Идущаяповолнам• 25 февраля 2023

Що для вас є огидним в материнстві?

Для мене немає нічого бридкішого, ніж сосуща груди дитина після року. Коли вже ноги звисають і те теля смокче сіську. Коли він вже розмовляє і все усвідомлює, коли це вже не потреба нагодувати немовля, а так…
Розумію, що ГГ це природньо, але до визначеного часу, туди ж і гоцаючих шестирічьок без трусів по пляжу. Сиділи сьогодні в кав‘ярні, поруч бігав хлопчик, приблизно дворічного віку, мати намагалася його втихомирити взявши на руки, але той пручався і тоді вона дістала свою грудь і почала кормити, не прикрившись.
Ми сиділи навпроти, столи дуже поруч, вихідний, людей в принципі багато. Я як побачила те вим‘я з арєолою з блюдце…і граючого телятка з соском🤢🤢🤢 Як це тепер розвідєть. Капець!
автор Идущаяповолнам • 25 февраля 2023
Ответ дляСамохвалова
двое телят значит.
Ні. Дітей. Телята для мене - це дворічки які смокчуть мати, а в самих вже ноги звисають до пола. А якщо мати вивалює на людях…🤢
Мова не про дітей, а матерів з лактотоксікозом мозку

автор Идущаяповолнам • 25 февраля 2023
Ответ дляГолубец
Удалено администрацией...
КараПузовна• 25 февраля 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
ну не у всех так))) с кесарево можно без деформации вагины, согласна, это худшее
Без кесарево тоже с вагиной все нормально у большинства.
Апрель Ивановна• 25 февраля 2023
Ответ дляРегионщица
Згодна з автором. Це якесь збочення коли великі діти смокчуть груди.
Великі діти-це років 18? Ну тоді згідна, це вже занадто. Дитина, якій два роки- це не великі діти і ніякого збочення тут немає. Інша справа, що це робилось на людях, можливо комусь і не луде приємно. Аое от в мене завжди виникало питання, чому коли при стриптизі жінка оголює груди і повний зал людей, то це не бе...? Коли дивляться фільми для дорослих і там чоловік пестить груди жінці, то це не бе...? А от коли дитина до двох на ГВ, то це щось антиприродне на думку деяких і навіть збочення.
Апрель Ивановна• 25 февраля 2023
Ответ дляЩас ухожу
В 2 роки вже міг їсти бургер (якісний), а не сісю.
Ага, і запивати якісним пивком
автор Идущаяповолнам • 25 февраля 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Тому, що ми маємо вибір. Якщо не подобається стриптиз, то туди і не ходять і на фільми 18+, і на нудистські пляжи …
Мания-Величия• 25 февраля 2023
Ответ дляРегионщица
Збочення -судити інщих
Прям огидно авторці ? Чином її чуже життя колише взагалі?
Дивні люди
Ошеламиссимо• 25 февраля 2023
На фейсі новинку недавно прочитала. Що десь там наречена застукала як її майбутній чоловік у вбиральні ссав груди в мами. У жінки весь цей час була лактація значить він все життя на циці висів. Незнаю,якщо це правда то це жесть
И.О. человека• 25 февраля 2023
Ответ дляИдущаяповолнам
Вигодовувала обох дітей виключно грудьм молоком, до 9 міс, молодшого трохи менше. В місцях загального користування, годувала в слінг шарфу, на крайняк пелюшка. Не уявляю, як можна відкрито вивалити сисьондру, купа народу, чоловіків…дітей…
Може ви комплексуєте, і не задоволені виглядом ваших грудей, не знаю Є тисяча причин, чому жінка годує до 2-х, 3-х років-мастопатія, тривожність у дитини, погано засинає, дуже розвинутий смоктальний рефлекс, мамі так зручно.
Якщо вас це хвилює, шукайте в собі причину.

