рішення.
Садоводница• 25 февраля 2023
Ответ дляЕжик Хрюха
Його або постійно траба тримати відкритим, тоді спотикаюсь об нього, поки чистиш, то помішати щось треба, то витерти. Або тути сюди видвигати, що теж підбішує.
Ежик Хрюха• 25 февраля 2023
Ответ дляСадоводница
Ні, в мене зручне розміщення. Я вільно переміщаюсь між мийкою і плитою. Але частіше все ж чищу все в мийку, потім викидаю у відро.