Идущаяповолнам• 25 февраля 2023

Що для вас є огидним в материнстві?

Для мене немає нічого бридкішого, ніж сосуща груди дитина після року. Коли вже ноги звисають і те теля смокче сіську. Коли він вже розмовляє і все усвідомлює, коли це вже не потреба нагодувати немовля, а так…
Розумію, що ГГ це природньо, але до визначеного часу, туди ж і гоцаючих шестирічьок без трусів по пляжу. Сиділи сьогодні в кав‘ярні, поруч бігав хлопчик, приблизно дворічного віку, мати намагалася його втихомирити взявши на руки, але той пручався і тоді вона дістала свою грудь і почала кормити, не прикрившись.
Ми сиділи навпроти, столи дуже поруч, вихідний, людей в принципі багато. Я як побачила те вим‘я з арєолою з блюдце…і граючого телятка з соском🤢🤢🤢 Як це тепер розвідєть. Капець!
Будьте так ласкаві• 25 февраля 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Воз со мной очень согласны). Вы хоть бы почитали, что они пишут)))
Воз рекомендует кормить грудью до 2х лет, разве нет?))

Ann9308• 25 февраля 2023
Мені також здається це якимсь збоченням-вивалювати на публіці свої груди. Жінки мають бути більш вихованними и прикриватись в публічних місцях.
Ванна Тазиковна• 25 февраля 2023
Ответ дляОдяг та сумки
годувала двох дітей до 1.3 та 1.6 ы так не розумію уці цицьки як вивалюють коли вже дитині вже більше 6 місяців( До 6 міс це так спосіб заспокоїти а далі вже можна і не при людях( без трусів також не розумію на пляжі - неприємнона те дивитися( чи трусиків шкода батькам купити чи(
я нудистка і теж без трусів на пляжі ходжу. Нічого не є мокре і не переохолоджує
Ждушечка• 25 февраля 2023
Ответ дляНенька наша
ЩО вас саме обурило?
Вигляд оголеної груді (то вік дитини ні до чого)
Те що дитина їсть те що не годиться (на вашу думку)
То це ваші особисті проблеми
Так речь про общественное место.
автор Идущаяповолнам • 25 февраля 2023
Ответ дляНенька наша
ЩО вас саме обурило?
То це ваші особисті проблеми
І вигляд самих оголених грудей і вигляд дорослої дитини на них. Мати не вбачала нічого такого, виваливши груди майже на стіл
Будьте так ласкаві• 25 февраля 2023
Ответ дляОдяг та сумки
То есть до 6 месяцев вываливать цицьки можно, а после 6 уже нельзя?
АБВГДэшница• 25 февраля 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Воз рекомендует кормить грудью там, где нет доступа к еде и чистой воде и возможности соблюдать санитарные нормы при приготовлении пищи.
Воз не считает проблемой вообще не кормить грудью, если есть доступные смеси и возможность соблюдать санитарные нормы при ее приготовлении.
Вы хоть бы читали материал перед тем как на него ссылаться.
Будьте так ласкаві• 25 февраля 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Я как раз читаю, причем внимательно. До 2х лет рекомендуют кормить всех детей, а там где нет доступа к благам, то дольше чем до трёх
Отжигающая• 25 февраля 2023
Огидного в годуванні груддю не бачу, та й у сьогоднішньому світі йде активний заклик до толерантності. Мене дивував топлес на пляжі більше, ніж малеча без трусиків. Довго не могла забути гру в падель пари з двома дітьми. Груди у жінки (після двох дітей) не менше 4 розміру літали разом з тим воланчиком чи м´ячем... Як вона не ляснула себе по обличчю тими грудьми, дивуюся. Та родич , який давно живе в Іспанії, сказав, що то норма, нема нічого дивного.

Чудо в декрете• 25 февраля 2023
Кормила 2- х дівчаток до 2 років.
Обожнюю це. Нічого огидного не бачу .
Взагалі материнство це круто
АБВГДэшница• 25 февраля 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Невнимательно читаете.
Ann9308• 25 февраля 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Кормила 2- х дівчаток до 2 років.
Обожнюю це. Нічого огидного не бачу .
Взагалі материнство це круто
дуже цікаво, чому саме до 2х років?