Танцепесенная• 25 февраля 2023
Ответ для4есотка
Потому что вокруг полно кафе, ресторанов и прочих мест, куда можно завести в туалет. Мсущие мужики по углам-тоже норм?
Далеко не везде есть куда сводить в туалет. Так что делать с сущими на улице собаками и их хозяевами? Вы так и не ответили.
Ангелочек с рожками• 25 февраля 2023
Поддерживаю автора, все выше описанное мерзость
автор Идущаяповолнам • 25 февраля 2023
Ответ дляИ.О. человека
1. Не шукайте того, чого немає)
2. З грудьми все Ок.
3. Звісно, що мамі так зручно.
4. Це не тількі моя думка, якщо читали тему.
ЯблокоРаздора• 25 февраля 2023
Ответ дляОпля Картопля
Вам до психолога, так, це не зовсім нормально годувати у всіх на очах, але це не має викликати огиду.
Т.е. мне должно быть приятно смотреть на голые растянутые сиськи какой-то женщины в кафе, с которых капает молоко??
Вы в своем уме??
автор Идущаяповолнам • 25 февраля 2023
Ответ дляОшеламиссимо
ЯблокоРаздора• 25 февраля 2023
Ответ дляПупуговка
Огидно дивитися, як батьки постійно смикають дитину, хоча дитина нічого такого не робить, аж серце стискається.
А меня бесят дети, которые сидят рядом в транспорте и бьют меня своими ногами, вымазывают мне одежду
Потому что их родители не дергают и все разрешают.
Так и хочется им ноги сломать или выдернуть, притом обоим
Сорока-ворона• 25 февраля 2023
Ответ для4есотка
Поражают мамки с ссущими детками по кустам и на пляже в воду
Вчера выглядывала в окно. Катаются на самокатах 2 пацана по придомовым дорожкам. Лет 8...10. А у нас к подъезду идет дорожка - прикольная такая с плиточкой, широкая с перилами. Кустов возле самого подъезда нет никаких. Придомовая территория открытая, обзор прекрасный. И вот смотрю я в окно, поджидаю своих детей. А краем глаза уловила удивительную картину) Пацан, что помладше, встал на дорожке перед окнами, спустил штаны до колен, попой голой светит, с другом перекрикивается спокойно так, дело свое делает прямо на дорожку...Заметим, кустов нет! Хотела сфоткать, но я ж в Германии, меня наверное за такое департируют...и еще своих детей изымут)
Летом в парке двое 5-тилетних близняшек голые кувыркались и на склонам писали. Папа рядом. Все окей. И кстати тогда тоже не было кустов((
ЯблокоРаздора• 25 февраля 2023
Ответ дляАноним Секретарь
Годувала сина до 2.5.
Моя мама також годувала мене до 2 років.
Огидними є люди які вважають огидним щось, що не шкодить іншим.
Это вредит моей психике, мамки с сиськами в ресторане
julia-678c• 25 февраля 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Удалено администрацией...
Сорока-ворона• 25 февраля 2023
Самое отвратительное в материнстве - это роды за 1500 кусков. Ну и вымагательства в роддомах вместе со скотским отношением

Скомуниздила• 25 февраля 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Для мене це теж огидне коли дитина 2+ роки смокче цицьку.
Фу
Вашу, чужа дитина)))
Шкала Радости• 25 февраля 2023
Описане вами дійсно фу, але у нас же просувається в суспільство думка, що все природнє то прекрасно.
Скоро сношатися на людях будуть.
Щас ухожу• 25 февраля 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Ага, і запивати якісним пивком
Оу, а ви спец в гв
Шкала Радости• 25 февраля 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Зачем? Вы не могли себе прзволить нормальную еду ребенку купить?
Так то ж морока яка. Ще й супчик готувати, перетирати.
Кого знаю з довгокормящих всім було ліньки готувати.
Одяг та сумки• 25 февраля 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Если женщина до 6 месяцев не вываливает, а прикрывается, то и после 6 месяцев будет также делать. И наоборот, если вываливает до то и после будет. Нет такого, до 6 месяцев можно вывалить, а после 6 нельзя. Бывает, что и годовалого ребенка тяжело успокоить, тогда на помощь приходит грудь
с вами все понятно( утрировать прекращайте
Шкала Радости• 25 февраля 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Ви не вбачаєте різниці між стриптиз-клубом і кафе загального призначення?
Люди йдуть у кафе посидіти із сім´єю, із дітьми і їм не дуже приємно розглядати чиїсь цицьки на столах.
Шкала Радости• 25 февраля 2023
Ответ дляОшеламиссимо
Жах
До психіатра обох. Може там і крутіше шо між ними.
Пупуговка• 25 февраля 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Підтримую! Це також дуже дратує, в такому випадку я й сама зауваження зроблю.
Пупуговка• 25 февраля 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
деформація тіла, нетримання мочі, деформація вагіни, розтяжки живота, виведення кальцію, сипляться зуби, вилазить волосся, я не збираюсь вагітніти НІКОЛИ!
Що було б, якби Ваша мати так думала? 🤔
Пэрисхилтонша• 25 февраля 2023
Ответ дляНенька наша
Для мене саме огидне в материнстві це опущення органів, і не тримання сечі
Как почувствовали опущение? Или врач сказал? Я недавно родила и кажется, что мочевой в трусы выпадет (или это только кажется?)
вентиляторная• 25 февраля 2023
Автор, згодна з вами.