і що саме вам подобалось в годуванні?
Меня много• 25 февраля 2023
Ответ дляОпля Картопля
Вам до психолога, так, це не зовсім нормально годувати у всіх на очах, але це не має викликати огиду.
А дрочери за кущами не викликають огиду, дікпіки на сз? Бо це те саме, демонстрація голого тіла в непризначеному місці і ситуації, без запросу.
Будьте так ласкаві• 25 февраля 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Невнимательно читаете.
Я так понимаю врачи тоже невнимательно читали
Ждушечка• 25 февраля 2023
Ответ дляНенька наша
Так, я пам´ятаю в місяць сік, в 3 кабачок, в 6 місяців окремий стіл.
Привіт СССР мамі треба на роботу
Не поверите, во всем мире сейчас есть много женщин, которые выходят на работу , когда ребенку ещё нет года. При чем ссср, которого уже 30 лет как нет, не понятно.
АБВГДэшница• 25 февраля 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Кормила 2- х дівчаток до 2 років.
Обожнюю це. Нічого огидного не бачу .
Взагалі материнство це круто
А почему вы обожаете это?
Я, например, не испытывала никаких приятных эмоций от того, что малыш жамкал мои соски).
Или у вас это что-то с сексуальным подтекстом?
АБВГДэшница• 25 февраля 2023
Ответ дляЖдушечка
И в Европе, и в Америке много женщин выходило на работу, когда дети были еще грудными. И даже в то время, когда ссср еще существовал...
Ларсон Петерсон• 25 февраля 2023
Ответ дляОпля Картопля
та да, я так понимаю про ор сек муж может тоьлко мечтать.
Будьте так ласкаві• 25 февраля 2023
Ответ дляАБВГДэшница
То есть выходить на работу до года ребенка это не так уж и плохо? А то тут так хаяли СССР из за этого

АБВГДэшница• 25 февраля 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Ну судя по тому, что в некоторых штатах декрет 3 месяца - наверно нет)
Самохвалова• 25 февраля 2023
Ответ дляИдущаяповолнам
Двоє
двое телят значит.
Будьте так ласкаві• 25 февраля 2023
Ответ дляИдущаяповолнам
Двоє
А вы кормили грудью? До какого возраста?
Люда Людоедова• 25 февраля 2023
Ответ дляИ.О. человека
Мабуть Ви курите і тому для вас кормління груддю огидне? Не змогли відмовитися від хибної звички тепер виправдовується огидним виглядом дітей, що п´ють молоко?
Для мене в материнстві немає нічого огидного.
Це якесь дослідження було? Просто цікаво, бо я курю і ГГ вважаю прекрасним, сама годувала дитину до 2 років.
Голубец• 25 февраля 2023
Удалено администрацией...
Чукча Мукча• 25 февраля 2023
Автор, вы в порядке. Мне бы тоже было противно на такое смотреть в публичном месте.
Люда Людоедова• 25 февраля 2023
Ответ для4есотка
Поражают мамки с ссущими детками по кустам и на пляже в воду
Так и взрослые это делают, просто никто об этом не знает)
Хочу уточнить: на пляже есть оборудованный туалет, но люди все равно бегают по кустам.
Счастье_же_вот_оно• 25 февраля 2023
Вприниці гв однозначно
Посудомойка• 25 февраля 2023
Як можна сидіти і вилуплятись на чужі цицьки? Це справді огидно , Чужі діти мені не цікаві , навіть не помічаю іх ,
ЗлойанОним• 25 февраля 2023
Для мене материнство - це я і мій син. В матиринстві у мене є страхи, але немає огиди. Ну а на інших мені байдуже.
автор Идущаяповолнам • 25 февраля 2023
Ответ дляНенька наша
Я досі вживаю молок, хоча можу їсти другу. Їжу.
Через груди, або ходите з пляшечкою?